Прескочи до съдържание

Круиз Ушуая - Антарктида - Тристан де Куня - Кейптаун


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 41 минути , stanimir каза:

Е , по хаштага.

Вероятно са доста отчаяни за нещо свежо. Да не оставите някой ерген на острова ! 

Няма текстов хаштаг... Освен знаменцето на Тристан също да е вид хаштаг.

 

Иначе местни красавици има много и мен също леко ме е страх за ергените от групата.

 

Screenshot_20240102_095230_Facebook.jpg

  • Шок 2
  • Смея се 29
Връзка към коментар
преди 40 минути , stanimir каза:

Да не оставите някой ерген на острова! 

Ще трябва бързо да се организира следващ круиз с магеланци, че да го приберат.

Добре ще е и поне една жена да има, че да предяви претенции. :laugh:

  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 15 минути , Mary каза:

Ще трябва бързо да се организира следващ круиз с магеланци, че да го приберат.

Добре ще е и поне една жена да има, че да предяви претенции. :laugh:

Тази е медицинската сестра от местната болница.

Заявих, че ако след бара на острова се стигне до болница, направо да ме изхвърлят в океана🤣 

  • Харесвам 1
  • Смея се 27
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 минути , Branko каза:

Тази е медицинската сестра от местната болница.

Заявих, че ако след бара на острова се стигне до болница, направо да ме изхвърлят в океана🤣 

Акулите ще ти са по-симпатични? 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Branko каза:

Определено🤣

След бара директно на плажа с пингвините, няма време за болници и други странни забележителности. Там няма да миришете вие най-зле 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 4 минути , Lindt каза:

След бара директно на плажа с пингвините, няма време за болници и други странни забележителности. Там няма да миришете вие най-зле 😄

Е нали имам мисия за препикани пингвински камъчета😂

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 56 минути , Branko каза:

Тази е медицинската сестра от местната болница.

Заявих, че ако след бара на острова се стигне до болница, направо да ме изхвърлят в океана🤣 

На мен ми прилича на канибал от филмите🤣 Правилно решение си взел😉

Попътен вятър🤞
 

А какво означава cunha в португалоговорящия свят? На нашата новогодишна сцена имаше такъв надпис и постоянно го повтаряше диджейя?

IMG_4810.jpeg.00d927d111b951319d370e15353b0cf4.jpeg

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 45 минути , ДиянаВ каза:

На мен ми прилича на канибал от филмите🤣 Правилно решение си взел😉

Попътен вятър🤞
 

А какво означава cunha в португалоговорящия свят? На нашата новогодишна сцена имаше такъв надпис и постоянно го повтаряше диджейя?

IMG_4810.jpeg.00d927d111b951319d370e15353b0cf4.jpeg

Cunha е някакво място. Тристан да Куня като име е нещо като Кирил Преславски или Леонардо да Винчи.

Иначе по принцип означава клин, нямам идея защо се появява на новогодишната сцена.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , stanimir каза:

Вие па сте много убави ! Сладка е.

Да, остава само да видим кой от круиза ще я прибере в каютата и доведе до България 🙂 Те и без това мед. сестрите тук са кът 🙂

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Предлагам да спрем да се шегуваме с уважаваната мед. сестра.

Както Матеев каза е добра в браузването и сърчването. Ще прочете написаното и ... край. Ще вкара целия отбор в отделни болнични стаи и ... ще злоупотребява с тях, докато не пратим друг магелански (освободителен) екип.

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар

Само дано не се окаже някакъв скрит сватовнически круиз субсидиран от тристанците.Антарктида тва , Антарктида онова и накрая се събуждаш с булка и ферма с пингвини на края на света 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 33
Връзка към коментар

Забравяте, че преди Тристан има пет дни в клатеща се метална кутия без и намек за суша, така че вероятно на брега радостта от срещата с тристанците (жени, мъже, пингвини, всички останали...) ще ескалира и може дори самите екскурзианти да подгонят местните в опит за по-близък контакт. Пази се, Джинджър!

Следя...:popcorm1:

  • Харесвам 1
  • Шок 2
  • Смея се 24
Връзка към коментар
Преди 1 час, Argentique каза:

Забравяте, че преди Тристан има пет дни в клатеща се метална кутия без и намек за суша, така че вероятно на брега радостта от срещата с тристанците (жени, мъже, пингвини, всички останали...) ще ескалира и може дори самите екскурзианти да подгонят местните в опит за по-близък контакт. Пази се, Джинджър!

Следя...:popcorm1:

Специално пресният гренландски опит от общуване с относително изолирани от останалия свят местни жители показва, че те са изключително контактни (меко казано) с чужденците, особено след две-три бири, или даже само едно по-силно питие :biggrin:!
Даже сега като се замисля - някои участници в настоящата магеланска антарктическа експедиция имат съвсем преки лични впечатления! :grin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

...скрит сватовнически круиз субсидиран от тристанците...

А ине се чудехме как може да е на толкова изгодна цена - ето логично обяснение!  

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Никой да не се гъбарка с жената, че ще има 30 клизми срещу главобил По предписание от сестрата - и няма не искам...

П.С. който си няма жена на тоя кораб има причина да го мисли. 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.