Прескочи до съдържание

Посещение на летище София


Oshko

Коя дата е удобна за вас за посещение?  

16 магеланци са гласували

  1. 1. Коя дата е удобна за вас за посещение?

    • 10 януари
    • 17 януари
    • 24 януари
    • 31 януари


Препоръчани мнения

Не е късно, добавих те и теб, но тъй като вече нямам право да си редактирам горния коментар, където съм пуснала списъка със записалите се, си водя бройката на едно листче при мен :)

Още не съм получила входящ номер от летището с потвърждението, затова не съм писала по темата.

 

Дадох ти права да може да редактираш темата, да оправяш списъци и т.н. Дерзай :)

Връзка към мнение

Дадох ти права да може да редактираш темата, да оправяш списъци и т.н. Дерзай :)

Еха, мерси :)

Добавих още двама човека в списъка горе :)

Връзка към мнение

Юху, обадиха се от летището и потвърдиха датата 17.01, 13 часа! Добре, че бързо се организирахме, че имат заявена група вече и за 24.01…

Помолиха всеки да изпрати лични данни за него и неговите придружители (три имена, номер на лична карта и ЕГН) на и-мейл: m.parapunova@sofia-airport.bg най-късно до този петък, 09.01. Ако им пратим данните по-късно от тази дата, има вероятност после да не бъдат допуснати от гранична полиция.

Не дадоха входящ номер, казаха в мейла да цитираме датата 17ти, за да знаят, че става дума за нашата група.

Обиколката почва от терминал 2, гише Информация. Предлагам да се съберем там групата 12,45 ч., за да сме всички в 13 ч.?

Моля, не забравяйте личните карти.

Тук има подробен списък със забранените за внасяне предмети, като най-вече да избягваме стандартните - ножички и др. остри предмети. Моля, оставете си бомбите и автоматите вкъщи :)

Вече сме над 25 човека записани, така че ще си разделим общата сума от 211,20 лв.

Има още малко време – ако някой друг реши да се включи, ще го добавя по-горе в списъка.

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз ида, но нещо мейлът с данните ми се върна. Яничка може ли на теб да пратя данните?

 

В момента цялата инфраструктура на Виваком не работи, сайта на летището предполагам е към тях, защото не се отваря. Може това да е причината.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се опитах и по телефона да се свържа да ги питам да не би да не съм записала правилно мейла, но няма връзка с летището по телефоните.

Относно притесненията за изпращане на лични данни - точно по тази причина предложих всеки отделно да праща на летището данните, за да не ги събирам аз и някой да има притеснения. Изискването за лични данни е на гранична полиция. И аз не обичам да си давам ЕГН-то, но се прежалих. Викам да живеем спокойно :)

 
Връзка към мнение

Ох, да му се незнае.. и на мен ми се идва, обаче поради ред причини не мога да съм сигурна на 100%, че ще се получи тогава..

освен да организираме срещата в джепето след посещението на летището, че да чуя разкази на живо..?!?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най-накрая успях да се свържа с тях на стационарния телефон - абсолютно верен е мейла, заради техн. проблеми на Виваком не стигат мейлите.

Връзка към мнение

Най-накрая успях да се свържа с тях на стационарния телефон - абсолютно верен е мейла, заради техн. проблеми на Виваком не стигат мейлите.

Може би е добре да ги прозвъним, за да проверим дали всички изпратени мейли са получени?

Искаш ли да ни напишеш телефона?

Връзка към мнение

Може би е добре да ги прозвъним, за да проверим дали всички изпратени мейли са получени?

Искаш ли да ни напишеш телефона?

Телефонът на г-жа Парапунова, до чиито мейл пращаме, е: 02 937 25 85. Тя каза, че ще ми се обади в петък, тъй като тогава е крайният срок, така че мисля да и поискам първите имена на всички, чиито мейли са получени и да ги постна тук. Така, ако някой не си види името, ще знае, че мейлът му не е получен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тогава се добавям и аз +1.

Понеже още няма ЛК детето, какви данни да посоча?

Редактирам се - ще посоча номер на парспорт. :)

Редактирано от Mary
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми май вярно след това да се изсипем в Джепето направо, добра групичка се получи, само по-кротко с алкохола ще караме, че ранен следобед. Да видим дали пак ще вървят приказките и на по-сухо :)

 

Аз също съм +1 между другото, ще пратя на мейла и двата комплекта данни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да повдигна темата, че утре е крайния срок за имейлите. Да не стане някой да забрави и накрая да идем една шепа хора :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.