Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В последния час много цени на билети паднаха от 19.99 евро на 16.98 евро. За двупосочни намалението е 6 евро. Гледам дати в септември от София до Милано и обратно, но излизат и за други дестинации. В този ход на мисли - това също са 15 % процента отстъпка и то не само до Малта! :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

https://money.bg/business/ryanair-obeshtava-nay-golyamoto-namalenie-v-istoriyata-si-ako-velikobritaniya-ostane-v-es.html

 

Ryanair обещава най-голямото намаление в историята си, ако Великобритания остане в ЕС

 

:)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

https://money.bg/business/ryanair-obeshtava-nay-golyamoto-namalenie-v-istoriyata-si-ako-velikobritaniya-ostane-v-es.html

 

Ryanair обещава най-голямото намаление в историята си, ако Великобритания остане в ЕС

 

:)

 

Яко използват кампанията за ПР ;) Готови са да превозват и гласоподавателите ;)

 

EUR_Brexit__Facebook.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Набелязала съм си два полета и съм с ръце на мишката - да видим ще яде ли Асан баница  :lol: Засега мишката спи...

От 00:00ч UK време започва разпродажбата...Имаш още около час чакане.

Успех ви желая.

Връзка към мнение

От 00:00ч UK време започва разпродажбата...Имаш още около час чакане.

Успех ви желая.

 

Ще дремя на дивана (няма да съм единствена тази вечер). Дано има И намаление...

Благодаря ти!

Връзка към мнение

Като гледам преброяването до момента, май няма да има евтини билети.

 

Въпреки резултатите виждам, че имат 1 млн. места  по 10 GBP от всички UK летища към Европа....

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Намалението важи и не само за полети от и към UK. Току що купих 4 билета за ноември за Пиза по 9,99 EUR , които следя от скоро и до вчера бяха по 20 EUR най-ниска цена за октомври-ноември, а сега масово са по 9,99 EUR.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Намалението важи и не само за полети от и към UK. Току що купих 4 билета за ноември за Пиза по 9,99 EUR , които следя от скоро и до вчера бяха по 20 EUR най-ниска цена за октомври-ноември, а сега масово са по 9,99 EUR.

Аз търся Венеция за Октомври, но под 60 лв. не мога да я докарам. Малко помощ чрез кой сайт и с каква карта да бутна цената може ли? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има много двупосочни билети по 20 евро в октомври - до Милано и Пиза. Същите полети преди дни бяха от 34  евро нагоре. Също има по 20 евро  до Лондон за ноември.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз търся Венеция за Октомври, но под 60 лв. не мога да я докарам. Малко помощ чрез кой сайт и с каква карта да бутна цената може ли? :)

За октомври за Венеция -например 24.10-31.10.2016 през Rumbo.es излиза 15,48 EUR с Maestro.

Такива цени излизат и за Стокхолм , Атина , Мюнхен за определени дати през ноември и началото на декември.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За октомври за Венеция -например 24.10-31.10.2016 през Rumbo.es излиза 15,48 EUR с Maestro.

Такива цени излизат и за Стокхолм , Атина , Мюнхен за определени дати през ноември и началото на декември.

Благодаря ти :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Новата карта Маестро на името на майка ми към моята сметка мина в Румбо,въпреки че преди месец съм ползвал моята карта.Купих и Атина за октомври за 15 евро и Кьолн-20,Хамбург-15 .

Редактирано от dimitrov6
Връзка към мнение

Ура, и аз отнесох 4 билета до Пиза през октомври 20.102016 - 29.10.2016. От там ферибот..... и Сардиния :) Сега ще трябва да се сглобаявам програма. Много приятна част от пътуването:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пуснали са навсякъде из Европа билети по 9,99, през Румбо излизат негативни цени даже.

Само ме е яд, че не мога да се възползвам..

Връзка към мнение

За кои полети излизат негативни цени.

 

Пуснали са навсякъде из Европа билети по 9,99, през Румбо излизат негативни цени даже.

Само ме е яд, че не мога да се възползвам..

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.