Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

При последните ми търсения директно през rumbo.es, за полети на Wizz и Ryan ми дава само по 3 евро отстъпка (на посока), независимо от дестинацията и цената на полета. Ще провери ли някой как е при него? До преди два дни ми даваше по 10 евро отстъпка.

 

И на мен излизат с по 3-4 евро надолу от реалната цена, тази без членство. Няма смисъл да се купува през търсачките-намалението е нищожно.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много добре :) Да напомня, че когато се влиза директно в румбо, може да ползвате купони за отстъпка, кешбек и още няколко вида варианта за намаляване на цената.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За притежателите на Diners отстъпката е повече на международата версия на rumbo.com

attachicon.gifБез име.jpg

attachicon.gif111.jpg

 

Все не успявам да навляза в темата навътре , но сега погледнах примера с Уиз . Цента с челенство е с 10 лева по-ниска . Ако добавиш багаж с rumbo  е 52 евро  при  резервация с Уиз  78 лева , Някак си оставам с впечатление, че тези отстъпки не са много реални  ?!  

Връзка към коментар

Все не успявам да навляза в темата навътре , но сега погледнах примера с Уиз . Цента с челенство е с 10 лева по-ниска . Ако добавиш багаж с rumbo  е 52 евро  при  резервация с Уиз  78 лева , Някак си оставам с впечатление, че тези отстъпки не са много реални  ?!  

Ами всеки си прави сметката, със, без, и си решава. Отстъпката с румбо се променя и мисля, че падна, спрямо началото. Освен това не е задължително да имаш членство в Уиз, и ако нямаш си спестяваш цената на членството.

Връзка към коментар

Снощи като рових открих билет до Прага през bravofly.fr на цена от 155 евро. Днес обаче офертата я няма и отново се пренасочвам към rumbo.es - 160 евро. Понеже четох в друга тема, че предстои пускане на купони за сайта, се чудя дали да купувам ли билетите или да изчакам и съответно какво предимство ще ми донесат купоните?

Връзка към коментар

В момента схемата е jetcost.fr -> rumbo.fr.

 

При плащане с Diners дава между 30 и 40 евро отстъпка (в зависимост от маршрута) на билет.

 

 

По тази схема втората половина на август Солун-Ханя с Райън двупосочен излиза под 9 Е.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Правих разни опити и все още дава намаление с маестро по 21евро за двупосочен, разбира се не за всички дестинации и компании. Дори ми изписа, че максимума е 30 или 31евро, но аз не съм срещал такова намаление.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По тази схема втората половина на август Солун-Ханя с Райън двупосочен излиза под 9 Е.

 

И за 1евро, айде, няма нужда, а и днес Diners, утре Mainers! :biggrin:

 

В началото на седмицата нискотарифният превозвач Ryanair пък, че гръцките клиенти ще могат да плащат в брой за билетите си заради наложения капиталов контрол. Ирландската авиолиния, която оперира на 11 летища в Гърция, заяви, че очаква „високи темпове на спад“ на използването на кредитни и дебитни карти.

Ryanair сега предлага възможността гърците, които искат да пътуват, да закупят самолетните си билети в брой на билетните бюра на компанията, разположени на летищата“, обяви тогава превозвачът.

 

И понеже сме на тема Раян.

 

 

Летище Пловдив обслужва само 5 редовни полета на седмица – три до Лондон и два до Франкфурт на нискотарифна компания. Сега обаче става ясно, че превозвачът ще спре полетите до Франкфурт през зимата.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Наред с настоящата схема jetcost.fr -> rumbo.fr, разписана от Георги Матеев по-горе, доста сериозни отстъпки се получават като влезете през skycheck.it в  budgetair.it, а и са с карта Маестро.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Наред с настоящата схема jetcost.fr -> rumbo.fr, разписана от Георги Матеев по-горе, доста сериозни отстъпки се получават като влезете през skycheck.it в  budgetair.it, а и са с карта Маестро.

 

Няма разлика в цената skycheck.it  > budgetair.it или директно влизане в budgetair.it. Пробвах sof-var еднопосочен.Цената от 35евро излиза еднаква и при двата варианта с Маестро.

Връзка към коментар

Няма разлика на този полет ,има сериозна разлика на други. Сваля се цената с до 20 евро под тази в budgetair. За полети на бг еър отстъпки има предимно с Дайнърс:

 

 

София - Варна/Бургас и обратно: по 15-20 Евро

 

 

Моля да пишете свързаните с полетите София - Бургас/Варна мнения в съответната им тема!

Там ще намерите и най-актуалната информация за текущите отстъпки.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Врътка за edreams.es и плащане с diners - от jetcost.es търсите полет и цъкате на чавката Edreams в нов прозорец - там отстъпките са с diners, a и може да търсите съвсем друг маршрут и дати, като все ще ви дава отстъпка с diners, a не с VISA entropay, Mastercard Edreams и други подобни, както става при директно влизане в edreams.es ИЛИ при влизане от списъка с резултати, който показва jetcost.es

Редактирано от adreno
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Въпросът за AirAsia преместен :

Проверка на полет в Air Asia

 

Въпроси и отговори, свързани с резервации в rumbo, тук:

Резервация в Rumbo - въпроси и отговори

 

Нека тази и без това голяма тема да се ползва само за споделяне на информация относно промоциите!

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар
Георги Матеев

Иначе офертата с Маестро трая 3-4 месеца, тази не е ясно...

 

 

Ще изчакам и този месец. Видяхме как едни от Маестро минаха на Виза етро пей, Дайнерси и т.н. :biggrin:

 

Оферта с Маестро все още има и то много добра - през всичките Budgetair-и (най на оферта са италианската и португалската версия).

 

За още по-ниска цена skycheck.it -> budgetair.it, плащането с отстъпка е само с Маестро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.