Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Това е тема за оплакване.

Нормално е всеки да се оплаква от различни неща.

Мисля си,че ако не ни допада оплакването на даден магеланец,е по-добре да си замълчим,а не да влизаме в спор и ненужни изказвания.

Не е необходимо да се обичаме,но поне нека се уважаваме и да приемем,че сме различни, но пък сме и еднакви,защото сме влюбени в пътешествията.

Хубав петък 13 на всички и още по-хубави почивни дни! 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Ще цитирам един виден магеланец :

- Не може да спреш гората да се разлиства.

Но мен ме цитираш избирателно. Не вярвам да не си ме разбрал, достатъчно интелигентен си. Реакцията ми бише към шегата ти. 

Отнесе, към жените в някои страни, реплика на магеланец, отнасяща се за велосипедите - "вземаш, ползваш и захвърляш някъде". Разбрах, че се майтапиш грубичко. 

Мен не може да ме засегне репликата ти, няма драма.

Но си представих похотливите погледи на мъжете в страни, в които жената е тяхна собственост. Виждала съм такива погледи в някои мюсюлмански страни и не се чуствах добре. Дано не попадне никога в такава страна любознателната ми внучка, прихванала от мен мечтите за пътешествия, а и всяко друго момиче! 

Не зная как приеха репликата ти бащите на момичета.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, Дани Магелани каза:

...

Не зная как приеха репликата ти бащите на момичета.

 

Нидерландия е далеч от мюсюлманските държави и съвсем без връзка с малко изкуствената полемика тук, съм казал на сина ми и жена му, че първите няколко русоляви дългуча (холандски младежи), които забележа около внучките ми ще бъдат отстреляни или поне пребити.

И аз съм бил тинейджър и знам какво единствено им е в акъла на момчетата на тази възраст.

Но за това има време т.е. имат още 10-12 години живот. 

:biggrin:

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Нидерландия е далеч от мюсюлманските държави и съвсем без връзка с малко изкуствената полемика тук, съм казал на сина ми и жена му, че първите няколко русоляви дългуча (холандски младежи), които забележа около внучките ми ще бъдат отстреляни или поне пребити.

И аз съм бил тинейджър и знам какво единствено им е в акъла на момчетата на тази възраст.

Но за това има време т.е. имат още 10-12 години живот. 

:biggrin:

Щом се счита, че консуматорското отношение към жените, без значение коя е визираната страна или регион, не е нещо обидно за жените, като цяло, оттеглям се от дискусията. 

Явно не разбирам от определен вид шеги и напразно очаквам някой да коригира изказването си, ако е прозвучало, не както го е мислил.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Аз пък не разбирам защо трябва да има дискусия на хумористичните изказвания.  🙂

Като ми е смешно - реагирам, като не - игнорирам, а ако ми се изказват на живо и не ми харесва, веднага казвам, а при не разбиране - игнорирам. Хумори  - различни. Горното и на мен не ми е смешно, но пък харесвам черен хумор, дето го пазя за ограничено ползване, че там са още по-малко феновете. 🤭😉

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И ако са сухи, може и да е добра оферта. Защото на мен навремето съд стара кола пак ми взеха един вагон пари, седалките не можаха да изсъхнат една седмица на 40С и на всичкото отгоре има а и още петна.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, kakadu said:

640 лв за смяна на три водомера и четири топломера с дистанционни такива?!?! Изгоряха минимум две уикенд забежки, баси!

По скоро една забежка, за един човек. 

Ако имаш идеи за 3 броя х 2 дни забежка със самолет, дай ги насам. 

Ама да не се спи по кофите. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

На 14.10.2023 г. в 17:24, Argentique каза:

Аз пък не разбирам защо трябва да има дискусия на хумористичните изказвания.  🙂

Като ми е смешно - реагирам, като не - игнорирам, а ако ми се изказват на живо и не ми харесва, веднага казвам, а при не разбиране - игнорирам. Хумори  - различни. Горното и на мен не ми е смешно, но пък харесвам черен хумор, дето го пазя за ограничено ползване, че там са още по-малко феновете. 🤭😉

Много внимавайте с хумора. Аз вече години съм подложен на нечувани гонения заради моя специфичен и оригинален хумор!

