Прескочи до съдържание

Посещение на летище София


Oshko

Коя дата е удобна за вас за посещение?  

16 магеланци са гласували

  1. 1. Коя дата е удобна за вас за посещение?

    • 10 януари
    • 17 януари
    • 24 януари
    • 31 януари


Препоръчани мнения

Може ли още 1 + дребосък т.е. = на 2?

Добавих те + 1, само пак да кажа, че децата ги таксуват като възрастни (освен ако не се смилят за 2-годишно дете), но то групата ни е голяма и на човек цената се връзва много добре.

 

Утре ще чакам да ми се обадят от летището и ще пусна тук обещания списък с първите имена на всички, чиито данни са получени, за да не остане някой пропуснат :)

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още нямам обаждане от летището и звънях, но дамата не вдига. Когато успея да се свържа с нея, ще пиша. Може да ги е хванала обедната почивка ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Свързала съм се с дамата от летището. Нямаше възможност да ми продиктува всички, чиито данни е получила към момента. Пое ангажимент да ми звънне по-късно. Пак ще пиша.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Крайният срок за записване беше днес и така, финално, нашата група е 26 човека:

Oshko + 5

Фичо

Nine

miroslava + 3

Яничка

vicky_uz + 1

Георги + 1

Gamina + 1

tonik

nikolaysto

adreno

Mary + 1

Asterisk + 1

 

По мои сметки бройката се покрива с броя на хората, подали данни към летището.

 

Махам списъка с имената, за да не притеснявам никого.

Всичко е ясно, напред към летището :)

 

За цялата група общо дължим 211,20 лв.

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз и моите придружители сме в списъка :)

 

Можеш ли след посещението да изтриеш списъка с имената? Малко съм параноична, съжалявам.

Редактирано от miroslava
Връзка към мнение

Яничка, безкрайно ти благодаря за организацията! Преди време в спотърския форум имаше подобна инициатива, но нещата не се случиха. Браво на теб, заслужаваш магелански медал! ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Много сте мили, хора.

Благодаря, но медалите са за Oshko  и Георги. Аз дори не знаех, че се правят такива обиколки. Добре, че го има този страхотен сайт!

Надявам се на 17ти да се изкефим всички :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Привет, макар и пропуснал крайния срок, днес говорих с г- жа Парапунова и с любезното й съдейсвие успях да се присъединя към групата за събота. Ще бъда с жена ми, така че бройте още двама  :)

Поздрави.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте,

тъй като тези дни групата за летището претърпя леки промени, окончателно сме 27 човека:

 

Oshko + 5

Фичо

miroslava + 3

Яничка

vicky_uz + 1

Георги + 1

Gamina + 1?

tonik

nikolaysto

adreno

Mary + 1

Asterisk + 1

voyager1 + 1

 

Припомням, че срещата е утре, 17.01 на терминал 2, гише Информация в 12,45 ч., а обиколката почва в 13 ч.

При тази бройка таксата на човек се пада по 8 лв.

Напомням да носим личните карти :)

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз може да съм минус едното, че му се налага да работи утре  :(  Ще кажа утре сутрин със сигурност, надявам се да не объркам много цената и бройката. 

Връзка към мнение

Аз също мисля да дойда с рейса, освен ако жената не е така добра да ме закара ;)

Снимането е разрешено, нали? Да взимам ли фотото?

Връзка към мнение

При мен има две места в колата, ако има желаещи и не се притесняват от липсата на автомивка на колата в тия кални и прашни времена :) Тръгвам от центъра до мин.съвет.

Връзка към мнение

При мен има две места в колата, ако има желаещи и не се притесняват от липсата на автомивка на колата в тия кални и прашни времена :) Тръгвам от центъра до мин.съвет.

Може ли аз+дете?

Връзка към мнение

При мен има две места в колата, ако има желаещи и не се притесняват от липсата на автомивка на колата в тия кални и прашни времена :) Тръгвам от центъра до мин.съвет.

 

A, ти си ми комшия  :P

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.