Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Примерно за Мадрид-Бергамо-Мадрид, има и много други.

 

Благодарение на информацията от Alexander и проверка през познатите сайтове в октомври и ноември може да се пътува до Канарските острови и обратно за около 80 евро.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодарение на информацията от Alexander и проверка през познатите сайтове в октомври и ноември може да се пътува до Канарските острови и обратно за около 80 евро.

 

Нещо до Тенерифе има ли? 

Връзка към мнение

В тези цени до Тенерифе няма промяна (не са намалени с промоцията), следя ги от една седмица и са около 120-130 евро за тези дати. Просто с финтове през Румбо може да се свалят още. 

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Следя ги от два месеца. Цените са най-ниските. Информация за промените в тях може да се провери в " Price history".   / Видима е като се кликне върху прозорчето до седалката оказваща времето на престой при смяна на полет./

Връзка към мнение

Няма ли да е по-добре да се публикуват и датите, за които сте намерили изгодни цени? :)

Така ще е по-лесно за останалите и ще може да се реагира бързичко.

 

Примерно:

sofia-barcelona
25.10-29.10 = 68 euro

 

sofia-pisa
25.10-27.10=20 euro

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ей, намествам едно прибиране от Португалия, взех билети от Порто до Милано, докато ги платя и вдигнаха от Фаро до Порто. Идваха без пари през Jetcost > Bravofly, сега са 20 евро (за 2 билета). 
Чудя се, дали няма да ги намалят пак или да ги купувам, не че са много, ама иначе идваха подарък

Редактирано от stormbringer
Връзка към мнение

За тенерифе,някой може ли да даде дати.Благодаря

 

Wed 05/10/16 06:30 Sofia SOF 23:55 Tenerife S TFS 18:25 h / 1 change €54.98

We 06:30 Sofia SOF 09:05 Madrid MAD Ryanair OK 2 H ago €29.99

12:40 h   We 21:45 Madrid MAD 23:55 Tenerife S TFS Ryanair OK 2 H ago €24.99

 

Wed 12/10/16 06:30 Tenerife S TFS 20:50 Sofia SOF 13:20 h / 1 change €62.18

We 06:30 Tenerife S TFS 12:05 Cologne CGN… Ryanair OK 2 H ago €52.19

5:20 h   We 17:25 Cologne CGN… 20:50 Sofia SOF Ryanair OK 2 H ago €9.99

 

Total: €117.16

Връзка към мнение

Пуснали са навсякъде из Европа билети по 9,99, през Румбо излизат негативни цени даже.

Само ме е яд, че не мога да се възползвам..

Не се ядосвай - до два месеца повечето от Соф ще са 9 евро, че дори и по 5. Тази промоция е за рибките. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Rуаnаіr: Напуснете Великобритания до октомври. Милиони места от 9,99 паунда

 

Нискотарифният превозвач прави около 27% от приходите си в Обединеното кралство

http://www.investor.bg/novini/346/a/ruanar-napusnete-velikobritaniia-do-oktomvri-milioni-mesta-ot-999-paunda-219566/

0000219566-article3.jpg

Връзка към мнение

Хора, недейте скачайте толкова, тази промоция не е нищо изключително, просто беше комбинирана изключително умело от маркетинга на Ryanair с другите събития. Цените, които ги виждате в момента за октомври-ноември ще си ги има и по-късно през лятото, силно вероятно даже да са по-ниски.

 

Лично мнение, ако искате ме слушайте, но моят съвет е да не правите импулсивни покупки :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз честно казано не виждам колко може да свалят под 10 евро на посока, но да видим. Вие ги изкарахте, че ще ги пуснат по едно евро, но не вярвам това да се случи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хора, недейте скачайте толкова, тази промоция не е нищо изключително, просто беше комбинирана изключително умело от маркетинга на Ryanair с другите събития. Цените, които ги виждате в момента за октомври-ноември ще си ги има и по-късно през лятото, силно вероятно даже да са по-ниски.

 

Лично мнение, ако искате ме слушайте, но моят съвет е да не правите импулсивни покупки :)

Прав си за импулсивните покупки в случая. За няма и 30 минути докато говоря с моите хора за пътуване и веднага скочиха билетите поне в едната посока. Явно ще се чака и дебне още месец-два.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 тази промоция не е нищо изключително, просто беше комбинирана изключително умело от маркетинга на Ryanair с другите събития. 

Наиситна много умело :biggrin: , изкефи ме как отначало рекламата беше ако остане Обединеното кралство в ЕС, а после веднага се адаптираха към резултата и вота за излизане на Разединеното кралство от ЕС  :biggrin:

 

 

 

Цените, които ги виждате в момента за октомври-ноември ще си ги има и по-късно през лятото, силно вероятно даже да са по-ниски.

 

е, то от 9.99 колко по-ниски да чака човек  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

е, то от 9.99 колко по-ниски да чака човек  :biggrin:

 

По-горе видях да се цитират около 100 до Барселона и 120 до Тенерифе. А и коментара ми беше малко продължение на една дискусия в офиса, че хората наскачаха като видяха, че има билети до Лондон за по 40-50 евро, та трябваше да им обяснявам, че зимата тепърва ни чакат и по-ниски цени :) И че, да, цените са с включени летищни такси!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

та трябваше да им обяснявам, че зимата тепърва ни чакат и по-ниски цени :) И че, да, цените са с включени летищни такси!

И що? Нали някой трябва да купува по 50-100 с убеждението за сделката на века, за да има по 5-10 за нас.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не знам, ама аз се снабдих с едни билетчета за Лондон отиване и връщане за 20 евро. Може да не е сделката на века, но поне си е сделката на седмицата за мен :D

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не знам, ама аз се снабдих с едни билетчета за Лондон отиване и връщане за 20 евро. Може да не е сделката на века, но поне си е сделката на седмицата за мен :D

за кои дати?

Връзка към мнение

Аз купих по 20 евро двупосочни билети 24.11.-28.11. директно от сайта от Райън Еър.

 

а кои са часовете, моля? имаше нещо куцо в часовете, като че ли - или пристигаха късно вечер, или тръгваха рано сутрин. и ние уж гонихме билети за края на номври /да хванем малко коледен дух/, но часовете на кацане/излитане ни разкандърдисаха. купихме за предния уикенд - 17-21.11, когато имаше х 2 полета на ден и часовете на кацане/излитане поне на единия от тях се оказаха удобни като за семейство с деца. (Ще летим с една камара деца на възраст от 5 до 11 години ;) )

.

Редактирано от maik
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.