Прескочи до съдържание

Посещение на летище София


Oshko

Коя дата е удобна за вас за посещение?  

16 магеланци са гласували

  1. 1. Коя дата е удобна за вас за посещение?

    • 10 януари
    • 17 януари
    • 24 януари
    • 31 януари


Препоръчани мнения

Антоновден?

Не пречи, нали?

Нямам против и други дати, но трябва да се започне отнякъде, нека се преброим и ако има много, които не могат, ще пробваме със следваща дата...или Георги ако може да пусне анкета, не знам как ще е най-лесно....

Връзка към мнение

Не пречи, нали?

Нямам против и други дати, но трябва да се започне отнякъде, нека се преброим и ако има много, които не могат, ще пробваме със следваща дата...или Георги ако може да пусне анкета, не знам как ще е най-лесно....

 

Добавих анкета за 10, 17, 24, 31. Нека видим коя дата е най-популярна. Анкетата е публична, може да се гласува за повече от една дата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също имам желание, но понеже не съм от София и е по-трудно придвижването, затова бих се включила, но зависи от избраната дата.

Връзка към мнение

Абе трудна работа е това организацията, и на мен ми се ходи през лятото, но е толкова далеч, че не ми се чака. Да се съберем някаква група за сега, пък после ще се повтори, нищо не пречи. Цената за 15 човека не е толкова лоша, няма нужда да се целим в 40. Само моята група ще е 6-8 човека с децата.

Връзка към мнение

Супер, Oshko is back :)

Гласувах за 17 и 31.01 - вярно е, че 17ти е Антоновден, но ако направим посещението в ранния следобяд, може би това няма да е пречка за празнуващите?

Ако успеем да се организираме овреме, ще имаме достатъчно време да уведомим летището, че нали бяха писали да ги уведомим за желаната дата 10 раб. дни по-рано.

Успешна нова година на всички, пълна с нови дестинации и сбъднати мечти! :rolleyes:

Връзка към мнение

Не съм обърнал внимание на 10-те работни дни по-рано, това прави 10-ти невъзможно, 24-ти е работен и е загубена кауза, нямам претенции за 17-ти или 31-ви, като гледам повече гласове има 17-ти, може би да изчакаме до утре или понеделник и ако се задържи така анкетата да ги уведомяваме за 17-ти? Ако Антоновден е проблем, сигурно може и 18-ти, правят обиколки и в неделя...


Супер, Oshko is back :)

:) някаква идея за децата- над колко години пускат или над колко започват да ги броят? Аз може би ще ги оставя моите, но още се чудя.

Връзка към мнение

:) някаква идея за децата- над колко години пускат или над колко започват да ги броят? Аз може би ще ги оставя моите, но още се чудя.

Днес и утре са официални неработни дни и за съжаление на телефона в летището никой не вдига, но в понеделник, 05.01 ще звънна и при първа възможност ще пиша какво са казали.

Неделята  също е опция, както е отбелязал по-горе Oshko. На 18ти за съжаление няма да мога, записала съм се на еднодневен курс, за който бях тотално забравила...

Благодарности на Oshko за организацията и на Георги за анкетата :)

Редактирано от Яничка
Връзка към мнение

Та, другари, във форума има работещи на летището, я вземете и направете още по-готина програма, а,

 

 

Аз ще се активизирам след нова година да видим дали може да има обиколки на Луфтханза Техник също, на който му е интересно, но не обещавам :)

 

Аз и така съм на линия по всяко работно и извън работно време освен между 23ти и 26-ти, но след като има теоретична възможност, дали наистина ще може да се разшири малко програмката :rolleyes:

Връзка към мнение

Здравейте,

Извинявам се за забавянето.

Попитах за децата – няма ограничение за деца от каквато и да е възраст, казаха че и от детски градини са идвали на организирано посещение, но и децата плащат същата такса, която е валидна за възрастните.

Предлагам да уговорим финално датата и часа, след което от летището казаха, че трябва да попълним формуляра за посещение: http://www.sofia-airport.bg/pages/Sightseeing.aspx, ще получим входящ номер и потвърждение за датата. Тогава вече всеки от записалите се може да си изпрати личните данни отделно на и-мейла, цитирайки входящия номер и датата и ще се знае, че сме една цяла група.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

Извинявам се за забавянето.

Попитах за децата – няма ограничение за деца от каквато и да е възраст, казаха че и от детски градини са идвали на организирано посещение, но и децата плащат същата такса, която е валидна за възрастните.

Предлагам да уговорим финално датата и часа, след което от летището казаха, че трябва да попълним формуляра за посещение: http://www.sofia-airport.bg/pages/Sightseeing.aspx, ще получим входящ номер и потвърждение за датата. Тогава вече всеки от записалите се може да си изпрати личните данни отделно на и-мейла, цитирайки входящия номер и датата и ще се знае, че сме една цяла група.

 

Според анкетата предпочитаната дата е 17ти (събота).

Освен това, този ден е Антоновден, затова имаше предложение посещението да е в ранния следобед. На мен, примерно, 13ч ми звучи добре:)

Връзка към мнение

Ако всички сте ОК с 13 ч. на 17.01, пускам списъка с хората, които са гласували за тази дата. Може би всеки да отбележи колко човека ще има с него, за да посоча бройката във формуляра? Гласувалите сме 10 човека, но може да има и други.

Георги

Oshko

miroslava

nikolaysto

cck

Valley

Фичо

adreno

Яничка

Nine

Ако това обаче ще усложни цялата работа, за да не губим повече време, да потвърждавам на летището за 17.01 и в зависимост от това колко човека отидем, таксата горе-долу я знаете, по-горе съм я писала как варира от броя на хората?

Потвърждавай, да не изпускаме срока, пък ще отнеме време докато се преброим.

Ние ще сме 6 или 7, но за 6 е сигурно, брой ни.

Връзка към мнение

Аз би трябшало уж да съм ОК, но от 15:30 имам полет - терминал 2.

Как смятате - ако обиколката свърши в 14:00 (60 минути), би трябвало да имам достатъчно време за чекиране ( полетът ми е в 15:30).

Ще съм с багаж - 1 раница. На летището къде мога да я оставя?

Само 1 съм.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изпратих формуляра на летището. За всеки случай им пуснах и и-мейл, че след изпращане на формуляра не излезе потвърждение.

По-горе, където бях изредила хората, които са гласували за 17ти, отбелязах кой с колко човека ще идва, отчитайки последните ви коментари. Когато има още коментари от вас за бройката ви и  стане ясно и за останалите, ще го добавя в коментара си.

Когато получа входящия номер за нашето посещение, ще го пусна тук.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не е късно, добавих те и теб, но тъй като вече нямам право да си редактирам горния коментар, където съм пуснала списъка със записалите се, си водя бройката на едно листче при мен :)

Още не съм получила входящ номер от летището с потвърждението, затова не съм писала по темата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.