Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Катар имат лека двудневна промоция за есента и зимата. Не очаквайте чудеса, но има едни 100-120 лева по-надолу от стандартните цени за дестинациите, които гледах.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Не е промо, но Qatar са отворили снощи широко наличността за saver business availability за целият свят ( 2бр на полет ) , @Jorro и други , събиращи авиоси за бизнес билети , може да ви е полезно . Много наличност има след август до края на календара -средата на ноември . 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, stanislavpp каза:

Не е промо, но Qatar са отворили снощи широко наличността за saver business availability за целият свят ( 2бр на полет ) , @Jorro и други , събиращи авиоси за бизнес билети , може да ви е полезно . Много наличност има след август до края на календара -средата на ноември . 

Благодаря. Имам въпрос. Като търся билет София-Себу в тула ми изписва, че е 37500 мили, но като избера на двете отсечки бизнес излиза 75000, т.е броят ми ги на сегмент по толкова. Това, че пише от значи ли, че е възможно някъде да има и по-ниска тарифа и там и двете отсечки да са общо 37500? 

Връзка към мнение

Тула отгоре показва некоректно  , тоест показва теоретично най-ниската възможна цена в икономи , въпреки че си маркирал бизнес.
Тези 75000 са saver за тази дължина полет , например икономи несейвър ( със зеленият маркер ) е също на тази цена , но икономи сейвър ще е 37500,  в случай че има ….Хвърляй едно око и на британската версия на Авиос - бритиш клуб , възможно е да има несъответствие в твоя полза . 
Малдиви от София е 60 000 +180€ в посока , което не е зле . С АА е по-добре -42,5к мили +55$ , но няма откъде да си докупиш ( освен ако аз не ти продам 😃).

Най-изгодно от столицата ми изглежда  :SOF-AKL за 85000 Авиоси + 210€ и няма да желаеш да слезеш от самолета от кеф, въпреки 17 часа за последната отсечка.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, stanislavpp каза:

Тула отгоре показва некоректно  , тоест показва теоретично най-ниската възможна цена в икономи , въпреки че си маркирал бизнес.
Тези 75000 са saver за тази дължина полет , например икономи несейвър ( със зеленият маркер ) е също на тази цена , но икономи сейвър ще е 37500,  в случай че има ….Хвърляй едно око и на британската версия на Авиос - бритиш клуб , възможно е да има несъответствие в твоя полза . 
Малдиви от София е 60 000 +180€ в посока , което не е зле . С АА е по-добре -42,5к мили +55$ , но няма откъде да си докупиш ( освен ако аз не ти продам 😃).

Най-изгодно от столицата ми изглежда  :SOF-AKL за 85000 Авиоси + 210€ и няма да желаеш да слезеш от самолета от кеф, въпреки 17 часа за последната отсечка.

Ще прегледям и Бритиш какво предлагат. Аз сега сънирам авиоси от техния шопинг портал и скоро ще мога да попазарувам. Много ме прецакаха АА като преправиха рокетмайлс и вече драстично намалиха милите за тези, които нямаме КК на АА иначе там има добри попадения ако случиш на наличност на бизнес. Икономи поне има доволно почти винаги. 

Връзка към мнение
преди 1 час, lio каза:

Код за 5% отстъпка, валиден до 27 ноември, от кампанията Black Friday на Qatar Airways:

BF11TZJEV1

Със всяка следваща промоция се чудя тия хора дето ги мислят срам нямат ли!????

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 10 минути , Jorro каза:

Със всяка следваща промоция се чудя тия хора дето ги мислят срам нямат ли!????

Аз гледах нещо, което горе-долу бях следил, но така и не видях сериозно отклонение надолу. София - Мале под 1580 лева не видях.

Еми , колкото и да съм против лоукост схемите с всички еквалибристики и неудобства за 1000 лева по-малко може да го направиш с Уиз.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

промо за продажба на катарски Авиоси https://loyaltylobby.com/2023/11/21/qatar-airways-buy-avios-50-bonus-through-november-27-2023/ , някой да сподели цената при български акаунт , ако може . 

 

@Loverboy

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , stanislavpp каза:

промо за продажба на катарски Авиоси https://loyaltylobby.com/2023/11/21/qatar-airways-buy-avios-50-bonus-through-november-27-2023/ , някой да сподели цената при български акаунт , ако може . 

 

@Loverboy

Готово! 

Screenshot_20231122_193439_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193447_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193454_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193503_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193512_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193520_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193526_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193533_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193541_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193547_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193553_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20231122_193559_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Каква промоция, какви 5 лв......

