Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

И аз писах имейли, но нищо, все още де.

Явно върви доста бавно тази процедура. Изпратих три мейла, тъй като реално нямах идея точно на кой да пиша. Пратих ги в събота, а отговор получих едва тази нощ.

Връзка към мнение

Явно върви доста бавно тази процедура. Изпратих три мейла, тъй като реално нямах идея точно на кой да пиша. Пратих ги в събота, а отговор получих едва тази нощ.

 

От кой имейл ти върнаха отговор?

Връзка към мнение

Явно върви доста бавно тази процедура. Изпратих три мейла, тъй като реално нямах идея точно на кой да пиша. Пратих ги в събота, а отговор получих едва тази нощ.

На кои имейли си писала, би ли споделила.

Аз пак казвам, ако някой не ме е разбрал, по време на разговора ръчно ми нулираха cancellation penalty, сега ми пристигат парите без тази сума, удържана ми е, звъннах и ми казаха, че още един превод за разликата ми е нареден, но не знам това дали е в следствие на разговорите ми или на всички ще ги върнат, но защо тогава с два превода.

Връзка към мнение

От кой имейл ти върнаха отговор?

Отговорът е изпратен от Expedia@expediamail.com

Нямам спомен обаче точно на този мейл да съм писала.

 

 

Писах със сигурност на този couponprocessing@expedia.com. Той беше посочен в писмото за канселиране на резервацията.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение

На мен пък сега ми взеха парите за вече канселираната резервация, иначе съм си с penalty 0, така че сега пък ще чакам да ми ги върнат, не можаха ли просто да не ги взимат, би било по-лесно за всички, но явно са автоматизирани процесите и си вървят по ред...

На някой върнаха ли му ги вече?

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Леко изнаглях, но това е за да им натрия носа :)

 

 

attachicon.gifcoupon.jpg

 

Това ми е във официалния акаунт :lol:

А купон 3 и 4 са пак само за Дискавъри карти, така ли? Първите 2 са далаверата или и 3 и 4 има как да ги използваш?

Просто се чудя, защо веднъж са те компенсирали с купон като първите 2, а пък после друг ти е дал от тези за Дискавъри...?

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

3 и 4 си седят и мога да ги ползвам с дискавър карта, а другите са ми компенсацията.

Дайте да дискавърнем една карта Дискавър  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Леко изнаглях, но това е за да им натрия носа :)

 

 

attachicon.gifcoupon.jpg

 

Това ми е във официалния акаунт :lol:

 

  :asciidity:

 

Ще ме накараш пак да звъня, значи...

Редактирано от xisba
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

3 и 4 си седят и мога да ги ползвам с дискавър карта, а другите са ми компенсацията.

 

А първите два имат ли някакви ограничения за брой нощувки, или минимална сума или са си просто като чекове?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Току-що видях че са ми върнали парите за резервацията. Първо са ми променили статуса, че е без cancelation penalty и след това са ми върнали всичко. :) Бях платила през paypal.

Другата ми резервация със кода за 100USD още си седи, обаче...Дали има вариант да оставят поне тези резервации? :)

Връзка към мнение

Аз звънях безплатно от през скайп на +18003973342, или поне аз си мисля така, защото никога в живота си не съм си купувала кредит за скайп и не съм им давала кредитната си карта. Отрязаха ме и трите пъти, не ми е добър английския и след отказа нямах аргументи за скандал.

Скайп до 1800 номер си е безплатно, но може би трябва да имаш кредит в сметката, виж си извлечението, трябва да ти струва 0.

Връзка към мнение

Къде се вижда балнаса на скайп, че аз си звъня смело, смело.

 

Е аз ли изтеглих късата клечка, още една с 9 долара cancellation penalty и още една с тотална щета, от карта на приятел, там цялата сума от 13 долара е cancellation penalty :lol: Сега тука ще ме помислите за егати алчната жена, но за свое оправдание да кажа, че резервирах почивката на 3 семейства.

 

Сега започвам да им пиша злобни мейли, ще си искам някаква компенсация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

На мен са ми върнали всичките пари за всички резервации без никакви удръжки, сега си проверих извлечението на картата.

 

Обаче като се прибера от Индия ги почвам пак по телефона. Ще изхабя oще малко нерви, но докато не изкрънкам поне един купон за $200 няма да ги оставя :)

Редактирано от Георги Матеев
lat-cyr
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Или направо им иди на място в Индия и обяви протест пред офисите  ( с магеланския байряк разбира се)  :lol:  !!!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
Important Hotel Information

This reservation is non-refundable and cannot be cancelled or changed.

Although Expedia does not charge a fee to change or cancel your booking, Gloria Palace Hotel may still charge a fee in accordance with its own rules & regulations.

  • The room type and rate selected are non-refundable. Should you change or cancel this reservation for any reason, your payment will not be refunded.
  • No refunds will be issued for late check-in or early check-out.
  • Stay extensions require a new reservation.

View your online itinerary for additional rules and restrictions.

 

 

Тези защо си мислят, че ние трябва да сме потърпевши за това, че наемат некъдърни индиици с по-ниски заплати. В тоя живот съм си плащал абсолютно всяка грешка, ще си платят и те !!!

Връзка към мнение

Първоначално ще опитам да се разбера нормално с expedia. Много хора са направили резервациите, без това да им коства кой знае какво, в случая обаче не е така. И Алеко са го убили погрешка пък това не извинява и неоправдава виновниците.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно сега погледнах и моята канселация - същото като на TeshkaR28

. Не съм наясно 

Total
$13.30

 

  • Cancelled reservation$13.30
  • 5 nights$13.30
  • Cancellation penalty$13.30

All prices quoted in USD.

Това означава ли, че няма да ми върнат тези пари? 

Връзка към мнение

Ееее, ама що се ядосвате толкова. Просто смятайте, че сте си купили ценен житейски урок. А и освен това, не може все да се печели , някой път ще се и загуби. Чак пък, глупаци - нищо не се е случило кой знае какво трагично. Аз все така казвам - като всички са живи и здрави и няма телесно пострадали - значи, всичко е наред. Ся пък, за 10 лв да се сдобие човек с болест, струва ли си. :blink:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.