Прескочи до съдържание

Да си поговорим за Швейцария


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Simona Dimitrova каза:

Ден 2:С кола до Гринделвалд и паркиране при лифт, за да стигнем до First Cliff Walk by Tissot. Паркинг 20 франка за 7ч, лифт 15 франка)

След това се разхождаме из града и си се връщаме в Интерлакен за 2та нощувка.

First Cliff Walk by Tissot е безплатна атракция, но лифтът, с който сте намислили да се качвате не струва 15 франка. Еднопосочната цена е 30 франка на човек, а двупосочната - 60 франка на човек. Тук има актуалните цени на повечето влакове и лифтове в района. Не става ясно за кой сезон е планираното пътуване.

Връзка към мнение
преди 17 часа, koliob каза:

First Cliff Walk by Tissot е безплатна атракция, но лифтът, с който сте намислили да се качвате не струва 15 франка. Еднопосочната цена е 30 франка на човек, а двупосочната - 60 франка на човек. Тук има актуалните цени на повечето влакове и лифтове в района. Не става ясно за кой сезон е планираното пътуване.

За Август другата година. 🙂 Гледах, че до горе може да се стигне и с кола? Но има ли там паркинг?

Връзка към мнение
преди 21 минути , Simona Dimitrova каза:

За Август другата година. 🙂 Гледах, че до горе може да се стигне и с кола? Но има ли там паркинг?

Теоретично може да се стигне с кола до много места, които са близо до върховете, но не мисля, че е разрешено. Изобщо не ми се струва добра идея обикалянето на този регион с кола, защото повечето красиви места остават недостъпни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, koliob каза:

Теоретично може да се стигне с кола до много места, който са близо до върховете, но не мисля, че е разрешено. Изобщо не ми се струва добра идея обикалянето на този регион с кола, защото повечето красиви места остават недостъпни.

 

Ето тук иначе гледахме цена от 15 франка.. 😄 

 

image.png.f60808d1a6bcae6464b9ed29b877df14.png

Връзка към мнение
преди 1 минута , Simona Dimitrova каза:

 

Ето тук иначе гледахме цена от 15 франка.. 😄 

 

image.png.f60808d1a6bcae6464b9ed29b877df14.png

Това е еднопосочна цена ако разполагаш със Swiss Half Fare Card. Ако нямаш такава и искаш двупосочно пътуване - умножаваш по 4.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Иначе повечето хотели в Interlaken раздават на клиентите си Interlaken guest card, която позволява безплатно пътуване с автобусите в града и наоколо, както и някои други отстъпки. Ако правилно съм разбрал пътуването се очаква да бъде бюджетно. Най-евтиното решение за три дни около Interlaken с включени наистина хубави екскурзии е тази карта. Колкото и скъпо да изглежда цена CHF 180 - за тези места няма да намерите по-евтино там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.