Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

На мен вчера ми ги върнаха, с разликата от превалутирането, без никакви удръжки.

От хотела ми казаха, че от Експедиа са отменили резервацията и че те не са запознати със случая / добре че не са! :) /.

Връзка към мнение

Ако някои намират оправдание за expedia  за отменените резервации, аз ненамирам такова за липсата на комуникация . Просто съм сигурен , колко хора ще разберат, че нямат резервации едва, когато пристигнат в хотела.

Редактирано от TeshkaR28
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз не следя много цялата работа, че не участвах в купона, ама нещо ми се струва че няма смисъл.

Първо отказват резервациите, предполагаемо защото са нарушени условията, после като се обадиш раздават купони за $100-$200 на поразия. Дали е пълна липса на комуникация и тия дето дават ваучерите не знаят въобще какво е станало, или са ги насвили сериозно за отменените резервации?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз не следя много цялата работа, че не участвах в купона, ама нещо ми се струва че няма смисъл.

Първо отказват резервациите, предполагаемо защото са нарушени условията, после като се обадиш раздават купони за $100-$200 на поразия. Дали е пълна липса на комуникация и тия дето дават ваучерите не знаят въобще какво е станало, или са ги насвили сериозно за отменените резервации?

 

Мисля, че като цяло е хаос там. Преди време имаше разни изцепки с Best rate guarantee програмата им, където също раздавали купони на кило, но след това затегнали режима.

Връзка към мнение

Моята за -100$ си седи още.

Като чета тук, направо взе да ме хваща яд, че не са я отменили!

Благодарение на вас съм с поодготвена реч вече, само чакам в засада :)

Връзка към мнение

Ако звъните, искайте ваучер в акаунта, за да си възстановите резервацията сами. Иначе, ако я въстановят те има документация, която се вижда. Ако ви дадат купон, явно такава липсва и може да си упражнявате английския за още ваучери :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тъй като все още не са ни дръпнали парите, а си мисля, че няма и да ги дръпнат, тъй като както казах в предния пост картата има 3Д парола, която Expedia не знае. Има ли шанс да минем без да платим остатъка от сумата (в случая 85$). Върнаха ни предните 85$ и ни направиха нова резервация, но сега няма как да ни дръпнат новите пари.  :lol:

Връзка към мнение

3д то е за онлайн плащания, по телефона не е нужно.

В краен случай ако не става ще ви се обадят за да извършите плащането.

Връзка към мнение

Дано да грешите. Защото 2 пъти му бяха издиктувани цифрите и двата пъти каза, че не става и така и не направи друг опит.

Връзка към мнение

Аз съм без една, преди около час я отмениха, 100 долара non-refundable.

Говорих с една индийка, която беше доста настоятелна но откровенна, че няма купони, после говорих с някаква американка която само повтаряше че не знае защо е отменена резервацията.

Връзка към мнение

Да-а, и моята е отишла в History-то преди час.

+1

 

You will receive a refund of:  $35.93

Да видим...

Връзка към мнение

Току що направих отново резервацията с купона, който добавиха в акаунта ми. Цената беше малко по-висока, но пак успях стана много добре.

macf1an, много ти благодаря за това, че сподели за купона и за начина да го възстановим.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.