Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Моля не-промоционалните новини да се пускат в съответните теми :)

Qatar Airways - мини новини
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Хм, този вторник като че ли няма flash? Само на мен ли не ми го изкарва? В ОАЕ версията на сайта си ги има, но в бг-версията ми изписва, че няма флаш оферти в момента...

Връзка към мнение

Изгубиха се катарците , дали ще има традиционната май беше септемврийска промоция ?

Нямаме стъклено кълбо , но и аз повече от година не ги следя , та изпуснах тренда как върви.

Връзка към мнение

Изгубиха се катарците , дали ще има традиционната май беше септемврийска промоция ?

Нямаме стъклено кълбо , но и аз повече от година не ги следя , та изпуснах тренда как върви.

Надявам се скоро да пуснат нещо, наистина се изгубиха последно време. :)

Впрочем здравейте на всички отново ... скоро не се бях мяркала тук, но доста работа ме налегна. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да, септември имат. Най-добрите до момента промоции с реални 30-35% бяха предишните две години през януари и тази през май. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой има ли идея кога се очаква да е следващата промоция на Катарците, че чакам оферти за Бангкок средата на септември?

Разгледай назад в тази тема и може да предположиш.

Връзка към мнение

Разгледай назад в тази тема и може да предположиш.

За съжаление предположението не ми върши работа...

Наскоро им звънях и по между другото ги попитах за скорошна промоция. Казаха да се оглеждаме за такава след около месец.

Какво ще реце наскоро, да се знае откога да се мери месец отклонение :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Засега септемврийската промоция се очертава пълна греда. Обявили са грубички цени до 10 октомври. Понякога не си спазват сроковете и обявяват промо и преди това, но рядко. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От няколко месеца чакам промоция София-Коломбо.В началото на май имаше промоция за 455евро.От тогава в сайта на Qatar постоянно седи този маршрут в промоция,но на цена 660евро,което според мен си е стандартната цена.

Връзка към мнение

Видя ли Флайдубай. В момента имат от София за около 460, а може би по-малко. С включен багаж е. Само че мисля е скоро изтича, защото е от поне два дена. 

Връзка към мнение

От няколко месеца чакам промоция София-Коломбо.В началото на май имаше промоция за 455евро.От тогава в сайта на Qatar постоянно седи този маршрут в промоция,но на цена 660евро,което според мен си е стандартната цена.

В момента София-Коломбо е на тази цена (450 евро) с flydubai, имат 30% намаление.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оказва се, че всъщност катарците си имат глобална промоция за почти цяла Европа, просто нас са решили да ни пропуснат този път. :(

 

http://www.flynous.com/qatar-airways-global-sale-promotion-discounted-flights/

Връзка към мнение

 

Потопете се в нови приключения - Сезнационни оферти само 7 дни
 
 
 

Вдъхновете се с нашите сензационни оферти в следващите 7 дни. Пътувайте до мечтана дестинация.

Резервирайте до 27 Септември билет в икономическа или бизнес класа на ексклузивна цена.

Предложенията са валидни за пътуване в периода 21 Септември - 7 Декември 2015г.

Интересът е голям, а местата - лимитирани. Резервирайте още сега.

 

За нас ще бъде удоволствие да Ви посрещнем на борда на нашите самолети.

*Моля, запознайте се с приложимите условия

 

Нашите предложения до някои топ дестинации

От София (SOF)

Of Бали (DPS)  2289 EUR  680 EUR София (SOF) Банкок (BKK)  1625 EUR  519 EUR София (SOF)

Дубай (DXB)  1080 EUR  365 EUR София (SOF) Малдиви (MLE)  2355 EUR  579 EUR София (SOF) Манила (MNL)  2159 EUR  765 EUR София (SOF) Пукет (HKT)  1915 EUR   565 EUR  София (SOF) Пърт (PER)  3400 EUR 1055 EUR София (SOF) Сингапур (SIN) 1345 EUR   575 EUR  София (SOF) Токио (NRT)  2295 EUR  485 EUR София (SOF) Хошимин (SGN)  2040 EUR  635 EUR София (SOF) Шарджа (SHJ)  1125 EUR 385 EUR Вижте и останалите ни предложения

 
Условия на промоцията
 
  • Период на продажба: 21 - 27 Септември 2015г.
  • Период на пътуване: 21 Септември – 7 Декември 2015г. Пътуването трябва да е приключило до 7 Декември 2015г.
  • Предложенията са валидни само за изпълняваните от Qatar Airways полет
Редактирано от antony2001
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/regional-promotion.page?CID=EMBG832050

 

Изберете Вашето вдъхновение от над 150 дестинации и оферти, които Qatar Airways предлага в момента.

Резервирайте до 16 Октомври билет в икономическа или бизнес класа с големи намаления.

Предложенията са валидни за пътуване в периода 2 Октомври - 30 Ноември 2015г.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Отпразнувайте с нас пускането на обновения ни уебсайт, купете билет с намаление за следващото си пътуване.


Резервирайте до 18 октомври като използвате промоционален код NEWLOOK2015 и получавате намаление от 10%* от цената на всеки билет в икономическа или бизнес класа.


 


http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/newlook2015.page?cid=EMBG256900


  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В момента на сайта на катарците стои "оферта" за Банкок от над 600 евро, както и някаква по-добра за ласт минит. Като чекнах обаче с примерни дати през февруари, София - Банкок излиза 918 лева крайна цена. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Svet Mladenov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.