Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

ivan69, ако някоя добра душа не се отзове, аз съм вадила медицински на английски от МЦ Грийнберг за състезанията в чужбина на малката. Скъпичко е, щото предполагам че искат и да го прегледат, но лично аз нямам избор.

Друг вариант е да се преведе декларацията от заклет преводач  - 10-12 лв. е цената на стр. Можеш да питаш върши ли им работа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За малко да забравя- миналия месец чукнах официално полет 100. Е, всъщност полетите ми са повече от 100, но по никакъв начин не мога да се сетя  или пък да впиша колко пъти съм летяла като дете София-Русе, Русе-София, така че това са официалните (осъзнати) 100, с доказателства ✈️🌍:crazy:

 

100.png.c5689bfcbe89b66bbb9254857834c9c6.png

 

Полет 100: Мадрид-София :dance3:

  • Харесвам 18
  • Браво 5
Връзка към коментар
46 minutes ago, bobole4e said:

За малко да забравя- миналия месец чукнах официално полет 100. Е, всъщност полетите ми са повече от 100, но по никакъв начин не мога да се сетя  или пък да впиша колко пъти съм летяла като дете София-Русе, Русе-София, така че това са официалните (осъзнати) 100, с доказателства ✈️🌍:crazy:

 

100.png.c5689bfcbe89b66bbb9254857834c9c6.png

 

Полет 100: Мадрид-София :dance3:

Хайде ще чакаме и похвала и за други стотици, живот и здраве рожден ден например. Тук ще сме, помни! 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да се се похваля,че съм изключително щастлива с магеланците,с които споделям част от личния си живот.Те са много готини!Имаме общи интереси,разменяме си книги,ходим на интересни мероприятия и си пием напитките с голям кеф!

Вчера усмихнатата и слънчева @mary_shery ми направи чудесен подарък!Тъй като не можах да отида на представянето на новия албум на Графа,тя се беше погрижила за мен.Показателно за човещината и е,че е взела диск на място за мен,а за нея си е поръчала!!!Чудесна изненада!!!Бяхме заедно на Азиатския фестивал в Борисовата градина и се забавлявахме чудесно!А късметчето ми е направо фърст!!!

Благодаря на  магеланци,от които се уча на всичко,което ме интересува-пътешествия,изкуство и книги!Както и за ценните съвети и споделените моменти! Пълноценен и щастлив човек съм!!!

64043152_10214345132771084_8890674962344443904_o.jpg

64544213_10214345165611905_7082079137535361024_n.jpg

  • Харесвам 14
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искам да се похваля и аз: днес спасих една пчела, която се беше набутала на трудно достъпно място в кухненски уред (очевидно не толкова трудно достъпно за пчела). Дано събере много медец това крехко създание (аз също много обичам мед).

  • Харесвам 13
  • Браво 4
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Снощи ми я подари един скъп човек. Отдавна исках да си я купя, но все не я намирах никъде налична. Та, изненадата беше повече от приятна. Почвам я сега, на полета от София до Айндховен, който вече закъснява с 45 минути 🙄

15610310734246771122427290367616.jpg

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар

Леле, хора... много, безкрайно, изключително МЕГА съм щастлива!

 

@Niceday ми дава билет за Ayreon в Холандия на 14 септември. Запомнила е колко искам да отида и никога, никога не успявам за билет.  Те концертират толкова рядко. Всъщност, до скоро не правиха никакви концерти, защото са студиен проект. А Arjen Lucassen е гений! 

 

Направо ревнах... Сигурно не всеки може да ми разбере емоцията, ама е огромна! Девойко @Niceday, в пъти да ти се връща дарената радост! 

 

Имам си подслон :grin: Само билет за ферибота ми трябва и за къмпинга...

 

image.png.fd9a6d9e3bd0dacd73477f2c63437729.png

 

 

 

Поздравявам ви с това парче, което е на телефона ми. Малиии, пак ревнах... 😳😍🤔❤️:wub:

 

 

 

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Rainy каза:

Запомнила е колко искам да отида и никога, никога не успявам за билет

Понякога е много лесно да зарадваш непознат човек - достатъчно е да запомниш, пък аз помня 🙂 Благодаря за пожеланията, пиша захилена 🙂 И да знаеш, че се заформя мини магеланска среща - до тук сме 3 магеланци 🙂  

  • Харесвам 7
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , Rainy каза:

Експерт Спестявания 😎 Ние с теб ще чакаме значка Експерт Харчене :grin:

Ми що не са ни закитили още?