 

Това обаче ме амбицира да използвам още по-специфичен и оригинален такъв както и тайни канали за разпространение!

🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 41 минути , era123 каза:

По скоро една забежка, за един човек. 

Ако имаш идеи за 3 броя х 2 дни забежка със самолет, дай ги насам. 

Ама да не се спи по кофите. 

С две цъкания стигаме до правилната тема.

Тук за друго приказваме. 🙂

 

 

Аз лично съм си гепил билет до Единбург събота сутрин и обратно неделя следобед за 35 Е без никакви врътки през сайтовете. Ще се ходи на мач в  събота, вечерта без/паметно нальоковне в някой бар и в неделя с махмурлука наобратно.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, kakadu каза:

640 лв за смяна на три водомера и четири топломера

мхм, не бих ги подменила, преди да е станало неизбежно задължително. Тестване за по 10,80 лв. на водомер върши прекрасна работа на първо време. От оторизираната фирма се оказаха супер разбрани хора, че и за 3 дни го направиха през зимата, вкл. пломбирането. Топломерите направих дистанционни по-отдавна с техем, сега чакам да е подгонят за топлия водомер..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да се оплача, че просто времето вече не ми стига за нищо 😇

Дали аз нещо не мога да го разпределя не знам..... Как ще я карам просто не ми е ясно.....

  • Харесвам 7
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Иван Попов каза:

Искам да се оплача, че просто времето вече не ми стига за нищо 😇

Дали аз нещо не мога да го разпределя не знам..... Как ще я карам просто не ми е ясно.....

Добре дошъл в отбора. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , bobole4e каза:

Това за кой град?

София

преди 11 минути , Anna Kalinovska каза:

мхм, не бих ги подменила, преди да е станало неизбежно задължително. Тестване за по 10,80 лв. на водомер върши прекрасна работа на първо време. От оторизираната фирма се оказаха супер разбрани хора, че и за 3 дни го направиха през зимата, вкл. пломбирането. Топломерите направих дистанционни по-отдавна с техем, сега чакам да е подгонят за топлия водомер..

Начи ако нямам карти от Корея и Джапан, другия път кафето няма да е в Дъбов а на крак в павилиона на автогарата отсреща. 🙂

Връзка към коментар
преди 46 минути , kakadu каза:

ако нямам карти от Корея и Джапан, другия път кафето няма да е в Дъбов

 

Тогава просто няма да има кафепиене 🙃 

Но споко, отсега задействам връзките в Токио, да имат време да напечатат, не да се правят на супер дигитализирани.. 

В краен случай имам готовност да ти нарисувам..

Връзка към коментар
преди 8 минути , Lindt каза:

Седим си на Кулата, на 1 км тапа преди границата, не помръдваме от 40 минути, и се чудя как точно пък в средата на октомври има по-голямо задръстване от 06.09.

Както казва Бранислав Нушич " То йе много, то йе баш много! " Бързо да се изметете от гръцко и да си идвате в къщи. 🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Седим си на Кулата, на 1 км тапа преди границата, не помръдваме от 40 минути, и се чудя как точно пък в средата на октомври има по-голямо задръстване от 06.09.

Бих предположил, че понеже днес е неделя, а 06.09, доколкото виждам, е било сряда. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фил каза:

Бих предположил, че понеже днес е неделя, а 06.09, доколкото виждам, е било сряда. 

Минахме 😄

 

По-скоро ще спекулирам, че 2 часа им беше паднала системата и обработваха по 1 кола на 2 минути. И после тръгна и за 5 минути преодоляхме блокажа от 300 метра.

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 37 минути , Lindt каза:

Минахме 😄

 

По-интересното е после, че си спомням по 22.09 имаше някакъв зверски трафик след магистралата - посока Кресна и натам. 

Мой колега каза, че пътували 5 часа за 50 км или нещо подобно. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Victoria
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.