Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Докладвам: след разговор по телефона от сестра ми, която е на другия край на света, върнаха парите и дадоха купон за $25. Беше смешно, защото аз пиша подробности на скайп, а тя ми пише какво й казват.

Остава да се случат нещата. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Точно сега погледнах и моята канселация - същото като на TeshkaR28

. Не съм наясно 

Total
$13.30

 

  • Cancelled reservation$13.30
  • 5 nights$13.30
  • Cancellation penalty$13.30

All prices quoted in USD.

Това означава ли, че няма да ми върнат тези пари? 

При мен излизаше по същия начин. Писах им мейл, а вчера като говорихме по телефона споменах и че искам да знам, кога ще ми върнат платената сума, след като те са ми отменили резервацията. Увериха ме, че максимум до две седмици парите ще са върнати по картата с която е платено. Днес получих нов мейл от тях и cancellation penalty-то беше оправено на 0. Излгежда така :

 

Price Summary Total $0.00    

Cancelled reservation

 

---

4 nights

  $56.56 3/2/15   $52.17 3/3/15   $52.17 3/4/15   $50.05 3/5/15   $52.17 Cancellation penalty   $0.00

All prices quoted in USD.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, ама що се ядосвате толкова. Просто смятайте, че сте си купили ценен житейски урок. А и освен това, не може все да се печели , някой път ще се и загуби. Чак пък, глупаци - нищо не се е случило кой знае какво трагично. Аз все така казвам - като всички са живи и здрави и няма телесно пострадали - значи, всичко е наред. Ся пък, за 10 лв да се сдобие човек с болест, струва ли си. :blink:

Въпроса не е в точната сума, дали 10 лв., можеше и да са повече, друг е, принципен, както и да е, направих си извода.

Връзка към мнение

И аз докладвам: след втори разговор с тях, най-накрая ми оправиха резервацията. За жалост не случих на супервайзър, пита ме за билинг адреса и като разбра България, не искаше да ми даде купон, не съм бил US. Според мен беше пълна глупост, но не ми се занимаваше да спорим, тъй като трябваше да оправям и още една резервация :)

п.с. Пак бих си ползвал Expedia.

 

  • Cancelled reservation ---
  • 4 nights$197.23
    •  
    •  
    •  
  •  
  • Cancellation penalty$0.00 
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На писмото ми въобще не си направиха труда да отговорят. Върнаха сумата, в КК , от курсовата разлика 27,50 лв на загуба пиша го в графа разход от валутни операции ;)

Връзка към мнение

Точно това означава, като моите 7$, абе казах ви аз, че Експедия накрая ще изкарат някой долар от глупаци като нас.

Служител и моята резервация беше по този начин само, че сумата беше 312 долара. Оправих нещата с имейл. Отвори си на резервацията в Експедия и там в дясно горе има знак на писмо. Кликни на него и смени адреса на мейла с техния, който посочват в анулацията ти. После им напиши нещо в смисъл, че грешката си е тяхна и следва да ти върнат парите. Пиши им, че искаш да знаеш кога ще върнат платената от теб сума. Аз направих така и те оправиха нещата и сега на Cancellation penality е 0.

Нещата се оправят просто трябва да си настояваш. Аз междувременно бях пуснала и оспорване на транзакция чрез банката ми и няма да спра оспорването докато не си видя парите по картата.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Служител и моята резервация беше по този начин само, че сумата беше 312 долара. Оправих нещата с имейл. Отвори си на резервацията в Експедия и там в дасно горе има знак на писмо. Кликни на него и смени адреса на мейла с техния, който посочват в анулацията ти. После им напиши нещо в смисъл, че грешката си е тяхна и следва да ти върнат парите. Пиши им, че искаш да знаеш кога ще върнат платената от теб сума. Аз направих така и те оправиха нещата и сега на Cancellation penality е 0.

Нещата се оправят просто трябва да си настояваш. Аз междувременно бях пуснала и оспорване на транзакция чрез банката ми и няма да спра оспорването докато не си видя парите по картата.

Писах 5 имейла, отговор няма, получих си парите в КК, точно без тези 7$. Да ходя до банката ми коства още време, а в момента го нямам. Е, ако сумата беше 312 $ щях да отида, но за 7$...Такова нещо досега не бях виждала, да не ми отговорят, другите сайтове отговарят веднага и правят всичко възможно да оправят нещата и клиента да остане доволен, а тези се покриха и никакви ги няма.

 

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение

Пиши им във Фейсбук и Туитър.

И аз мразя да съм прецакан като теб и с Епъл се разправях за 3 евро , като дори грешката си беше повече моя.

Няма да им се даваш - 7 долара сигурно са ориз за седмица в бедно азиатско семейство , а разни пишлемета с 5-6 цифрен доход в Белвю ги дават за едно капучино в Старбъкс ;)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пиши им във Фейсбук и Туитър.

