Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Няма ли вече да пуснат някоя Януарска промоция, мина световното? 😄 Дебна едни билети и се надявам този месец да излезе нещо добро.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 6.01.2023 г. в 16:31, П.Кръстев каза:

Няма ли вече да пуснат някоя Януарска промоция, мина световното? 😄 Дебна едни билети и се надявам този месец да излезе нещо добро.

Dream offers
from EUR 429
 
Book now
 
......, we have irresistible offers to beautiful destinations that should be at the top of your 2023 travel list.

Enjoy the pristine islands of the Maldive, or the vibrant and bustling streets of Japan’s largest city, Tokyo. Do you enjoy new food experiences? Visit Bangkok and enjoy the local street food markets often considered a dream destination for food-lovers.

Don’t miss our dream offers to these sun soaked destinations and many more, available until 17 January 2023 with travel available until 30 November 2023.
Връзка към мнение

429€ е до Абу Даби.

 

Като им гледам "дрийм" офертите аз вероятно направо ги зачерквам в близко бъдеще. Май не  в СП бил проблема на София.

 

https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/online-promotion.html?cid=EMBG233510

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Държаха спекулативно двойни цени сумати месеци и сега искат на цена от 650 евро до Токио да изпаднем в транс и да им целуваме ръцете. Явно, трябва да свикваме с цени 600-700 евро.

Това важи за всички, а не само за катарците.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 hour ago, Pantelej Putnik said:

Държаха спекулативно двойни цени сумати месеци и сега искат на цена от 650 евро до Токио да изпаднем в транс и да им целуваме ръцете. Явно, трябва да свикваме с цени 600-700 евро.

Това важи за всички, а не само само катарците.

650€ от Германия ли, защото от София започват от около 850€ ?  Безалкохолната авиокомпания предлага далеч по-атрактивни цени,  въпреки неудобствата и разходите покрай прекачванията из Европа.

Връзка към мнение
преди 1 минута , stanimir каза:

Безалкохолната авиокомпания предлага далеч по-атрактивни цени въпреки неудобствата с прекачванията из Европа.

Коя компания имаш предвид? От къде са по-евтини? 

Връзка към мнение

Има какво да се обира още, хората пътуват като луди след две години рестрикции и не им пука за цената. Едва ли че видим цени като 2019, предвид инфлацията, но би трябвало да се коригират малко надолу като охладнее ентусиазмът. 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
3 minutes ago, Pantelej Putnik said:

Коя компания имаш предвид? От къде са по-евтини? 

Мислех за Saudia ,че напоследък все те имат добри неща към Азия ,но в случая е още по-добре - Etihad

 

https://www.flynous.com/etihad-cheap-flights-switzerland-japan/

 

П.П. Имат доста дати и извън посочените в този линк.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Не пускат добри оферти, плюнчат се с някакви фалшиви прИмоции.... Ще ме ядостат, както ме сърбят ръцете, ще взема да резервирам с други някоя промоция за някъде и ще видят те. :bye: :sarcastic_blum:

 

P.S. Горното да се чете само от маркетинг мениджъри на Катар Еъруейс. 😉  

  • Харесвам 5
  • Смея се 6
Връзка към мнение

С широка усмивка на лицето си отворих биричка и се зарових в сайта на катарците.....и след малко усмивката изчезна. Оказва се ,че цената от 429 евро се отнася за еднопосочен билет....поне това което намирам за цена под 1732 лв двупосочен няма. Както казва

преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

плюнчат се с някакви фалшиви прИмоции....

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 3 часа, stanimir каза:

Мислех за Saudia ,че напоследък все те имат добри неща към Азия ,но в случая е още по-добре - Etihad

 

https://www.flynous.com/etihad-cheap-flights-switzerland-japan/

 

П.П. Имат доста дати и извън посочените в този линк.

 

От известно време ги следя Saudia, но все ме отказват 9+ часа престоите в Джеда... и в двете посоки, което идва много вече. Пускат и добри оферти за бизнес класа по 700-900 евро, но пак с такива престои... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Пак някаква мижава промоцийка са пуснали от Qatar Airways, важи 72 часа. Не съм разцъквал много, предполагам може и да се намери нещо изгодно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
53 minutes ago, П.Кръстев said:

Пак някаква мижава промоцийка са пуснали от Qatar Airways, важи 72 часа. Не съм разцъквал много, предполагам може и да се намери нещо изгодно.

Цените в economy изглеждат супер ...като за business.

Освен Делхи не виждам нищо, което поне малко да се доближава до старото нормално.

 

https://www.qatarairways.com/en-bg/offers.html

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 13 минути , Alexander каза:

Да

 

аз под 2000лв на човек не виждам обаче 

 

 

опс гледал съм София-Бали 

 

 

Грешката е моя, това било само на отиване за трима ни. 🙂

Връщането също е 1400 долара.

София-Сингапур-София намирам за 5000 лв. за трима души.

С един престой в Доха 7-8 часа вечерта?

Може ли да се разходим из Доха малко?

Връзка към мнение

Цените от "промоцията" са смехотворни. Но лошото е, че до Азия и другите авиокомпании са надули яко цените - явно всички са полудели след като отпуснаха мерките там. Дано само това да не се превърне в новото нормално, но не ми се вярва, защото до Северна и Южна Америка вече постоянно има оферти близки до тези отпреди Ковид. Другият есенно-зимен сезон очаквам нормализиране и за Азия.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Е, много се ядосах. Промоция, пък цените по-високи от миналата седмица. Гадове, направо заслужават да им друснат един сериозни глоби за фалшивите и заблуждаващи "промоции". 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Абе на фона на 2000-3000 за следващите няколко месеца до Тайланд, зимните 1200-300 ми се струват наистина промоция. 🙂

 

Между другото, тази система с авиос много ми допада, над 1300 и директно си сваляш от цената на билета. 

Връзка към мнение
9 minutes ago, Tesh said:

Нормално, всично хвърчи нагоре. 

Цени под 1 к за Азия ще са истински кът за напред. 

Вече бе споменато ,че това не е точно така.Що се отнася до Северна , Южна Америка , че и Африка цените са близо до тези от преди ковидните времена.

Не виждам защо пък цял свят да се е втурнал към Азия ? 

Разбира се ще има инфлационна "добавка" ,но едва ли ще се запазят в пъти по-високи, както са в момента.Въпрос на време.

 

  • Харесвам 8
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.