Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Аааааа, Лили, не така. Още нищо не се знае докато не се върна и аз.

 

Фичо и Стенк, искам телефона на този бензинджия ;) , че явно и на мен ще ми се наложи да го ухажвам :) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами давай нали тук се учим от опита и грешките на другите :)

 

Забавно е как според курса Аржентина може да ти се стори много скъпа , а в следващия момент направо евтина дестинация :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Фичо и Стенк, искам телефона на този бензинджия ;) , че явно и на мен ще ми се наложи да го ухажвам :) .

Ти по-скоро чети съветите на Жоро и на Wilкs! ;)

P.S. А аз телефони на случайни персони от мъжки пол не взимам :biggrin:,  а вече с годините - и персоните от женски пол не са толкова склонни да ми дават телефоните си. :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ааа ние не сме го ухажвали. Май ще получиш най-изгодния курс ;)

Ти нали първо минаваш през Буенос Айрес или бъркам ? Ако е така купи направо оттам.

 

Фичо кой вече ползва телефони с тоя безбожен роуминг. Или на място , или адио ...:)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Аз да се похваля, че взех листовките!!! Сега се водя нов шофьор и мога да шофирам в присъствието на друг шофьор само, но съм много щастлива, че минах този изпит! :)

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

В една отминала епоха (имам из-по-на-предвид социализЪма и комунизЪма) италианска двойка създаде красива музика, достойна за полет, възхита и най-вече за сътворението на много бебета, в това число и на хиляди българчета. Може и магеланец да се е пръкнал... Тя, любовта, изисква хубава музика... :blush:

 

От вчера радостна вест осени съзнанието Аростово - декември 2015 г. другарите Албано Каризи и Ромина Пауър ще да пеят в София. Призовавам италианската секция на "магеланция.ком" да се отправи към касите за билети. Другарю Александров, ще приемеш ли от мен една бира от мен на концерта? :lol:

 

Повече инфо на http://www.eventim.bg/bg/bileti/al-bano-romina-power-sofia-sports-hall-arena-armeec-392227/event.html

"Ci Sara'" ("Нека бъде"):

 

 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Не мога да не отбележа, че хо(с)телът ми във Фоз До Игуасу сервира безплатна кайпириня покрай басейна всеки ден от 19:00 до 20:00 часа :)

 

post-1175-0-04057400-1427276354_thumb.jpg

 

Ако някой си търси настаняване във Фоз - много силно препоръчвам това място, казва се Che Legarto (CLH) Suites: https://www.booking.com/hotel/br/clh-suites-foz-do-iguacu.bg.html?aid=368032

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не мога да не отбележа, че хо(с)телът ми във Фоз До Игуасу сервира безплатна кайпириня покрай басейна всеки ден от 19:00 до 20:00 часа :)

 

attachicon.gif20150324_135753.jpg

 

Ако някой си търси настаняване във Фоз - много силно препоръчван това място, казва се Che Legarto (CLH) Suites: https://www.booking.com/hotel/br/clh-suites-foz-do-iguacu.bg.html?aid=368032

 

браво, и нашата резервация е за там, ще се възползваме :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не мога да не отбележа, че хо(с)телът ми във Фоз До Игуасу сервира безплатна кайпириня покрай басейна всеки ден от 19:00 до 20:00 часа :)

 

attachicon.gif20150324_135753.jpg

 

Ако някой си търси настаняване във Фоз - много силно препоръчвам това място, казва се Che Legarto (CLH) Suites: https://www.booking.com/hotel/br/clh-suites-foz-do-iguacu.bg.html?aid=368032

Еее, Жоре, така е - на някои хора им се подреждат нещата и си им върви в живота! :)

