Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 6 минути , Марин каза:

С този новият полет и многото приятели от морската столица пак ще се подам ми се струва 😅

Не забравяй и полетите на Раян, който са с добри часове и цени. Ето ти опция да не им стъпваш на борда 😁

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой знае ли защо не може да се купи билет Варна-София само с ръчен багаж за полета в 16.20?

Каквато и дата да избера все е с 1 чекиран багаж, съответно с около 40 лв. по-скъп билет.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Dreamm каза:

Някой знае ли защо не може да се купи билет Варна-София само с ръчен багаж за полета в 16.20?

Каквато и дата да избера все е с 1 чекиран багаж, съответно с около 40 лв. по-скъп билет.

Тарифата само с ръчен багаж е изчерпана.

Връзка към коментар
преди 23 минути , yordanov каза:

Тарифата само с ръчен багаж е изчерпана.

Именно. Струва ми се невъзможно за всички възможни дати, за които се предлага този полет, билетите да са изчерпани. Всъщност убедена съм, че не са и за това ми е чуденката.

Връзка към коментар

Не знам, предполагам, че все пак зависи от датите, на мен ми показва тарифа Economy Hand bag за юни...

Ако чак толкова не става, пробвай да смениш ip-то

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , neuromancer каза:

Не знам, предполагам, че все пак зависи от датите, на мен ми показва тарифа Economy Hand bag за юни...

Ако чак толкова не става, пробвай да смениш ip-то

Не стана и със сменено IP. Аз имам предвид само полета в 16.20. Другите и при мен са си ОК, но точно този, който ми е удобен, няма дата, на която да се предлага само с ръчен багаж. 

 

EDIT: Смених IP с италианско и вече виждам дати с ръчен багаж. Благодаря!

Връзка към коментар
преди 22 часа, Alexander каза:

кога са вдигнали цените София -Варна-София? Гледам, че минималната цена е 170 и нещо лева, за еднопосочен 80-89лв минимум или около 30-на % скок.

 

 

Ще паднат като тръгне ryan

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

май са зачеркнали Милано от разписанието си?! преди летяха до Малпенса, а сега ми остава далечното Караваджо-Бергамо 😞 от което няма директен автобус до Торино...

Връзка към коментар

Бях останал с впечатление, че България Еър лети до Прага, но не намирам директни полети в разписанието им в нито един ден от седмицата от края на май 2022, а за преди това не съм гледал?

Връзка към коментар
преди 9 минути , agenta каза:

Бях останал с впечатление, че България Еър лети до Прага, но не намирам директни полети в разписанието им в нито един ден от седмицата от края на май 2022, а за преди това не съм гледал?

Вторник, неделя и петък летят до Прага. Сега прегледах целия юни и малко от юли и излизат директни полети в тези дни.

 

преди 43 минути , pr284 каза:

май са зачеркнали Милано от разписанието си?! преди летяха до Малпенса, а сега ми остава далечното Караваджо-Бергамо 😞 от което няма директен автобус до Торино...

Полетите, мисля, отдавна ги преместиха до Линате, но като гледам през целия месец май нямат един полет до там, или поне не намирам. Иначе примерно на 11.06 (събота) има полет заложен до Линате.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , agenta каза:

Бях останал с впечатление, че България Еър лети до Прага, но не намирам директни полети в разписанието им в нито един ден от седмицата от края на май 2022, а за преди това не съм гледал?

 Аз преди 3 дни взех билети до Прага , за края на Септември , има си

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Nedy каза:

Ще паднат като тръгне ryan

Надали - Раян са с 2 полета седмично срещу 22 на FB, а лятото си има достатъчно търсене. Плюс, че като започнат да се понапълват полетите им Раян също ще вдигнат цените.

 

преди 2 часа, cybersimo каза:

Прага в повечето случаи НЕ Е директен, а е маршрутка София-Цюрих-Прага (въпреки че когато го купувате, това не се споменава никъде и си пише директен)

Като го купуваш е директен, те после ги обединяват част от полетите 2-3 седмици преди датата на пътуване. Предполагам със започването на сезона повече няма да имат обединения.

