Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Жоре, излиза ли тази цена за Март 2016?

 

Да, излиза и за март... Ама си намерих друга по-добра схема.

 

Отиване до Малдивите и връщане от Шри Ланка - през януари (топ сезон). Само за 455 евро. А еднопосочният билет от Мале до Коломбо е само още 70 евро. Изкушението е просто нечовешко и май май утре ще взимам билети :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да, излиза и за март... Ама си намерих друга по-добра схема.

 

Отиване до Малдивите и връщане от Шри Ланка - през януари (топ сезон). Само за 455 евро. А еднопосочният билет от Мале до Коломбо е само още 70 евро. Изкушението е просто нечовешко и май май утре ще взимам билети  :)

Да, нямаш впредвид тази схема http://www.flugladen.de/checkout/flightresults?#&_fromhome=true&p_type=F&__lanid=1031&dep1=FCO&arr1=MLE&date1=20150602&dep2=MLE&arr2=CMB&date2=20150609&dep3=CMB&arr3=FCO&date3=20150616&cmp=AFC-zanox&zanpid=29120352C1715003905&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&from=m&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

Редактирано от Лидия
Връзка към мнение
Георги Матеев

За какво да се разкарвам до Рим? Имам предвид това:

 

post-1175-0-48992300-1430950112_thumb.jpg

 

А за свързващи полети между Мале и Коломбо има няколко варианта.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Георги Матеев, цените на самолетните билети са супер!

Тогава им е баш сезона и имай предвид, че хотелите ще са по-скъпи.Не знам какви са ти интересите и плановете за Малдивите.Там може да отседнеш на обитаем от местните остров за смешни пари, но на тези острови не можеш да пиеш алкохол, изхранването е само закуска, даже и без закуска.А другият вариант (който е по-предпочитания) е да отидеш на ризорт.Там сервират алкохол, шведските маси са такива, че не можеш да опиташ от всичко и всичко е много по-уредено. ;)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Георги Матеев, цените на самолетните билети са супер!

Тогава им е баш сезона и имай предвид, че хотелите ще са по-скъпи.Не знам какви са ти интересите и плановете за Малдивите.Там може да отседнеш на обитаем от местните остров за смешни пари, но на тези острови не можеш да пиеш алкохол, изхранването е само закуска, даже и без закуска.А другият вариант (който е по-предпочитания) е да отидеш на ризорт.Там сервират алкохол, шведските маси са такива, че не можеш да опиташ от всичко и всичко е много по-уредено. ;)

 

Ако трябва да съм честен основният ми интерес в случая е Шри Ланка, Малдивите не ме влекат чаак толкова. По принцип не си падам особено по плажни дестинации, нито по големи комплекси в които те тъпчат по цял ден, а още по-малко по алкохолен туризъм. Ако отида на Малдивите (още се колебая леко) 99.9% ще отседна в Мале или съвсем близо до Мале и просто ще си правя дневни трипове до разни островчета. За моите дати намерих хотели за по 30 евро на нощ със закуска, които за целта ме устройват перфектно :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако трябва да съм честен основният ми интерес в случая е Шри Ланка, Малдивите не ме влекат чаак толкова. По принцип не си падам особено по плажни дестинации, нито по големи комплекси в които те тъпчат по цял ден, а още по-малко по алкохолен туризъм. Ако отида на Малдивите (още се колебая леко) 99.9% ще отседна в Мале или съвсем близо до Мале и просто ще си правя дневни трипове до разни островчета. За моите дати намерих хотели за по 30 евро на нощ със закуска, които за целта ме устройват перфектно :)

Последните постове май трябва да се отделят от тази тема.

На твое място не бих стоял в Мале, не вярвам да ти хареса, по-добре някой друг остров, на който си живеят местните, да го използваш за база. Ясно, че от Мале ще са най-много тези възможности, но самият град си е мизерийка, красотата е по-другите по-малки острови, дори и без да си в някой тузарски ризорт. Вътрешните полети обаче са доста скъпи, а с лодка не може да се стигне надалеч.

