Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ееее, то не може "и душата в рая и това в онова" :biggrin:

Трябва да сме по-скромни и да се радваме и на малкото, което имаме ... :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз да се похваля, че удържам на Уиз и офертите им, направо съм желязна и нищо не купувам! Пазя ги останалите си три седмици като зеницата на очите си! :lol: :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да се похваля, че днес съм един особенно  горд баща. Дъщеря ми се прибра в къщи с  грамота - първо място в състезанието " Аз и буквите" .

Редактирано от Костов
  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Миналата година си донесох от Китай разни екзотични семена, между които някакви странни за едно растение, което представлява нещо средно между боб, леща и грах, и което условно ще нарека Нещото  :lol:

 

Та да се похваля, че вчера Нещото надигна главица на бял свят. Да видим какво ще излезе, пък ако вържат шушулки, догодина ще покоряваме Женския пазар (за магеланци - отстъпка 20%)  :lol:

 

:wub:

 

post-127-0-11138600-1429032884.jpg

 

 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Миналата година си донесох от Китай разни екзотични семена, между които някакви странни за едно растение, което представлява нещо средно между боб, леща и грах, и което условно ще нарека Нещото  :lol:

 

Та да се похваля, че вчера Нещото надигна главица на бял свят. Да видим какво ще излезе, пък ако вържат шушулки, догодина ще покоряваме Женския пазар (за магеланци - отстъпка 20%)  :lol:

 

:wub:

 

attachicon.gifbb.jpg

Ауууу, дано на  Нещото му хареса в Бг и да се размножи успешно. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещото... хахахаха... хахаха... Много ме накефи! 

 

Фичо, акъа ми  взимате с тези цени. Ако може някой да ми намери супер евтини билети от Лондон до Нова Зеландия по Новва Година, обещавам специален дар... 

 

Аз не ща да се хваля - ни да се оплаквам - кефя се да чета и да коментирам. Дано не ме наритат  :blush:

Връзка към мнение
Георги Матеев

Току-що Austrian Airlines отказаха да ме качат на самолета Виена-София поради overbooking.

 

Дадоха ми хотел + 250 евро кеш + ме ребукнаха на първия полет за София утре сутрин.

 

Как да не харесва човек Виена :)

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Току-що Austrian Airlines отказаха да ме качат на самолета Виена-София поради overbooking.

 

Дадоха ми хотел + 250 евро кеш + ме ребукнаха на първия полет за София утре сутрин.

 

Как да не харесва човек Виена :)

 

Те са обичайните заподозрени с овърбукинга, никога не пречи да идеш и да си доброволец предварително :) Особено с техните 1000 полета на ден до София, стига да не е критично закъснението си е далавера :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Хмм точно ти ги беше описвал май в хрониките за овърбукинга. Явно продължават в същия дух :)

Явно обаче в крайна сметка им излиза по-изгодно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Те са обичайните заподозрени с овърбукинга, никога не пречи да идеш и да си доброволец предварително :) Особено с техните 1000 полета на ден до София, стига да не е критично закъснението си е далавера :)

Вкарвай ми ги в главата ти, тия идеи да заработвам допълнително ... :P

Редактирано от Костов
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Току-що ми се обадиха от картов отдел на "Алфабанк", че съм един от спечелилите 200,00 лв. от томболата им свързана с пазаруването с кредитни карти 'Visa" за миналата седмица     ;)  ;)  ;)  

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Честито, Деси. Хахаха, от месец насам дори в супера плащам с карта, ама не ме огрява.

Е и аз така - 2,00 лв. да са с карта плащам :-))))), а през живота си никога нищо не съм печелила и дори си помислих, че някой се майтапи с мен - много приятно усещане :) Другата седмица да се похвалиш и ти, Тони :good:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Това не е особен повод за гордост и хвалби. Иначе честито за наградата ;)

Оооооо, напротив - кварталния ми магазин е "Била" и понякога дори само  нещо дребно да трябва да купя го плащам с карта, за да участвам в играта :-)

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абе имаше една приказка, че човек, като печели, не знае какво губи и като губи, не знае какво печели, та може би е подходяща за цитиране в конкретния случай ;) Казано с прости думи - за да ти дават даром 200 лева, значи са ти взели или предстои да ти вземат поне 2000 лева. Сега да не го приемеш съвсем буквално - може да не ти бръкнат директно в джоба, ами по-скоро да си направят някоя полулегална далаверка на твоя нищо неподозиращ гръб. За да не е голословно подобно твърдение, може би е редно да цитираме друга една популярна приказка за безплатния обяд и неговата пълна липса в днешния сметкаджийски свят. Поздрави и умната ;)  

Връзка към мнение

Абе имаше една приказка, че човек, като печели, не знае какво губи и като губи, не знае какво печели, та може би е подходяща за цитиране в конкретния случай ;) Казано с прости думи - за да ти дават даром 200 лева, значи са ти взели или предстои да ти вземат поне 2000 лева. Сега да не го приемеш съвсем буквално - може да не ти бръкнат директно в джоба, ами по-скоро да си направят някоя полулегална далаверка на твоя нищо неподозиращ гръб. За да не е голословно подобно твърдение, може би е редно да цитираме друга една популярна приказка за безплатния обяд и неговата пълна липса в днешния сметкаджийски свят. Поздрави и умната  ;)

 

Доста странна и грешна логика. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Днеска сме на едно много хубаво място - Ранчо Тексас - кееееееееееф на буци ;) След малко ще го опиша в дневника, че сега съм се  размазала на плажа, кат ония животни в морето / медузи им викат/ . ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Ми то и тука има щата Тексас, ей сега-сегичка ще ти туря снимки на офиса на шерифа. Че самият шериф не можах да го издебна ;) ;) ;)

Иди в другата тема, сега ще обясня. :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.