Връзка към мнение

След доста безсмислена дискусия с Флайдубай за едни резервирани места, които в крайна сметка не получихме в полета си и за което не искаха да ни върнат парите, най-накрая стигнахме до решение. И имам 2 ваучера по едно евро  :lol:  Въпросът не ми беше толкова за парите естествено, колкото за факта, че доста се разправях и със стюарди и със служители на летището и в крайна сметка след като не стана по имейл, стана през Фейсбук и справедливостта възтържествува. Както беше казал Георги Матеев, човек трябва да не се отказва в такива ситуации, а и благодаря на Основателя за съвета за Фейсбук, защото като цяло се бях отказал да споря за нищо  :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Ако някой си търси отсядане в Пуерто Игуасу аз пък ще му кажа къде сервират безплатна Кайпириска край басейна ( аналогично на Кайпириня) само ,  че между 18.00-19.00 часа  ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Тц, тц, тц - вие с Жоро докато сте си пийвали безплатни кайпирини, аз си плащах като поп по 12 или 15 реала за моите :wacko: ..., отивам в темата за оплакванията :mad:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Тц, тц, тц - вие с Жоро докато сте си пийвали безплатни кайпирини, аз си плащах като поп по 12 или 15 реала за моите кайпирини :wacko: ..., отивам в темата за оплакванията :mad:

Недей да страдаш, твоите са били по- хубави - нали знаеш за безплатното - я са били маломерни, я кашасата е била от евтината ;) ;) ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Недей да страдаш, твоите са били по- хубави - нали знаеш за безплатното - я са били маломерни, я кашасата е била от евтината ;) ;) ;)

Говори ми, говори ми! :):biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Говори ми, говори ми! :):biggrin:

...я лаймът или ледът е бил малко ;) Ама не си казват, само се фукат :)

А пък на нашия хотел в Рио басейнът му беше на покрива и гледката беше тооолкова прекрасна, че въобще не мога да кажа колко струваше кайпиринята ;) и колко изпихме за една седмица :) И двете не ме интересуваха, важното беше безценното удоволствие.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Вервайте си , аз не съм вчерашен и зорко следя какво и колко сипват ;) Дори да беше малка , ако заредиш примерно три знаеш ли колко бавно се топят ледовете :)

Повече от две не съм си позволявал , че с тая всичката захар брррр.

Фичо на широко си се простирал ти.

Аз в Лапа я пиех на 5-8 реала.

Капиводката обаче е по-хубава дори според мнозина бразилци :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 С удоволствие чета темета за похвалите, а сега дойде време и аз да пиша в нея, но понеже са няколко похвалите ще ги номерирам :-)))

1.  Първо да се похваля, че се зaпознах се с много магеланци - това, че са прекрасни хора за пореден път се потвърди.

2. Да похваля Полина - прекрасен организатор и човек - да е жива и здрава! :drinks:

3.  Пътят Рибарица /но Тетевенската/- Монтана бил много кратък :P

 

P.S. И сега да пожелая много нови срещи и нови магеланци, че светът има нужда от такива хора :imsohappy:  :imsohappy:  :imsohappy::victory:  :victory:  :victory:  

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Очарован съм от метрото до летището. От излизането от нас до влизането в терминал 2 (заедно с ходенето пеша) - общо 45 минути. На цената на 1 лев. Красота :)

 

Весели празници на всички!

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

И аз да се похваля, днес на работа получихме изненадващ имейл, че работния ден приключва в 14:00

Хайде, весели празници !  B)  :lol:

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Преместих информацията за метрото в тази тема: http://magelanci.com/topic/513-sofia-airport-vrajdebna-%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%89%D0%B5-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/page-4, че е по на място там

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да се похваля, че днес си взех билет и за втория свързващ полет за Филипинската разходка и така билетите за четирите полета по трасето

София -> Дубай -> Манила -> Дубай -> София

излезнаха на обща цена от 263 лв. :)

 

А допълнителната екстра

Манила -> Сидни -> Манила

още 192лв. :)

 

Nice, a ? ;)

 

И специални благодарности на Капитана!!! :)

И да са живи и здрави азиатските лоукостери! :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.