Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, bad kid каза:

Точно раянски пробвах вчера и го даваше за 9,70 цента вместо за 9,90

@koliob точно това беше писал, че за такива евтини в повечето случаи не става. При мен цени от порядъка на 33-39 евро на Ryan сваля около 7-9 евро на билет.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 20 часа, edbloom каза:

@koliob точно това беше писал, че за такива евтини в повечето случаи не става. При мен цени от порядъка на 33-39 евро на Ryan сваля около 7-9 евро на билет.

Всъшност става, но само ако се купуват поне два билета. Ограничението е на резервация. За тези, на които сайтовете им разпознават картите като Viabuy MC има още един вариант за проба. Edreams.pt сваля около EUR 19 от цените на Ryanair, но трябва да се достъпи през немски IP адрес (през BG и UK адреси не става).

Screenshot_20181007-120627.png.2cf56ada00ac32c37a87c7e83814c0f7.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, Marisha каза:

Сега купих билет на Раян през jetcost.ie-gotogate. Евтините билети от 9.99 в сайта на раян стават 4.50. Минават всички карти. На други полети също дава отстъпка.

И аз купих. 9.99 стават 4.50-4.70. Не е зле,  50%. Но не е за всички, трябва си цъкане.

Връзка към коментар
преди 4 минути , kakadu каза:

И аз купих. 9.99 стават 4.50-4.70. Не е зле,  50%. Но не е за всички, трябва си цъкане.

Може би става за всички, но не винаги jetcost.ie показва сред резултатите gotogate. Често неколкократното използване на F5 оправя нещата.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 10 часа, Marisha каза:

Сега купих билет на Раян през jetcost.ie-gotogate. Евтините билети от 9.99 в сайта на раян стават 4.50. Минават всички карти. На други полети също дава отстъпка.

Жалко, че го изпуснах. Не виждам такива цени вече. С какво IP извадихте тези отстъпки?

Връзка към коментар
преди 19 минути , MARTiNSHO каза:

Жалко, че го изпуснах. Не виждам такива цени вече. С какво IP извадихте тези отстъпки?

 Трябва да гледаш полети, къдто са на тази ценаи то за еднопосочен за един иначе на цени от 16 даже и 23 евро намаленията са малки

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 5 часа, Sju каза:

По колко пъти минават картите?

Няма никакви ограничения, но ако купуваш повече пъти и започне да изписва грешка - за по-гладък процес - не е лошо да изчистиш бисквитките или да ползваш режим "инкогнито". Този сайт, също като финландците е доста бъгав и понякога изисква търпение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Имам един въпрос за по-запознатите. При купуване на билет на Катарците - директно от тях ли купувате или използвате друг сайт? 

Сега пробвах през momondo.de и ми излезе през flugladen.de намаление от 20 евро. Въпреки това малко се притеснявам да минавам през тези сайтове. 

Бих се радвал някой да ме посъветва за конкретния случай с Qatar Airways какво би предпочел. 

Връзка към коментар

Важното в случая е с каква карта дава намаление, по веднъж ли може да се използва или няколко пъти, за колко билета става въпрос също. Иначе може да изпробвате всички сайтове (от последните страница- две- три- пет) и където е най- изгодно, от там да купите.

Връзка към коментар
преди 2 часа, valentin_st каза:

Здравейте,

 

Имам един въпрос за по-запознатите. При купуване на билет на Катарците - директно от тях ли купувате или използвате друг сайт? 

Сега пробвах през momondo.de и ми излезе през flugladen.de намаление от 20 евро. Въпреки това малко се притеснявам да минавам през тези сайтове. 

Бих се радвал някой да ме посъветва за конкретния случай с Qatar Airways какво би предпочел. 

Търсене през kayak.de .

Понякога трябва да се мине през германските пирати, за да се стигне до kayak.de за по-добра цена.

Провери и сподели резултата, но преди няколко месеца даваше постоянна отстъпка от 20 до 35 евро на билет двупосочно.

Връзка към коментар
преди 49 минути , Ilian359 каза:

Кои са тези пирати?

През тази търсачка:

https://www.urlaubspiraten.de/buchen/flug#/flights/FRA-STT/2019-01-26/2019-02-02

 

Пример: В travelstart цената е с 33 евро по-ниска от сайта на катарците, в seat24 с 32 евро.

image.png.6d9001f980f611123bf5d09454bf351d.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 25.09.2018 г. в 17:11, Tani каза:

jetcost.com.au   преди  месец смъкваше наполовина, 

Да, също  и сега смъква около 30 евро. 

А също и rumbo.es

А по тази схема може ли да се купуват многократно билети с една карта, защото ми дава отстъпка 30 евро на еднопосочни, на двупосочни ми дава 15, а ако взема за двама човека сваля само 20 евро от общата сума? 

 

Накрая, като се стигне до плащане, пише no card fees for any type, но не знам дали ще ми даде да купя четири еднопосочни? 

Връзка към коментар

То като излезе този надпис no card fees for any type и после като цъкнеш да плащаш обикновено изписва, че цената се е вдигнала и не можеш да платиш. :(

Не знам дали и сега ще е така, но при няколко опита, все това се е получавало.

Връзка към коментар
преди 6 минути , aleksandrina каза:

То като излезе този надпис no card fees for any type и после като цъкнеш да плащаш обикновено изписва, че цената се е вдигнала и не можеш да платиш. 😞

Не знам дали и сега ще е така, но при няколко опита, все това се е получавало.

И сега е същото. Вчера опитах пак да купя, и пак излиза същия надпис.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.