Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

чудех се дали да пиша тук или " В момента съм...", но хваленето надделя :) Та, да се похваля, тая нощ се роди сина ни Самуил :) Не е свързана с пътуване хвалбата ми, но съм сигурна, че скоро ще бъде първото му пътуване, че държа да бъда Магеланец от малък :)

Чудесен повод за темата :)  Да ви е жив и здрав новородения магеланец, много да ви радва, а на теб Mu_ry бързо възстановяване!

Връзка към мнение

Наистина чудесен повод! Да е жив и здрав новороденият магеланец, бързо възстановяване на Mu_ry, много радост да ви носи и скорошно пътуване на цялото семейство!

 

Името също много ми харесва!

 

Може и един клуб на малките магеланци да се направи :-))

Връзка към мнение

Благодаря много на всички , просто нямаше как да не се похваля тук, въпреки че благодарение на него ни се провали едно пътуване до Истанбул, но ще си наваксаме, вече заедно :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Честито!

Какъв беше конкурса?

Благодаря :) Не е конкурс, а при едногодишен абонамент за тяхно списание ти го подаряват ;)

Редактирано от Лидия
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Привет ви и от мен. След като от началото на годината не мога да се отърва от работа, което май леееко се отрази и на присъствието ми във форума, най-накрая успях да предам един шедьовър на човешката мисъл и фантазия, а именно дипломната си работа. :D

Стискайте палците да ми харесат психотворението, защото съм планирала да завърша с пълен отличен.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Привет ви и от мен. След като от началото на годината не мога да се отърва от работа, което май леееко се отрази и на присъствието ми във форума, най-накрая успях да предам един шедьовър на човешката мисъл и фантазия, а именно дипломната си работа. :D

Стискайте палците да ми харесат психотворението, защото съм планирала да завърша с пълен отличен.

Успех! Стискаме палци ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря :) Не е конкурс, а при едногодишен абонамент за тяхно списание ти го подаряват ;)

Тук не дават такива награди.. чат-пат някоя карта и това е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тук не дават такива награди.. чат-пат някоя карта и това е.

Аз ето тук случайно я улучих тази промоцийка ;) Но за съжаление май важи само за UK :(

http://www.travelzoo.com/uk/entertainment/-10-National-Geographic-Traveller-Annual-Subscription-2048190/

Редактирано от Лидия
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Още съм новодошъл в Тенерифе, но вече уредих един апартамент за 1 месец за едни познати, които ще идват на ваканция тук след 2 седмици. Оказа се, че хазаина и родата му имат доста апартаменти.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Още съм новодошъл в Тенерифе, но вече уредих един апартамент за 1 месец за едни познати, които ще идват на ваканция тук след 2 седмици. Оказа се, че хазаина и родата му имат доста апартаменти.

Браво на теб! :) Вече като идваме, ще ни бъдеш  Букинг.Тенерифе.ком ;) ;) ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Талантливата ми племенница Памела​ в момента е в Тбилиси и представлява България на Европейския младежки олимпийски фестивал в раздел спортна гимнастика. И разбива конкуренцията!

 

post-1175-0-31445800-1438179662_thumb.jpg

  • Харесвам 46
Връзка към мнение

Талантливата ми племенница Памела​ в момента е в Тбилиси и представлява България на Европейския младежки олимпийски фестивал в раздел спортна гимнастика. И разбива конкуренцията!

 

attachicon.gif11696011_963030310413918_4140624894302590366_n.jpg

Браво на талантливото дете! Успехи и занапред!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най-сетне се добрах до "свещената земя" за всички метълисти - Wacken Open Air, което е един от (или най-големият, зависи по кои критерии) най-големите рок и метъл фестивали в света, който се разпродава за по-малко от 24 часа, година по-рано, почти "на зелено". 75000 души + още около 10, които участват по един или друг начин. Самият Вакен е малко селце в северна Германия, на около 50км от Хамбург.
Тази година времето беше изключително неблагосклонно, в дните преди феста и в първите 2 валя силен дъжд  почти безспирно, което направи преживяването (уни)КАЛНО.
Прилагам 2 снимки, които не съм правил аз - от двойното шоу на Savatage и Trans-Siberian Orchestra и поглед отгоре 
11855625_10152897199716021_3287050540539

wacken_001.jpg

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Вчера по телевизията засякохме с едни приятели някакво филмче за Нова Гвинея и като дадоха една птица им казах: Е това е райска птица. Оказах се прав, защото бях чел на Матеев писаниците за там(много готини) и блеснах с интелигентността си  :lol: Но още нещо. Като я загледах се сетих, че видяхме суперкрасивата подобна птица на сафарито в Шри Ланка и сега потърсих в нета и се оказа че е точно райска птица, някаква индийска разновидност и съм много доволен, защото със всякаквите други екзотични животни се оказа че сме видяли и райска птица  :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Хахаха сега почвам да си преглеждам птиците от снимките и да ги сравнявам с тази райска птица :) Иначе и аз като гледах снимките на П.Кръстев от Австралия и познах тези Flying fox, защото бях виждала много от тях в Шри Ланка. Е, не са като райската птица, ама пак е нещо  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Тази година времето беше изключително неблагосклонно, в дните преди феста и в първите 2 валя силен дъжд  почти безспирно, което направи преживяването (уни)КАЛНО.

Случва се, и 69-та в Woodstock бяхме така :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Чудех се дали да се оплача или похваля, но в крайна сметка май е за хвалба.

 

Одеве супер тъпашки изпуснах телефона си (Samsung Galaxy Note II) от деветия етаж на хотела ми.

 

Естествено, дисплеят стана на сол... Удивително е обаче, че телефонът не се разпадна на части, пластмасите му не се счупиха, успява да стартира и през USB имам пълен достъп до паметта без никакъв проблем. И това след падане от 30 метра височина и директен удар с каменни плочки. Направо не мога да повярвам.

 

Излишно е да казвам каква марка ще е следващия ми телефон :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Чудех се дали да се оплача или похваля, но в крайна сметка май е за хвалба.

 

Одеве супер тъпашки изпуснах телефона си (Samsung Galaxy Note II) от деветия етаж на хотела ми.

 

Естествено, дисплеят стана на сол... Удивително е обаче, че телефонът не се разпадна на части, пластмасите му не се счупиха, успява да стартира и през USB имам пълен достъп до паметта без никакъв проблем. И това след падане от 30 метра височина и директен удар с каменни плочки. Направо не мога да повярвам.

 

Излишно е да казвам каква марка ще е следващия ми телефон :)

Ако беше Нокия - язък за плочките.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Чудех се дали да се оплача или похваля, но в крайна сметка май е за хвалба.

 

Одеве супер тъпашки изпуснах телефона си (Samsung Galaxy Note II) от деветия етаж на хотела ми.

 

Естествено, дисплеят стана на сол... Удивително е обаче, че телефонът не се разпадна на части, пластмасите му не се счупиха, успява да стартира и през USB имам пълен достъп до паметта без никакъв проблем. И това след падане от 30 метра височина и директен удар с каменни плочки. Направо не мога да повярвам.

 

Излишно е да казвам каква марка ще е следващия ми телефон :)

 

Да не си правил балкониг или само телефонът ти се е опитвал да прави? ;)

В калъф или без калъф за телефон беше? Ако е без си е истинско чудо!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.