До Япония края на март с Qatar ми дава цени около 3000 лв. от София, ееее от тази по-голяма промоция здраве му кажете...... 😃

A за 1800 лв. от Атина до Япония със Scoot миналата седмица без промоция.

Нещо май доста са се объркали с тези промоции за този черен петък

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

е ти сравняваш ябълки с круши (е да, все плодове са, както и все се стига до Япония, ама...)

с точно фиксирани дати за ваканцията вероятността да уцелиш промоционални тарифи е много малка

аз както мога да пътувам само по време на ваканция вече съм свикнал, че няма да има промоция, която да ме устройва, само по случайност може да има някоя ниска цена. Пък ако се случи - късмет. Ама не нареждам последните 10 години как няма никакви промоции, нали

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

На който са му пълни самолетите, не намалява цените 👍.


Япония в момента генерира голям туристически трафик в условията на редуцирани брой полети покрай затвореното руско пространство , което поставя европейските превозвачи в губещата позиция.

 

 

Който му се занимава с покупка на Авиоси , двупосочен билет до Малдиви ще излезе 3000лв крайна цена с включени такси в бизнес или 2000лв в икономи.

 

@Иван Попов Ванка , билет до Япония излиза  2500лв  с Авиоси , но няма места за март.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 54 минути , Иван Попов каза:

Каква промоция, какви 5 лв......

До Япония края на март с Qatar ми дава цени около 3000 лв. от София, ееее от тази по-голяма промоция здраве му кажете...... 😃

A за 1800 лв. от Атина до Япония със Scoot миналата седмица без промоция.

Нещо май доста са се объркали с тези промоции за този черен петък

Тези дни ръчках разни полети от Истанбул и за края на март до Япония ми излизат от 1200 лв. с Miat до под 1700 лв. с Korean, с включен багаж. Scoot напоследък много ме учудват с цени.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз не съм тръгнал за ваканцията да пътувам (но ако открия нещо, защо не), но все пак си сравнявам цените сега и преди промоцията им.

To аз намирам също цени под 800 евро за Япония от Истанбул, но ние тук просто си обсъждаме, че те пускат промоции, но не са както бяха.

image.png.9c5f0f4ba9ff71fba2b05e6423baaf45.png

 

преди 2 часа, neuromancer каза:

с точно фиксирани дати за ваканцията вероятността да уцелиш промоционални тарифи е много малка

 

Иначе това е истина, че е много е малка вероятността да улуча на евтин билет с фиксирани дати.

 

преди 2 часа, stanislavpp каза:

Ванка , билет до Япония излиза  2500лв  с Авиоси , но няма места за март.

Настина ми прави впечатление, че Япония е много търсена страна в последно време 😊

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, neuromancer каза:

Ако си продават достатъчно и без промоция какво общо има срама тука?

Срама е да си с претенции на топ компания от средния изток и да пускаш промоция за белк фрайдей с 5% отстъпка. Като са им пълни самолетите и нямат нужда да правят промоции да не отбиват номера с такава простотия..... не е като да не пускат по между другото други фейк промоции с 10% отстъпка, а сга на блек фрайдей 5...айде моля ти се..

 

 

 

@ stanislavpp добро промо за авиосите, но ме притеснява наличността им от София, особено в бизнес на най-ниската им тарифа се намират много трудно полети с кратки престои. Ще разгледам и ще видя колко да понапазарувам. 

Връзка към мнение

На пръв прочит, нищо интересно и с Avios промото

 

Пробвах с дати за ноември2024  и излиза почти с 50% по-евтино, ако се възползваш да пазаруваш директно с 5%-та отстъпка. За Май 2024 е еквивалентно като цена.


Следя конкретно за Бали, но явно е "гореща" дестинация, така че ще хвърляме по едно око към Scoot.

Връзка към мнение
преди 20 минути , vanku каза:

Ако се абонирам за BA Executive club за получаване на месечни порции avios, нали после мога да си ги прехвърлям в катарски авиос акаунт 1:1?

И те ли пуснаха месечни? Иначе можеш да прехвърляш, ама гледай имената на акаунтите да съвпадат, че има проблеми с различен брой имена и тирета. Пробвай да ги свържеш акаунтите и си готов.

Връзка към мнение
преди 19 минути , vanku каза:

Ако се абонирам за BA Executive club за получаване на месечни порции avios, нали после мога да си ги прехвърлям в катарски авиос акаунт 1:1?

Да, също от/към Иберия, скоро и Финеър както обявиха.

 

Иначе Катар приключиха с хубавите промоции и рядко излиза нещо добро. Изградиха бранд и репутация и сега се възползват - явно си имат достатъчно продажби без да им се налага да правят промоции. Напълно логично бизнес решение 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.