Прескочи до съдържание

Въпрос относно Booking.com


Lindt

Препоръчани мнения

и на мен вчера Букинг ми даде 8% плащане от тях, пак на десктоп, но се получи директно, всъщност ми показа цената с вече включените тези 8%, чак при завършване на резервацията и в потвърждението видях, че цената е била по-висока и под нея - тези 8%

Връзка към мнение
преди 5 минути , antea каза:

 

преди 5 минути , antea каза:

и на мен вчера Букинг ми даде 8% плащане от тях, пак на десктоп

Въпросът е да намерим механизма кога дават. Имаш ли обяснение?

 

Връзка към мнение

нямам представа, но е възможно да е свързано с това -

за което прочетох току-що, аз лично не съм предплащала, защото ми даде една и съща цена за плащане сега и по-късно, но картата ми в букинг е Curve мастъркард

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Знаете ли когато направиш резервация с кредити в Booking, ако решиш да отмениш резервацията след това (free cancellation) връщат ли ти кредитите по сметката ?

 

EDIT: Май открих отговора тук, но нека все пак някой да потвърди.

 

Цитат

15. If you cancel a Travel Experience that you have already paid for (in part or in full) with Rewards, the Service Provider’s cancellation policy will determine whether or not your money and/or Rewards are refunded. Our Customer Service team will be able to refund any Rewards that you may be entitled to.

 

Връзка към мнение
преди 2 минути , П.Кръстев каза:

Знаете ли когато направиш резервация с кредити в Booking, ако решиш да отмениш резервацията след това (free cancellation) връщат ли ти кредитите по сметката ?

Да, връщат ги, ако са в срока на валидност на кредита! Нямам идея какво се случва, ако срокът на валидност на кредита вече е изтекъл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.