Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...

Двупосочни полети от Брюксел до Баня Лука, Босна и Херцеговина за 24 евро двупосочно https://www.flynous.com/ryanair-cheap-flights-belgium-bosnia-herzegovina/ 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Букурещ, Румъния до София, България само за €16 отиване и връщане (дати юни) https://www.secretflying.com/posts/bucharest-romania-to-sofia-bulgaria-for-only-e9-roundtrip/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Имам следния казус с Раян. Опитвам се да резервирам билет, който съм гледала няколко пъти.

В сайта на Раян полета Милано-София ми излизаше около 50-60 евро.Вчера влязох да купувам - 320 евро.  - 18 юни. Днес пробвах следващата седмица - даваше ми добра цена, сега влизам - 320  евро само за тази дата. Опитвам през Трип - цената е 100-на лв.

Възможно ли е да се избегне през сайта - приложението ми дава също 320 евро или да си купувам през Трип-а?

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Напоследък Раян са много чувствителни при търсене - цъкна два пъти конкретна дата и веднага вдига цената. Освен това днес е петък - любим ден за вдигане на цени за нискотарифките. 🙂

Много е вероятно е цените да паднат неделя срещу понеделник. При посредниците има забавяне с актуализирането на цените и както и Александър е писал, вероятно плащането няма да мине.

Конкретно за 18.06 в момента дава цена 102,86 евро в приложението, а в jetcost.com.au ->bravofly е вече далеч по-приятните 75 AUD, което е около 90лв:

image.png.484d2f722a128c43e03c6d224ebf74b1.png

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А при мен на 18.06. Милано (Бергамо) - София дава цена 99,91 евро на Раян през инкогнито режим на компа ☺️,

но в трип-а виждам цена 44 евро на Уиз и 85 евро на Раян (евентуално през app френската версия с -10 евро надолу ще са).

 

Връзка към мнение

Моето скромно мнение е, че ако цената се е вдигнала, и пробвате пак в инкогнито прозорец без да се логвате в профила и тя не пада, значи търсенето няма нищо общо с вдигането, просто цената вече си е такава.

Връзка към мнение

Да разкажа за нашата ситуация с билетите от Райън. Вчера ни трябваха 4 билета за Милано-София за 23.06.  През английската версия (с Prime членство) на Оподо, открихме, че при търсене за 2-ма човека, цената за билета е по 7 паунда, при търсене за 4 човека - по 11 паунда. Мой приятел купи 2 билета през неговия акаунт и веднага след това аз отворих да купя моя билет и за другия човек от групата - цената вече беше 240 паунда на човек...Отворих сайта на Райън - 276 евро. Разбира се, решихме да изчакаме. Днес на обяд отворих сайта на Райън и видях цена от 22 евро и направо купих от там останалите 2 билета. Веднага след покупката, цената на човек стана 324 евро. В момента цената е същата...

  • Харесвам 3
  • Шок 7
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , r_nikolov1 каза:

Да разкажа за нашата ситуация с билетите от Райън. Вчера ни трябваха 4 билета за София-Милано за 23.06.  През английската версия (с Prime членство) на Оподо, открихме, че при търсене за 2-ма човека, цената за билета е по 7 паунда, при търсене за 4 човека - по 11 паунда. Мой приятел купи 2 билета през неговия акаунт и веднага след това аз отворих да купя моя билет и за другия човек от групата - цената вече беше 240 паунда на човек...Отворих сайта на Райън - 276 евро. Разбира се, решихме да изчакаме. Днес на обяд отворих сайта на Райън и видях цена от 22 евро и направо купих от там останалите 2 билета. Веднага след покупката, цената на човек стана 324 евро. В момента цената е същата...

При мен е това. 324 за двама

Screenshot_20230519-213510.jpg

Връзка към мнение
преди 7 минути , Zara каза:

При мен е това. 324 за двама

Screenshot_20230519-213510.jpg

Милано-София търсихме (прикачвам снимка), не София-Милано.