Връзка към коментар
преди 4 часа, adreno каза:

 

Като го купуваш е директен, те после ги обединяват част от полетите 2-3 седмици преди датата на пътуване. Предполагам със започването на сезона повече няма да имат обединения.

Във връзка с директните - всъщност - недиректни полети, някой знае ли какво разиграват с полета София - Париж? Миналият месец мой близък от Париж летя до София и обратно през Амстердам с впечатляваща обща продължителност на полета. Той купува от Ер Франс. За неговите конкретни дати, когато трябваше да пристигне в София и да си замине обратно във Франция, нямаше директен полет. Аз искам да купувам билети до Париж за лятото. В момента полетите са обявени директни, разбира се, дори са на добра цена ок.250-260 лв. е еднопосочния. Но се опасявам да не ги сменят в недиректни и ще се ядосвам, че нямам да имам избор и ще трябва да летим с тях. Преди време пусках жалби, за да ни изплатят полагаемо обезщетение за анулиран полет /акцията беше успешна само благодарение на  Аероиск/.   

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

България Еър съвсем правилно използват международната номенклатура за директен полет.

Във форума съвсем погрешно се използва термина директен полет , когато се има предвид нон стоп полет. 
 

София - Прага  е нон стоп полет

София- Цюрих - Прага е директен полет 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 33 минути , Jenbel каза:

Във връзка с директните - всъщност - недиректни полети, някой знае ли какво разиграват с полета София - Париж? Миналият месец мой близък от Париж летя до София и обратно през Амстердам с впечатляваща обща продължителност на полета. Той купува от Ер Франс. За неговите конкретни дати, когато трябваше да пристигне в София и да си замине обратно във Франция, нямаше директен полет. Аз искам да купувам билети до Париж за лятото. В момента полетите са обявени директни, разбира се, дори са на добра цена ок.250-260 лв. е еднопосочния. Но се опасявам да не ги сменят в недиректни и ще се ядосвам, че нямам да имам избор и ще трябва да летим с тях. Преди време пусках жалби, за да ни изплатят полагаемо обезщетение за анулиран полет /акцията беше успешна само благодарение на  Аероиск/.   

Париж не съм виждал да го обединяват с друг, по-скоро, ако го отменят те премаршрутират през Амстердам, защото този полет им е бетон.....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм виждала да обединяват Париж и Брюксел, ама това беше във времената на Локдаун.

А полетите до Цюрих и Прага ги обединяват вече все по-рядко, защото отново доста хора летят, днес полета до Цюрих е бил пълен.

Ама знае ли човек , понякога и в деня на полета правят промени.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.04.2022 г. в 13:36, yordanov каза:

Вторник, неделя и петък летят до Прага. Сега прегледах целия юни и малко от юли и излизат директни полети в тези дни.

 

Полетите, мисля, отдавна ги преместиха до Линате, но като гледам през целия месец май нямат един полет до там, или поне не намирам. Иначе примерно на 11.06 (събота) има полет заложен до Линате.

България Еър не лети до Милано вече повече от 2 години и според мен, скоро няма да ги възстановят. Проблемът се породи миналото лято, когато в последния момент канцелираха цялата лятна програма. Много народ увисна тогава. Оттогава никой не им вярва. Обявените полети се канцелират до 14 дни по-рано, за да няма претенции.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой дали разполага с телефонен номер на бг еър, на който със сигурност биха вдигнали на позвъняване от чужбина. На моя приятелка в Швейцария са й променили датите на полетите до БГ и новите не я устройват. На всичкото отгоре трябва да заяви и превоз на домашен любимец. На дадения й телелфон вече цяла седмица никой не отговаря, както не й връщат мейл. 
 

Връзка към коментар
преди 24 минути , DaBo каза:

Някой дали разполага с телефонен номер на бг еър, на който със сигурност биха вдигнали на позвъняване от чужбина. На моя приятелка в Швейцария са й променили датите на полетите до БГ и новите не я устройват. На всичкото отгоре трябва да заяви и превоз на домашен любимец. На дадения й телелфон вече цяла седмица никой не отговаря, както не й връщат мейл. 
 

Тук са всички телефони по офиси - https://www.air.bg/bg/kontakti?city=27

Често вдигат във Варна в градския офис и Шумен също. Пробвайте като избирате градовете по картата.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.