Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Както пресният опит го доказва - нямат почти никаква връзка между отделите.... веднъж попаднах във Филипините, ведъж в Индия, веднъж в Щатите. Щатите ги излъгах, че Индия са ми обещали 200 долара, и след 20 минутно чакане, в което трябваше да се обадят в Индия, ми "коригираха" акаунта по гореупоменатия начин :)

 

Може да се пробвате и по няколко купона да си поискате, защото май не пишат за какво са дадени, а като питах - казаха, че не знаят  :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не мога да повярвам, че има такава липса на координация. Живи и здрави да са. Чудя се дали да не пробвам, че са ми обещали момиче за 8 март хихихихихихих :P  :P :P  :P  :P  :P  :P  :P  

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Освен линка, където се вкарва телефонен номер и звънят те, има ли някакъв телефон, където мога да звънна аз? Имам предвид, някой, който е пробван, да не ме препращат 10 пъти на други

Връзка към мнение

Не, централа е

1 - 800 - EXPEDIA

Ако ти се обадят пестиш повече време, защото вече ти имат номера на пътуването.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не, централа е

1 - 800 - EXPEDIA

Ако ти се обадят пестиш повече време, защото вече ти имат номера на пътуването.

Ако приемам разговор с voxox на американския номер, плаща ли се нещо или е само когато аз набирам?

Връзка към мнение

Можеш и със скайп. Когато ти поискат номера от резервацията ги помоли да те идентифицират  с имейл. После се надяваш този срещу теб да е благосклонен към теб.

Връзка към мнение

Сумарно изкарах около 3 часа на телефона с Експедиа, и ми се иска никога да не бях се мъчил с тоя купон. Първо, сайтът бъгна и смени датите, резервирахме за грешни дати, и по телефона ни "помогнаха" като ни сложиха 86 долара пеналти за смяна на датите и ни махнаха включената закуска. (която възвърнах с разговор със супервайзър с 300 зора).

 

Отмениха резервациите (както знаете). Първият супервайзър ми отказа помощ вчера. Днес опитах пак (обнадежден от други успели), и днес жената супервайзър ми отказа, после проверява нещо 20 минути, и като се върна ми даде купон. Влизам да резервирам - купонът важи само за плащане с Дискавър карта. Пак звъня, пак 20 минути, промениха ми купона да важи и за Виза. Пак влизам да резервирам - купонът се оказва, че е travel coupon, а не hotel coupon, т.е. важи само за полет+хотел, а не само за хотел. 30 минути на холд и се отказах. Толкова лъжи и толкова загубено време едва ли си струват 150-те долара.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако приемам разговор с voxox на американския номер, плаща ли се нещо или е само когато аз набирам?

Безплатни са ти и набирането и вдигането.

 

Пак влизам да резервирам - купонът се оказва, че е travel coupon, а не hotel coupon, т.е. важи само за полет+хотел, а не само за хотел. 30 минути на холд и се отказах. Толкова лъжи и толкова загубено време едва ли си струват 150-те долара.

Мен изрично ми казаха, че важат и само за хотел купоните.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И на мен, точно това ме подразни, колко пъти ме излъгаха най-безпардонно по телефона. Но гледам, че има и по-успешни опити от моя, така че браво :) Явно си е лотария какво ще стане, аз гледах на други места, че е имало и заплахи по телефона, така че много варират разултатите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И на мен ми възстановиха 200-те USD. Yahooo.

Ползвах application-a за callback. Попаднах на една много мила девойка. Казах й, че искам да знам какво се е случило и защо са ми канселирали резервацията. След доста чакане тя ми каза, че е заради купона, но да не се притеснявам, тъй като ще ми я направят отново. Помолих да си направя резервацията сама от сайта и пак след доста чакане, тя ми каза, че е възможно и в акаунта ми ще добавят 200 USD.

Също така ми каза, че ще получа refund до 2 седмици. 

Не ми звучеше много като американка, но беше много мила и всичко свърши благополучно. 

 

macflan, огромни благодарности. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Явно си е чист късмет. Аз говорих с някаква супервайзорка, която категорично ми каза, че нямало как да ме компенсират. Единствено могат да ми дадат купон, ако имам Discovery card и въпросния купон ще дава 200 $ отстъпка за хотели САМО в САЩ. Нито имам такава карта, нито мисля да ходя скоро в САЩ и естествено отказах. Парите казаха, че ще ми ги върнат по картата до 2 седмици. Утре мисля да пробвам още веднъж все пак да видя на кой ще попадна ... ако дадат нов купон, добре дошъл, ако не ... здраве да е :)

Редактирано от vllaaddo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Съжалявам за нервите, които сте хвърлили. Нормално е да гризнете дървото, част от играта е. Пък после звънете на арменския поп...

