Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

BUY ONE, GET ONE HALF PRICE

Offer applies when more than one passenger flies. 

Terms and conditions apply here. Book by 09/03/22 for travel between 21/03/22 and 31/05/22

 

В април и май се намират за Майорка по 70 лв двупосочно на човек 😄

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 4 часа, Ivko каза:

BUY ONE, GET ONE HALF PRICE

Offer applies when more than one passenger flies. 

Terms and conditions apply here. Book by 09/03/22 for travel between 21/03/22 and 31/05/22

 

В април и май се намират за Майорка по 70 лв двупосочно на човек 😄

Вчера точно си купихме билети до Палма в края на април и връщане в началото на май и сега с тази промоция излизат с 4 евро по-малко :) 

Явно промоцията не е чак толкова голяма след като са вдигнали цените или поне не за датите в които ще пътуваме.

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

За датите на които летим се прилага също, но днес цените са нагоре от тези които бяха вчера и с това намаление излизат само с 4 евро по-ниски за същите дати за двупосочен полет за двама, т.е. вдигнали са малко цените и са направили промоция. Но предполагам за други дестинации си заслужава повече може би. Ние сме обвързани с датите защото има едно изложение на което ще ходим.

Връзка към коментар

добре е да имаш предвид, че цените не са постоянни и могат да се вдигнат (или паднат) 10 мин след търсенето, какво остава за един ден. Силно се съмнявам някой нарочно да е сменял цени в базата слециално за случая, след като те си се вдигат само според това колко хора купуват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , neuromancer каза:

Силно се съмнявам някой нарочно да е сменял цени в базата слециално за случая, след като те си се вдигат само според това колко хора купуват.

 

преди 10 минути , Captain45 каза:

Така е. Не съм казал, че цените са вдигнати заради промоцията. Просто от вчера до днес са поскъпнали билетите, поне за дестинацията за която пътувам. 

Според мен точно това правят. 

Поне за последните няколко промоции съм сигурен, защото следя доста полети, че цените дори отиваха нагоре в деня на промоциите и после пак спадаха.

Явно това им стратегията ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има много евтини билети София - Задар от Март до Юни месец. Аз взех за Великден   Сряда - Неделя през Оподо за 5 паунда отиване и връщане за двама души 🤪

  • Харесвам 13
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, П.Кръстев каза:

Има много евтини билети София - Задар от Март до Юни месец. Аз взех за Великден   Сряда - Неделя през Оподо за 5 паунда отиване и връщане за двама души 🤪

Мерси, възползвах се и аз. Как се махаше prime?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Kamen каза:

Мерси, възползвах се и аз. Как се махаше prime?

Като си влезеш в акаунта има "prime membership" и от там се отказва. После обаче май на същата регистрация не може да правиш повече резервации с безплатен прайм, трябва да се прави друг акаунт. Ако някой е пробвал да потвърди.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.03.2022 г. в 16:20, П.Кръстев каза:

Има много евтини билети София - Задар от Март до Юни месец. Аз взех за Великден   Сряда - Неделя през Оподо за 5 паунда отиване и връщане за двама души 🤪

При мене в приложението полетите до Задар изчезнаха за целия април.

  • Браво 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Явно от май ще стартират..честито на печелившите…Слаб интерес?!

Доколкото разбирам, може да се сменя безплатно с доплащане на разликата. Не разбирам какво печеля?

Връзка към коментар
преди 15 минути , neuromancer каза:

Е как с доплащане, те като отменят полета смяната не е ли без доплащане?

И аз се обърках в началото че е безплатно, но маркираш ли новите дати и ако има разлика в цената явно се доплаща. Не е като при Wizz да ти дава безплатна смяна 30 дни назад или 14 напред, т.е. далавера няма.   

Връзка към коментар
16 minutes ago, Kamen said:

И аз се обърках в началото че е безплатно, но маркираш ли новите дати и ако има разлика в цената явно се доплаща. Не е като при Wizz да ти дава безплатна смяна 30 дни назад или 14 напред, т.е. далавера няма.   

Това няма как да е вярно.Или става дума за бъг в системата им който може да оправиш през чата , или когато маркираш новите полети и стигнеш до края сумата ще се нулира.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Kamen каза:

И аз се обърках в началото че е безплатно, но маркираш ли новите дати и ако има разлика в цената явно се доплаща. Не е като при Wizz да ти дава безплатна смяна 30 дни назад или 14 напред, т.е. далавера няма.   

И аз не мисля, че е така. Това съм го играл поне три пъти и не съм доплащал нищо, когато са променени датите на полетите и съм се свързвал с чат-оператор на Раянеър, който да провери новите дати, които си резервирам... и ако има места, потвърждава. Без да има доплащане.  Но го има и обратното. Когато полетите на новите дати са по-евтини, не връщат пари и няма никакъв начин за приспадане. Миналата година така ми смениха датите за Загреб като билетите на новите дати бяха по-евтини, но казаха, че тези 20 евро разлика, колкото бяха в моя случай, няма как да ми ги върнат, нито пък ще ги запълнят с добавяне на прайорити или напитки/храна, които да ми влязат в резервацията, тоест не компенсация няма. 

Иначе и аз имам купен билет за април за Задар и сега може и да гризна дръвцето. При полупразни самолети няма гаранция, че и майските полети ще останат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Hakkâri Spor каза:

Това съм го играл поне три пъти и не съм доплащал нищо, когато са променени датите на полетите и съм се свързвал с чат-оператор на Раянеър, който да провери новите дати, които си резервирам... и ако има места, потвърждава. Без да има доплащане.  

Промяната през сайта ми иска доплащане, ще пробвам с чата тогава. 

Промяната само в датите на текущата ли резервация можеш да правиш или можеш да променяш и самите дестинации? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.