Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

 

От Алже до Константин ще пътуваме със самолет (полетът е 40 минути), тъй като този район не го дават много безопасен и сухоземен транспорт ни се стори по-рискован. Тидис всъщност е основната причина, заради която отиваме до Константин, римският град е добре запазен и до ден днешен.

 

Още по-добре запазен навремето беше град Тимгад, който се намира в близост до град Батна. Това пак е в района на Константин, макар и малко по-далеч от Тидис. Опитайте да видите и Тимгад, защото определено си заслужава...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още по-добре запазен навремето беше град Тимгад, който се намира в близост до град Батна. Това пак е в района на Константин, макар и малко по-далеч от Тидис. Опитайте да видите и Тимгад, защото определено си заслужава...

Георги, ако ходите до Тимгад, може ли да ми купите картичка, много моля.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Георги, ако ходите до Тимгад, може ли да ми купите картичка, много моля.

Ако отидем - няма проблем :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

След Гренландия констатирах, че някои неща просто не могат да се заснемат с мобилен телефон и от днес пенсионирам верния ми Samsung Galaxy Note II (или по-скоро само снимачната му част), с който 3 години снимах навсякъде. 

 

Току-що ми пристигна новия фотоапарат: SONY DSC-HX400V. Сега го разцъквам и умирам от щастие :) И констатирам, че технологиите бая са се развили откакто за последно имах фотоапарат...

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

След Гренландия констатирах, че някои неща просто не могат да се заснемат с мобилен телефон и от днес пенсионирам верния ми Samsung Galaxy Note II (или по-скоро само снимачната му част), с който 3 години снимах навсякъде. 

 

Току-що ми пристигна новия фотоапарат: SONY DSC-HX400V. Сега го разцъквам и умирам от щастие :) И констатирам, че технологиите бая са се развили откакто за последно имах фотоапарат...

Супер!! Със здраве да го ползваш! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Току-що ми пристигна новия фотоапарат: SONY DSC-HX400V. Сега го разцъквам и умирам от щастие :) И констатирам, че технологиите бая са се развили откакто за последно имах фотоапарат...

Честито! Със здраве да го ползваш и много хубави снимки от всички краища на света да направиш, че и да ни ги показваш !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Имам важен повод да се отчета в темата. Преди 2 месеца участвах в сериозен фото конкурс със снимки от Йемен. При 6000 регистрирани фотографи от 133 държави и над 8000 фото истории съм на финала, където достигнаха 66 автори. Всички те ще бъдат наградени с престижната Documentary Award, а шестима ще бъдат отличени с Grand Award на финалната церемония в Пекин. Та сега чакам поканата от китайците и се чудя да се стягам ли за Пекин. Със сигурност ще е готино да прекарам малко време сред доказани професионалисти. Но ще трябва и гардероба да преравям за официални тоалети. :)

Браво, Теди!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Браво!!! Дано да станеш номер 1, защото снимките ти (не само малкото, които съм виждала от Йемен, но и всички останали) са наистина страхотни! Успех и весело прекарване в Пекин  ;)  :imsohappy:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам важен повод да се отчета в темата. Преди 2 месеца участвах в сериозен фото конкурс със снимки от Йемен. При 6000 регистрирани фотографи от 133 държави и над 8000 фото истории съм на финала, където достигнаха 66 автори. Всички те ще бъдат наградени с престижната Documentary Award, а шестима ще бъдат отличени с Grand Award на финалната церемония в Пекин. Та сега чакам поканата от китайците и се чудя да се стягам ли за Пекин. Със сигурност ще е готино да прекарам малко време сред доказани професионалисти. Но ще трябва и гардероба да преравям за официални тоалети. :)

 

Евала ти сторвам, девойко! Само напред и нагоре... 

Връзка към мнение

Имам важен повод да се отчета в темата. Преди 2 месеца участвах в сериозен фото конкурс със снимки от Йемен. При 6000 регистрирани фотографи от 133 държави и над 8000 фото истории съм на финала, където достигнаха 66 автори. Всички те ще бъдат наградени с престижната Documentary Award, а шестима ще бъдат отличени с Grand Award на финалната церемония в Пекин. Та сега чакам поканата от китайците и се чудя да се стягам ли за Пекин. Със сигурност ще е готино да прекарам малко време сред доказани професионалисти. Но ще трябва и гардероба да преравям за официални тоалети. :)

Браво, Теди, заслужаваш го, снимките, които правиш са прекрасни и с пожелание за много нови успехи и занапред! :thankyou:  :good:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поздравления, Теди! Страхотна новина ,която развълнува  и мен , като голям почитател на снимките ти от Йемен , които публикува тук. Очакваме и си пожелаваме  хубавата новина за Grand Award.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам важен повод да се отчета в темата. Преди 2 месеца участвах в сериозен фото конкурс със снимки от Йемен. При 6000 регистрирани фотографи от 133 държави и над 8000 фото истории съм на финала, където достигнаха 66 автори. Всички те ще бъдат наградени с престижната Documentary Award, а шестима ще бъдат отличени с Grand Award на финалната церемония в Пекин. Та сега чакам поканата от китайците и се чудя да се стягам ли за Пекин. Със сигурност ще е готино да прекарам малко време сред доказани професионалисти. Но ще трябва и гардероба да преравям за официални тоалети. :)

 

Каква хубава новина! Честито, Теди! Пожелавам ти да си в челната шестица! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.