 

Хубаво е като пускате такива оферти да предупреждавате какво може да се случи. Фичо и Георги са са усетили, но лай..то във вентилатора почва да тече след призива за действие на големия хамбургер:

 

Публикувано 09 февруари 2015 - 16:21

Важи за всички и всичко. Проверено, тествано - работи.

Това мнение е редактирано от macf1an: 09 февруари 2015 - 16:21

 

Бъдете по-отговорни със съветите си!

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами към 09 февруари всичко си работеше ;)

Всеки има глава на раменете си.

Най-малкото трябва да имате добър английски за да комуникирате свободно при подобни резервации. Това важи и за полети и т.н.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Виждам, че доста хора са получили ваучери , като компенсация. Някой ползва ли вече неговия и всичко наред ли беше ? Има ли нещо спесифично ?

Връзка към мнение

Много грубо изказване на Анатоли, всеки си преценява риска, ако всичко беше поднесено на тепсия и 100 % гарантирано от съветите, които се дават тук, тогава би трябвало да плащаме такса за достъп до форума.

Аз звънях безплатно от през скайп на +18003973342, или поне аз си мисля така, защото никога в живота си не съм си купувала кредит за скайп и не съм им давала кредитната си карта. Отрязаха ме и трите пъти, не ми е добър английския и след отказа нямах аргументи за скандал.

Ако на някой му се занимава с мен, да ми възстанови поне три от шесте резервации, ще си платя услугата ;)

Друго се чудя, след разговорите ми нулираха ръчно cancellation penalty, да не би да мислят да ги върнат без тях, ако е така звъня и за другите три резвации.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Съжалявам за нервите, които сте хвърлили. Нормално е да гризнете дървото, част от играта е. Пък после звънете на арменския поп...

 

Хубаво е като пускате такива оферти да предупреждавате какво може да се случи. Фичо и Георги са са усетили, но лай..то във вентилатора почва да тече след призива за действие на големия хамбургер:

 

Публикувано 09 февруари 2015 - 16:21

Важи за всички и всичко. Проверено, тествано - работи.

Това мнение е редактирано от macf1an: 09 февруари 2015 - 16:21

 

Бъдете по-отговорни със съветите си!

 

Класически пример на форумен синдром: "Нямах какво да кажа и го казах тук".

 

Ако си си направил труда да прочетеш малко повече от темата, щеше да си наясно, че призивът ми беше потвърден от няколко десетки души, а именно: нямаше ограничения за ползването на купона, което всъщност съм написал.

Развръзката потвърди същото.

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

 

Съжалявам за нервите, които сте хвърлили. Нормално е да гризнете дървото, част от играта е. Пък после звънете на арменския поп...

 

Хубаво е като пускате такива оферти да предупреждавате какво може да се случи. Фичо и Георги са са усетили, но лай..то във вентилатора почва да тече след призива за действие на големия хамбургер:

 

Публикувано 09 февруари 2015 - 16:21

Важи за всички и всичко. Проверено, тествано - работи.

Това мнение е редактирано от macf1an: 09 февруари 2015 - 16:21

 

Бъдете по-отговорни със съветите си!

 

За какво гризване на дърво става тук? Хубавото в тия ситуации е, че губиш максимум нерви. Не е за всеки, да, но с пари никой не е завлечен, ако пък нещо не го рефъндват ще му помогнем. "Големия Мак" през цялото време помага на всеки, който се е позагубил малко и психирал, като в крайна сметка имаме и решение, което дори може да доведе до повече полза от оригиналния код...стига да има желание човек да се занимава (аз честно казано нямам, а и резервацията ми е още активна).

 

Всичко останало настрана, тая тема е като супер ускорен курс и направо висше образование в областта на грешки и подобни купони. Такива неща не винаги работят на тепсия без да се вложи поне малко труд и нерви, колко точно ще е необходимо не се знае от началото, може да е съвсем безпроблемно (hotels.com), може и да се харчи време по телефонни разговори с 10 оператора (този код).

 

И пак, пари никой не е загубил, няма и да загуби. Ако не броим 2%, което прибират някои банки както спомена някой и вероятно е супер символична сума. Или пък разходи при променливи валутни курсове, които могат да се случат, и ако решите да си отмените абсолютно нормална резервация и пак в контекста на тази промоция ще са символични.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Еи еи еи .... спрете се, това което става е пълна глупост. Абсолютно е безмислено да коментираме това което е написал Анатоли. Има си мнение момчето, това че е напълно грешно, означава, че последното нещо което трябва да правим е да го коментираме. Кажете сега ползвали някой компесационния купон ?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А на мен с cancellation penalty, започвам да звъня пак.

Става и с имейли. И моя английски не е на високо ниво и аз просто изпратих няколко имейла. Тази вечер ми върнаха отговор и cancellation penality е вече 0. Нямам идея обаче, кога ще ми върнат парите.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.