Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В момента, Kaio каза:

23 февруари - 08 март

И аз гледам в този период горе-долу и ефективно намаление не открих за SOF-MLE 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, cck каза:

И аз гледам в този период горе-долу и ефективно намаление не открих за SOF-MLE 🙂

На мен ми на намали 50 лв за Пукет… както и да го смятам, не са 25% 😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако видите разбивката на цената, вече голямата част от билета са такси, т.е. намалението е върху базовата цена и да, за Югоизточна Азия сваля към 50 лева на билет.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

От София до Тайланд таксите към билета на катарските авиолинии са почти 400 евро към днешна дата. Имам възможност да ползвам безплатен билет към тях, като платя само таксите, за това знам колко са в момента.

Връзка към мнение

Въпреки това, да слагаш 25% само на цената на билета си е false advertising пар ексаланс. По тая логика Лидл утре може да каже “намаление 25% на цената на ябълките, но на цената без ДДС и без таксите за транспорт до магазина т.е. отстъпката е 5 стотинки.” Ако бяха БГ авиокомпания, щях да пусна към КЗП жалба. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Почти всички авиокомпании слагат промоция върху цената без такси , в противен случай често ще трябва да си плащат за да летим.Тези такси са дължими към летищни оператори , горивни и т.н. , как да ти ги опростят ? 

 

Лидл и веригите изнудват производителите за отстъпките и не поемат разликата от джоба си.Ако искаш да продаваш там , еди-колко си пъти в годината им даваш стока с отстъпка ,иначе нямаш договор и си свободен да си търсиш друг пазар.

 

П.П. Да вземем пример с Wizz  ,промо процентите никога не са включвали административната такса, която дори не е ясно точно за какво е.Те разхвърлят летищни и горивни такси общо към всички билети. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

И аз това си помислих точно 10 секунди по-късно. Светът е футбол, буквално. 😄 

От друга страна, светът е полудял да пътува, но навиците се изместиха покрай ковида с play safe и купувай в последния момент. И може да е смешно, но на фона на цените, които се цитират за дестинации като Лондон - Пукет, май това наистина ще излезе промоция. :crazy:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Така е , но вече е много по-евтино да се лети към традиционно скъпата Южна Америка ,отколкото към Азия.Нямам спомен да се е случвало преди.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Просто напливът за Азия е огромен в момента, хората след две години пандемия разбиват касичките и пазаруват като че утре е краят на света. Мрънкат, че е скъпо и па купуват.  В комбинация сериозен недостиг на самолети има . Катар си махнаха временно Индия и Непал да могат да осигурят трафика за световното. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Просто напливът за Азия е огромен в момента, хората след две години пандемия разбиват касичките и пазаруват като че утре е краят на света. Мрънкат, че е скъпо и па купуват.  В комбинация сериозен недостиг на самолети има . Катар си махнаха временно Индия и Непал да могат да осигурят трафика за световното. 

Кога са го махнали, летя с тях за Делхи на 29-ти ..

Връзка към мнение
преди 27 минути , Worldismine каза:

Кога са го махнали, летя с тях за Делхи на 29-ти ..

Не са махнали нито Делхи , нито Непал - но някои в нета не различават компютри от компоти…

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Worldismine каза:

Кога са го махнали, летя с тях за Делхи на 29-ти ..

Драстично намаля полетите за самото световно, за да може да поеме трафика, т.е. към средата на ноември до Коледа. За теб няма проблем.

 

Най-потърпевши ще са Индия, Пакистан, Непал и някои африкански страни. Ако някой пътува натам по това време да си провери полетите.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
e-h-black-friday-2022.jpg
 
 
 
 
Black Friday starts now: save up to $350* to amazing destinations 
 
Book now
 
, Privilege Club members get early access to our biggest offer of the year. Join today and enjoy exclusive savings, up to $200* off Economy Class fares and up to $350* off Business Class fares with code BFPRESALE.  

Do not delay, there are a limited number of seats available for this offer and Privilege Club exclusive access ends on November 19, 2022. 
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Възползвайте се от страхотни спестявания за вашата мечтана ваканция с оферти за Черен петък от най-добрата авиокомпания в света. Започнете да планирате пътуването си сега, за да се насладите на едно изключително изживяване при пътуване.

Резервирайте на qatarairways.com или нашето мобилно приложение до 30 ноември 2022 г., за да се насладите на цени за бизнес класа, започващи от 1,319 EUR, и цени за икономична класа, започващи от 429 EUR.*

 

Ама нещо не виждам такива цени!

Връзка към мнение

Ако се регистрирате в Privilege club с промо код WC22JOIN дават 5000 авиос след първия полет. 

Ако сте членове, но нямате мили, може да се отрегистрирате и регистрирате пак.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не очаквам преди януари да има добри цени на каквито сме свикнали.

Всички традиционно силни от София АК в момента пасуват.

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Save up to 20% on your next trip
 
Book now
 
We haven't heard from you in a while so, to welcome you back, we have an exclusive offer just for you.

Enjoy up to 20% off* selected flights when you embark on a journey of discovery with the World’s Best Airline.

Begin an extraordinary adventure by using promo code WB10G8FWP on your next trip.

Book before 18 December 2022 to benefit from this exclusive offer.
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да ми помогнете, че нещо не се ориентирам.

Къде трябваше да натисна, за да ми се отварят полетите като в календар /ако успях да го обесня/. Преди можех да виждам дати напред или назад като цена какви са, а сега виждам само датите които съм задала.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 22.12.2022 г. в 14:27, Shlosera каза:

Този код важи до днес.

PCDEC22

Дава някаква минимална отстъпка от стотина лева при скъпия билет от 1500 си остава пак скъп на 1400.

 

Оказва се, че кода важи все още. Предполагам ще е до края годината.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.