Връзка към мнение

Аз отивам на Младивите на  31,05 с промоцията на Аерофолот - като се върна ще кажа за времето :)  

С Аерофлот по -добра ли е цената?

Връзка към мнение
Здравко Ангел

И ние летяхме от Коломбо до Мале. Отседнахме в Хулхумале, където е доста спокойно и има километри плажна ивица, а в същото време си на 15 минути с корабче до Мале, което се води градски транспорт. През деня си ходехме на плаж в Хулхумале, а вечер отивахме в Мале. Хотелът беше съвсем приличен UI Inn. Предложиха срещу 15 долара да ни вземат от летището и след това да ни закарат, когато излитаме. Ние бяхме там за 5 дни, които ни бяха напълно достатъчни. Шри Ланка определено заслужава поне 2 седмици.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не , беше отдавна имаше я тук във форума сега не е актулана , но беше 420 евро 

Ние летяхме с Аерофлот преди 2 години за Малдиви.

Като изключим 6 часовото закъснение в Москва и 12 часовия престой на връщане на летището, всичко си беше ОК. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз отивам на Младивите на  31,05 с промоцията на Аерофолот - като се върна ще кажа за времето :)  

Изобщо не му се притеснявай, бил слаб сезон, ние бяхме Юни и валя 2 пъти за по 1-2 часа през нощта. По тези ширини няма слаб/висок сезон, времето е много динамично, прогнозата трудна и е въпрос основно на късмет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Надали някой от форума пътува бизнес класа, ама кой знае :) Пускам го пък може да помогне на някой - пратили са ми мейл :

"Възползвайте се само сега от неповторимото предложение да закупите 2 билета Бизнес класа на цената на 1 до избрани топ дестинации и да летите с "Най-добрата бизнес класа в света" Резервирайте пътуване за двама до 17 май 2015r. и единият билет ще бъде безплатен*

 

*Летищни и други такси се дължат за безплатния билет. Офертата е валидна само за избрани топ дестинации.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Flash sale на Qatar всеки вторник. Тези са за пътуване юни.

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/qflash.page

Даже не само за юни.

Като че ли по-интересни са

- София -Техеран за 299

- София - Токио за 435

които с помощта на edreams.com и карта Diners club могат да се свалят съответно на 282 и 416

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Дам, и този вторник са същите:

 

Двупосочно пътуване
ЗаминаванеSofia (SOF)до Tokyo (TYO)
Пет, 26 Юни 2015
ВръщанеTokyo (TYO)до Sofia (SOF)
Пет, 03 Юли 2015
Общо :846.20  BGNКрайна цена за всички пътници
Редактирано от petko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

Катарците ми пуснаха съобщение за промоции в последната минута с период на летене 19 юни - 14 август.

 

Списъкът с полетите: http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/qflash.page?cid=EMBG703520

 

Билетите трябва да се купят в прозореца: 16-18.06

 

Дано за някой да е полезна тази информация!

Редактирано от lisska99
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Покрай "Таблицата" разбрах, че на италианците им дават доста редовно 35 - 40% отстъпки. В момента също тече..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Покрай "Таблицата" разбрах, че на италианците им дават доста редовно 35 - 40% отстъпки. В момента също тече..

 

Не ги е срам... искаме и ние!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Днес мернах инфо за 20% намаление, но не го видях в сайта.

 

20% намаление за полети на QATAR AIRWAYS от днес!
Офертата е валидна за резервации до 5 юли за билет за пътуване в периода 1 септември 2015 г - 10 декември 2015 г.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Има промоция, и някои цени са апетитни:

http://www.qatarairways.com/bg/en/special-offers.page?

 

Sofia (SOF) Tehran(IKA) Economy 05 Jul 2015 01 Sep 2015
10 Dec 2015 305 EUR

Sofia (SOF) Zanzibar(ZNZ) Economy 05 Jul 2015 01 Sep 2015
10 Dec 2015 425 EUR

 

Махнете по 40 евро при плащане с Маестро или Дайнърс в бъджетеърите, ластминъта и румботата :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.