Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Има и добри цени за Порто и Лисабон сега за май и юни и откомври, ноември също, около 100евро.

За 24 май  София - Фаро- София - 105 евро през Airixo.com , през Rumbo.es излизат 65 евр

 

С кои авиолинии това?

за кои дати са това

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Има и добри цени за Порто и Лисабон сега за май и юни и откомври, ноември също, около 100евро.

За 24 май  София - Фаро- София - 105 евро през Airixo.com , през Rumbo.es излизат 65 евр

 

С кои авиолинии това?

за кои дати са това

 

Онзи ден гледах  за юни София - Хан - Лисабон - Порто - Хан - София към 80-90евро. 5 полета, 3 с Раян и 2 на Уиз, Отиването малко неудобно - трябва да се изкара нощ на летището в Хан, но не е проблем :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Още един трик за FB полети през http://www.budgetair.pt/pt - вместо двупосочен билет пробвай да търсиш 2 еднопосочни билета. Понякога има много приятни ценови изненади :)

 

Това е изумително! До Милано и обратно се получи разлика 23 Евро! Браво!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Още един трик за FB полети през http://www.budgetair.pt/pt - вместо двупосочен билет пробвай да търсиш 2 еднопосочни билета. Понякога има много приятни ценови изненади :)

Това не е само там. И в официалния сайт на FB два еднопосочни са по-евтини от един двупосочен. Маркетингът им кърти мивки.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Излизат, даже вчера купих за едни приятели 6 билета на Уиз - Rumbo работеше безотказно. Пробвай да си изчистиш кеша и бисквитките.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не излизат и след изчистване на кеш с  бисквитите. Пробвах няколко браузера, друго устройство, дори смених и доставчик,но полети няма. :biggrin:

Връзка към мнение

Не излизат и след изчистване на кеш с  бисквитите. Пробвах няколко браузера, друго устройство, дори смених и доставчик,но полети няма. :biggrin:

И при мен е така.

Връзка към мнение
Георги Матеев

От тази сутрин вече и при мен не излизат. Но само полетите на Уиз липсват, всички други (включително на Ryanair) ги има и са си с отстъпка - тоест промоцията е още валидна.

 

Предполагам Уиз са се усетили, че така никой няма причина да си купи wizz discount club и са врътнали кранчето :)

Връзка към мнение

здравейте, как успяхте да ги докопате тези цени до Бари ?

аз квото и да цъкам най тънко ми излиза 167Е двупосочен с 23Е отстъпка

Кои месеци гледаш, кои дати?

 

post-139-0-77130800-1430921124_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Добра новина, сега пробвах и се появиха полетите на Wizz. Има вероятно някакъв лимит, примерно дневен и като се изкупят определена бройка билети за деня спира да се появява препратка, а може да е било технически проблем.  :)

Редактирано от Spqr
Връзка към мнение

Полетите на Wizz отново излизат в rumbo.es - явно е бил някакъв временен проблем.

 

Биха били големи камикадзета да дръпнат шалтера на bravofly групата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако някой ходи към Мадрид и има време, до края на май и юни  има билети до:

Лансароте, като двупосочният излиза по 28 евро, вероятно и от други испанки градове може да се намери подобна цена

Мадрид-Фес-Мадрид крайна цена 6 евро, дати 9юни, 16 юни връщане.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кои месеци гледаш, кои дати?

 

attachicon.gifBar-1.jpg

явно проблема е в моя телевизор...ще пробвам на друг комп че тук продължава да липсва и УИЗЗ и която и да е лоукост компания...

Връзка към мнение

Искам да питам тези, които сега си извадиха Маестро и успешно пазаруват с нея, от коя банка е и каква точно. Аз отидох най-сетне днес в ПИБ и ми казаха, че от 2 години не издават обикновена Маестро, а Маестро пейпас не може да се използва в интернет. От това, което дотук прочетох в темата, бях останала с обратното впечатление, затова моля успешните нови притежатели да се включат и да ме насочат, та утре да ида в правилната банка с правилното искане.

Впрочем, и аз не съм стояла на сухо досега - напазарувах 4 билета с картата на една приятелка - Маестро от ДСК. Минава си абсолютно без проблем, ама то не може вечно да съм на чужд гръб.

Връзка към мнение

Абсолютно си може да се ползва Маестро Пейпас на ПИБ (картата е отпреди година и малко, но не мисля, че сега са различни), аз пазарувах от rumbo.es с такава. За Пейпал не става, трябва дебитна Виза. За други неща - както дойде, аз съм свикнал, че дебитна карта е по-вероятно да не работи отколкото кредитна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.