Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Кой подход ползва? Мазни ли им се или ги пресира? От наш или американски номер?

 

Нито едно от двете, казах че поради някаква техническа грешка са ми анулирали резервациите и си ги искам обратно. Агента веднага ескалира към супервайзър и с него свършихме работа. Discover не беше споменат нито веднъж. Даже го накарах да потвърди, че ще ми върнат всичко като пари от предишните резервации.

 

Супервайзъра направи резервациите и сложи някакъв техен си код за $200, иска ми карта за плащане и готово. 

Много е важно на кой ще попаднеш, на мен това ми беше 7-8 опит. Всички ме режеха. Едни директно, други казваха ОК, ама трябва с дискавъри карта. Тоя юнак свърши идеална работа.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз като гледам, още си имам резервация за -100$.

 

Букнах я с Дайнърс-а, а на гърба на картата има малко лого на Дискъвъри - май, ще яде Хасан баница при мен.

 

Едит: Малко като реклама излезе на тази карта, която иначе трудно пласирам, даже преди седмица отказаха да я приемат даже в Холидей Ин, но ако ми остане до април резервацийката ще кажа.

Редактирано от Пламен
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И мята стои още - 100$, платена с Виза. Докога ли?

 

И при мен е така, със същите данни, не мога да разбера защо още мотаят ситуацията, та заради тях не смея да си направя нова резервация

Връзка към коментар

Хора на западния бряг е още oще 10:18 сутринта понеделник след 2 дни уикенд.  Изчакайте да мине 1-2 дни и би трябвало да се разбере, според мен ако не ги отменят до сряда най-вероятно няма да ги отменят изобщо.

Връзка към коментар

Хора на западния бряг е още oще 10:18 сутринта понеделник след 2 дни уикенд. Изчакайте да мине 1-2 дни и би трябвало да се разбере, според мен ако не ги отменят до сряда най-вероятно няма да ги отменят изобщо.

Е гигант като Expedia нямат ли си аутсорснат съпорт ?

Няма как в петък 17.00 да затворят и да отворят в понеделник сутрин 09.00 :)

Връзка към коментар

Е гигант като Expedia нямат ли си аутсорснат съпорт ?

Няма как в петък 17.00 да затворят и да отворят в понеделник сутрин 09.00 :)

Имат разбирасе във Филипините, обаче едва ли решение за отмяна на хиляди резервации ще се вземе от там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хора на западния бряг е още oще 10:18 сутринта понеделник след 2 дни уикенд...

 

Не знам доколко е вярно, но четох по форумите, че след тях се нарежда и Ден на президента. Ако е така, ще почакаме още. 

 

Ей тук има нещо по въпроса, ама...вярно ли е, не е ли?

 

http://www.calendar-365.com/holidays/2015.html

Връзка към коментар

Най-накрая се добрах до това, което търсех :)

Дори не ме прехвърлиха на супервайзър:

 

coupon.jpg

 

Уцелих много благ пич, който само след 5 минути ми даде 200 долара отстъпка за следващата резервация. Пита ме "Имате ли карта Дискавър?" "Не" "Няма проблеми".

На всичкото отгоре се обадих за резервацията, която бях направил като гост без регистрация... без дори да имам право за това...

Превърнаха ми я в истинска, и когато си нулирах паролата, вътре ме чакаше купончето.

 

Играем и за втората.

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Не знам доколко е вярно, но четох по форумите, че след тях се нарежда и Ден на президента. Ако е така, ще почакаме още. 

 

Ей тук има нещо по въпроса, ама...вярно ли е, не е ли?

 

http://www.calendar-365.com/holidays/2015.html

Принципно е "Ден на Президента" обаче си е работен ден, в щатите не почиват на всички федерални празници.

Връзка към коментар

Най-накрая се добрах до това, което търсех :)

Дори не ме прехвърлиха на супервайзър:

 

attachicon.gifcoupon.jpg

 

Уцелих много благ пич, който само след 5 минути ми даде 200 долара отстъпка за следващата резервация. Пита ме "Имате ли карта Дискавър?" "Не" "Няма проблеми".

На всичкото отгоре се обадих за резервацията, която бях направил като гост без регистрация... без дори да имам право за това...

Превърнаха ми я в истинска, и когато си нулирах паролата, вътре ме чакаше купончето.

 

Играем и за втората.

Мисля, че Краси е от друга планета...

И ние трябва да сме щастливи, че го познаваме.

Еееее, аз съм един от  тези хора...

Редактирано от ruwenzogy
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Нещо не разбрах това с нулирането на паролата. На мен също ми каза някаква супер надъхана крава, след 1 час викане от моя страна , че ще ме компенсира с ваучер , но така и не го виждам. Аз нямах регистрация, а тя ми прати линк на мейла, който водеше до някаква полу резервация . От там насетне нищо.

Връзка към коментар

Така. Влизаш в експедия ком, разлогваш се, ако си логнат, и отиваш на сайн-ин , "забравена парола" и оттам - лесно.

 

Аз взех и един 50 доларов, но ще играя за трети :)

Човекът беше учтив, но упорит, и каза, че ще преследват тия служители, които раздават еквивалентни купони...

 

Мисля, че Краси е от друга планета...

И ние трябва да сме щастливи, че го познаваме.

Еееее, аз съм един от  тези хора...

 

Като ти навъртя пол'вината километраж, тогава ще мога да ти седна на масата .. недей така :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

macf1an Голям си няма спор .....


Сигурно ще прозвучи нагло , но тази ми каза 100 $ , а ми е врътнала 50$. Дано да е доволен и на това моя човек, че повече не ми се занимава с араби,  индианци и всякакви други работещи в кол центъра на expedia.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз точно това ще използвам сега, че са ми казали 200, а са ми дали 50 .. :lol:

Ще стане да. Аз им казах, че са ми обещали 100 , а не ги виздам. След малко до 50 се появиха и едни 100. олееее

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Леко изнаглях, но това е за да им натрия носа :)

 

 

coupon.jpg

 

Това ми е във официалния акаунт :lol:

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Нямам под ръка човек с добър английски.. Мислите ли, че ще има ли проблем, ако се обади някой след седмица? Ако има някой да помогне от Варна, бих почерпил..Вече имам американски телефон, ама си останах с него.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.