И аз мразя да съм прецакан като теб и с Епъл се разправях за 3х евро , като дори грешката си беше повече моя :)

Няма да им се даваш - 7 долара сигурно са ориз за седмица в бедно азиатско семейство , а разни пишлемета в Белвю ги дават за капучино в Старбъкс ;)

И във Фейсбук им писах, и там не отговориха, то бива, бива, ама... Нямам нерви, просто ги забравям, и 7$ и сайта. Сайт, който не отговаря на проблемите на клиентите, дори и само мой да беше проблема.... за мен не е нормално. От Букинг пишат, звънят, докато не оправят проблема не спират, а тези....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, ама що се ядосвате толкова. Просто смятайте, че сте си купили ценен житейски урок. А и освен това, не може все да се печели , някой път ще се и загуби. Чак пък, глупаци - нищо не се е случило кой знае какво трагично. Аз все така казвам - като всички са живи и здрави и няма телесно пострадали - значи, всичко е наред. Ся пък, за 10 лв да се сдобие човек с болест, струва ли си. :blink:

Ако питаш мен урока трябва да е за тях. Не сън откраднал, не съм обидил никого. Ще ти кажа, че познавам човек , който си направи каско, извади си зелена карта и със съпругата си излязоха по 4 дни отпуск за да отидат на мястото, за което бяха запазили - Истанбул. Парите му взети от картата, три пъти от хотела казват всичко е ОК. В деня на тръгването отменят резервацията. На място плаща една камара пари за резервация на място.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След два разговора и аз успях да си издействам два expedia travel coupons за $50 и за $200 като компенсация за това, че ми отмениха резервацията докато пътувах към хотела и че на хотела бяха пратили, че аз съм я отменил. Звънях през скайп (безплатно е) от автоматичното меню избирам 6 и после 1. Първият път чаках около 7 минути, за да се свържа, вторият под минута. Звънях първо на +18663160357, не съм се карал обясних всичко и им казах, че искам компенсация - предложиха ми $50 и аз се съгласих без бой. После прочетох мненията на macf1an, за това как нямат връзка между различните офиси и реших да се пробвам и преди малко се обадих пак, този път на +1800 EXPEDIA и попаднах на индиец обясних отново и казах, че са ми обещали $200 пък съм получил $50, прехвърлиха ме към супервайзор, който ми добави още един купон от $200 след като обясних още веднъж. Не се гордея особено с тази си постъпка, но пък си го заслужиха. Благодаря още веднъж на macf1an за съветите и темата. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

При нас пък след 30 мин. разговор със служителка и супервайзър ни направиха резервацията наново. Ние и това искахме, да си го направят както беше преди седмица. Първоначално казаха, че ние сме си я отменили, след което естествено казахме, че не е така и искаме да си запазим отново при същите условия. Говориха си там помежду си, консултираха се с някой. Питаха ни за Zip Code и след известно мълчание и безидейност какво да кажем, супервайзъра си измърмори "Nevermind". :D След което ни пита за номер на картата, дадохме го (не мисля, че беше добра идея, но има 3D парола поне) и накрая ни каза, че ще получим имейл за потвърждение (получихме го вече). И това е общо взето, от първия път стана.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

При нас пък след 30 мин. разговор със служителка и супервайзър ни направиха резервацията наново. Ние и това искахме, да си го направят както беше преди седмица. Първоначално казаха, че ние сме си я отменили, след което естествено казахме, че не е така и искаме да си запазим отново при същите условия. Говориха си там помежду си, консултираха се с някой. Питаха ни за Zip Code и след известно мълчание и безидейност какво да кажем, супервайзъра си измърмори "Nevermind". :D След което ни пита за номер на картата, дадохме го (не мисля, че беше добра идея, но има 3D парола поне) и накрая ни каза, че ще получим имейл за потвърждение (получихме го вече). И това е общо взето, от първия път стана.

Браво. Аз колкото и пъти да исках възстановяване на резервацията при първоначалните условия, толкова пъти получих предложение да направят нова , но без ваучера.

Връзка към мнение

Има ли още хора които имат неотменени резервации?

Да аз имам две от 100 и двете си стоят(Confirmed with property), нямам мейли за отмяна нищо.

Връзка към мнение

Здравейте, бесен съм. Тази сутрин ми отмениха втората резервация, трябваше настаняването да е днес. Да попитам на коя електронен адрес им пращате писма?

Връзка към мнение

Най-сигурно е тук : https://service.expedia.com/en-us/#/articles/399/34/13446 , Contact us, E-mail us,

но твоят случай си е за обаждане ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ти, съгласен съм ама пуст мой английски.............

Връзка към мнение

Тази сутрин получих този имейл от Expedia при положение, че преди 4 дена вече са ме уведомили за канселирането на резервацията. Доколкото разбирам са я модифицирали /така чета аз/, ама не ми става ясно защо и как. Не смея да вярвам, че са ме пожалили, ама ... :dontknow:

 

P.S. Снимките ги качвам малко дървено, да се гледат една под друга :)

 


Тъй като не се вижда добре, пействам началото:

 

Updated Itinerary - Casa Di Mare Poseidon, Katerini, Jul 25 - Jul 30 (Itinerary #197736920916)
expedia.com.png
 
 
We have modified your booking, according to your request. Your updated itinerary is outlined below. There's no need to call us to confirm your booking, if you've got any questions, please visit our FAQ's.

post-1243-0-05970200-1424242637_thumb.jpg

post-1243-0-19129700-1424242653_thumb.jpg

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.