Прескочи до съдържание

Air Baltic-периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Не е нещо невероятно (както беше есента), но все пак има разни опции:

https://www.airbaltic.com/en-LV/campaign/sale?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=20241604_springsale&utm_content=inhouse_post&utm_term=eng&sref&fbclid=IwAR0gF9I2QxDziMnBL7TZJXdQ-fOI6UxgJYrB3VBRLnwsaR7N4rQhqZP7Izc

Всеки да си преценЯ ...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Ооо, браво, да разказвате после. Моят билет е за края на юли. Че като пуснаха билетите в продажба, бяха на еднаква цена от май до октомври, та взех за горещия (за нас) и средно-топлия.. за тях месец юли. 2021 кацнах там на 1 септември и беше 6 градуса, валеше и дъжд, изведнъж се озовах в късна есен. А в София беше около 33-34 градуса тогава.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 4.05.2024 г. в 15:01, Hakkâri Spor каза:

Ооо, браво, да разказвате после. Моят билет е за края на юли. Че като пуснаха билетите в продажба, бяха на еднаква цена от май до октомври, та взех за горещия (за нас) и средно-топлия.. за тях месец юли. 2021 кацнах там на 1 септември и беше 6 градуса, валеше и дъжд, изведнъж се озовах в късна есен. А в София беше около 33-34 градуса тогава.

И аз съм края на юли :yahoo:Гледай да се засечем по пътя някъде 😄

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
14 hours ago, jorocontrola said:

Кое сте летели?

4 май и сега се прибираме 7, но май сега е по-пълен.

 

Дано има хора и линията да продължи занапред, че да може и Литва и Естония да посетя.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , dafigg каза:

4 май и сега се прибираме 7, но май сега е по-пълен.

 

Дано има хора и линията да продължи занапред, че да може и Литва и Естония да посетя.

Ти си имал предвид ред 31. 

Аз си мислех за дата 31ви и се чудя къде сте го летели ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо погледнах, май става само като взимаш начална точка Рига 😞 София-Рига-София не става 😞
Но ако някой му трябва една посока Riga-Sofia има билети за някои дати по 46 евро.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Аз си купих билет Вилнюс - Рига - София през декември. Ще пътувам в края на юли. Платих 100 евро, а през март си  платих и места за по 4 евро на полет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това за Стокхолм изглежда далавера. Както вече нямаме и полети до Швеция... Но се предполага, че комбиниран билет София-Рига-Стокхолм Арланда е цифра.

Връзка към коментар

От къде гледаш за Стокхолм?

Стигни до Рига евтино, после е лесно. Има по няколко полета всеки ден (сутрин/обед/вечер). Раян искат по 20Е на посока. Norwegian International и те имат сходни цени.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.