Редактирах си горното мнение. Извинявам се за допуснатата грешка.

 

 

034FCC73-94C3-4E26-8944-C20AE27B3F97.jpeg

Връзка към мнение
преди 39 минути , r_nikolov1 каза:

Да разкажа за нашата ситуация с билетите от Райън. Вчера ни трябваха 4 билета за Милано-София за 23.06.  През английската версия (с Prime членство) на Оподо, открихме, че при търсене за 2-ма човека, цената за билета е по 7 паунда, при търсене за 4 човека - по 11 паунда. Мой приятел купи 2 билета през неговия акаунт и веднага след това аз отворих да купя моя билет и за другия човек от групата - цената вече беше 240 паунда на човек...Отворих сайта на Райън - 276 евро. Разбира се, решихме да изчакаме. Днес на обяд отворих сайта на Райън и видях цена от 22 евро и направо купих от там останалите 2 билета. Веднага след покупката, цената на човек стана 324 евро. В момента цената е същата...

Това е много хубаво. По този начин Раян ще си получават парите от хора със слаби нерви, а ние магеланците ще имаме шанс да си получаваме евтини билети 🙂 

  • Харесвам 9
  • Смея се 1
Връзка към мнение

мене ако питате, цените са били стигнали високите нива

после някой се е отказал и е сменил датите например и са се появили 2 билета на ниска цена, които @r_nikolov1 е взел, съответно след това отново показа високите цени

това съм го виждал със сигурност, не с Райън. Единственото възражение в случая е, че никой с опит не отказва евтини билети, а направо купува нови, но все пак може да има и такива хора 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , neuromancer каза:

мене ако питате, цените са били стигнали високите нива

после някой се е отказал и е сменил датите например и са се появили 2 билета на ниска цена, които @r_nikolov1 е взел, съответно след това отново

А как ще разтълкуваме факта, че в Оподо при търсене на 4-ма показваше по 11 паунда на човек? 

Връзка към мнение
преди 26 минути , r_nikolov1 каза:

А как ще разтълкуваме факта, че в Оподо при търсене на 4-ма показваше по 11 паунда на човек? 

Не им се е актуализирала цената и е щяло да ти излезе при прозорчето за плащане, че няма да стане да купуваш на тази цена 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

предполагам, че не е можело наистина да вземеш 4 билета, или някой друг е грабнал другите два междувременно

 

това е много по-вероятно да се случи с Уиз заради плащането по банков път, при което билетите се държат с дни, пък накрая няма плащане, и освен това смяната е много лесна с флекс

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ясно е , че много често сайтовете на агенциите и дори Google Flights и Matrix показват кеширани цени , но в конкретния случай скокът в цената наистина е сериозен. Трудно може да се обясни с няколко купени / отказани билета в рамките на толкова кратък период.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Преди две седмици гледах 9 юни (петък) за Бергамо следобеден полет на чудесна цена от 20+€ и докато се чудех, след минути изведнъж стана 200€. Търсачките още вадиха ниската цена, но за половин час. И след няколко дни полетът съвсем се разпродаде, не знам с какво се оказа така атрактивна тази дата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

имам предвид, че са отказани билети на цена примерно 7 паунда, които са били купени много отдавна. Отказаните билети се връщат в продажба.

това ми изглежда много по-вероятно, отколкото ИИ да ръчка цените в диапазон от 20 до 200 за минути

Лично съм виждал внезапната поява на точно 4 билета на базова цена, при текуща 5 пъти по-висока. След като ги купих, си се върна старата висока цена. (Това с Азул)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Иван Попов

Има полети от София до Родос за 48 евро за целия месец юли.

ST_Corfu_2019-2-1-800x534.jpg

 

Sofia – Rhodes – Sofia >> (2 passengers sample)

sof-rho.png

 

За резервации тук.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.