Чакат да станем спестовни ли?

Хихихихи- мераааааа!

преди 1 минута , neuromancer каза:

Уф, то харченето е мноооого лесно, ама...

Виж сега:

Действията са две - първо е събиране, изваждането е после:))))))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

айде, да се похваля и аз 🥳 мъж ми пак го поканиха на работа, но този път не в Лондон, а в Дъблин. Ще стоим там минимум два месеца- аз, той и детето. В лек шок съм, защото трябва да пътуваме на 13 юли, но вече започнах да изучавам какво може да се види, а то е доста. Не знам какво ще успеем да посетим през съботите и неделите, все пак през седмицата ще се мотаем само в града и околностите с детето. Абе, стресиращо преживяване си е, ама от приятния стрес 🙂 Давайте предложения за всичко, което се сетите из държавата, от детски площадки до камъняци 🙂

  • Харесвам 19
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, mu_ry каза:

айде, да се похваля и аз 🥳 мъж ми пак го поканиха на работа, но този път не в Лондон, а в Дъблин. Ще стоим там минимум два месеца- аз, той и детето. В лек шок съм, защото трябва да пътуваме на 13 юли, но вече започнах да изучавам какво може да се види, а то е доста. Не знам какво ще успеем да посетим през съботите и неделите, все пак през седмицата ще се мотаем само в града и околностите с детето. Абе, стресиращо преживяване си е, ама от приятния стрес 🙂 Давайте предложения за всичко, което се сетите из държавата, от детски площадки до камъняци 🙂

Йеха ! Паднала ти се е шестица от тотото . Там  има тоооолкова за гледане ,че ти обеднява фантазията .Cliffs of  Moher , Gap of  Dunloe, Ring of Kerry , Ring of Dingle , Connemara National Park, Wild Atlantic Way, Glenlara и още толкова много  , че няма да ти стигнат двата месеца .😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 29.06.2019 г. в 15:02, Rainy каза:

Експерт Спестявания 😎 Ние с теб ще чакаме значка Експерт Харчене :grin:

@AlexandraKo , @Rainy Това ни е от пола. 😁😁😁 А и какъв експерт съм щом взех най-скъпите билети за Лондон, дето тоя форум сигурно е виждал. 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Василена каза:

Йеха ! Паднала ти се е шестица от тотото . Там  има тоооолкова за гледане ,че ти обеднява фантазията .Cliffs of  Moher , Gap of  Dunloe, Ring of Kerry , Ring of Dingle , Connemara National Park, Wild Atlantic Way, Glenlara и още толкова много  , че няма да ти стигнат двата месеца .😀

благодаря, всичко ще прегледам подробно, да видим наистина за какво ще ни остане време 🙂

Връзка към коментар
9 hours ago, mu_ry said:

Давайте предложения за всичко, което се сетите из държавата, от детски площадки до камъняци 🙂

правете като местните - хванете самолета до някое слънчево място - лято е. Местните забележителности там може и зимата да ги гледате 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 46 минути , akair каза:

правете като местните - хванете самолета до някое слънчево място - лято е. Местните забележителности там може и зимата да ги гледате 

Не знам дали ще сме там зимата 🙂 за сега -до септември 🙂

Връзка към коментар
33 minutes ago, mu_ry said:

Не знам дали ще сме там зимата 🙂 за сега -до септември 🙂

Още от строежа на пирамидите в Египет се знае, че никой проект не е завършил според първоначално заложените времеви план и бюджет 😄

Не е изключено септември да стане декември (ако не и май) 🙂

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 11 часа, mu_ry каза:

 Давайте предложения за всичко, което се сетите...🙂

 

За делничните разходки мога да дам няколко идеи за Дъблин и околностите, които лесно се стигат с градския транспорт - Malahide Castle, Powerscourts Castle and Gardens, St. Anne`s Gardens, Portmarnock. Последното е просто приятно крайно кварталче с големи плажове. Ботаническата градина също беше доста приятна.
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, bad kid каза:

Спам съобщенията, които получавам стават все по-яки

 

 

Screenshot_20190630-110640-01.jpeg

А мен ме засипват с мейли  ония, дето няма с кого да делят едни милиони:)))(

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.