Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Vyara каза:

От дестинацията ли зависи дали ще минете през ластминет?

   

Мъжката част се надява искрено да не е ласт, но пък не зависи от дестинацията :)))

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
На 6.09.2018 г. в 12:15, vinidj каза:

Погледни си в имейла какъв са ти дали, не е твоя - а този произволния.

Взех през Rumbo билети от Райън. Ръмбо ми изпратиха произволен имейл и пишат да се чекирам през него. Но без да съм влезла през този произволен имейл, виждам че полетите ги има в профила ми в райън, т.е. ще мога да се чекирам. Странно ми е за какво изпращат тогава този произволен имейл. Може би за хората, които не са си направили профил или какво

Връзка към коментар
преди 17 часа, Катя мравката каза:

Взех през Rumbo билети от Райън. Ръмбо ми изпратиха произволен имейл и пишат да се чекирам през него. Но без да съм влезла през този произволен имейл, виждам че полетите ги има в профила ми в райън, т.е. ще мога да се чекирам. Странно ми е за какво изпращат тогава този произволен имейл. Може би за хората, които не са си направили профил или какво

Има ги защото са въведени преди това от Вас при проверката с другия имейл и отдолу има отметка да се добавят към акаунта Ви.

Да потвърдя Rumbo.fr Нямат ограничения за плащането с McDebit 🙂

За сметка на това jetcost.cl .br и .co вече не минава схемата с VIsa Debita към еDreams.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, vinidj каза:

Има ги защото са въведени преди това от Вас при проверката с другия имейл и отдолу има отметка да се добавят към акаунта Ви.

 

Явно е така, защото въпреки че не съм правила сега проверка през имейла от Ръмбо, съм го правила преди много време за друг полет с имейл от Румбо, който беше със същото име, но с други цифри към него. Системите поумняват, при което аз оглупявам.

Връзка към коментар
преди 8 часа, babuger каза:

Билети по 1 евро София-Атина в периода 23.09-25.10.18,цената е през jetcost.es--edreams

Тъкмо се зарадвах, че тоя път и за моите дати има намаления и ......плащане с American Express 😞

 

Редактирано от boogy83
Връзка към коментар
преди 20 минути , vinidj каза:

LastMinute->Maestro схемата я няма вече, картата стана Viabuy. Дано я разкарат скоро Маестрото мисля около 15-20 дена я държаха на промоция.

За съжаление по-скоро са оправили грешката при пренасочването през латино търсачките, от която се възползвахме повече от една година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

За съжаление по-скоро са оправили грешката при пренасочването през латино търсачките, от която се възползвахме повече от една година.

Ако е така и , ако има гаранция, че ще стои тая скъпата карта 70Евро мисля може и да се избие след 4-5 билета. Трябва да се видят условията.

Да не вземат и нея да сменят след 20 дена.

Връзка към коментар
преди 4 минути , vinidj каза:

Ако е така и , ако има гаранция, че ще стои тая скъпата карта 70Евро мисля може и да се избие след 4-5 билета. Трябва да се видят условията.

Да не вземат и нея да сменят след 20 дена.

Излиза почти 90 евро на година. Едно плащане на три месеца.

Проверявано многократно, условията са такива от поне три години, но ако откриеш промяна сподели.

Връзка към коментар

Между другото продължават да си работят схемите:

www.jetcost.cl -> es.lastminute.com

www.jetcost.com.mx -> es.lastminute.com

www.jetcost.com.co -> es.lastminute.com

www.jetcost.com.uy -> es.lastminute.com

www.jetcost.com.bo -> es.lastminute.com

www.jetcost.com.pe -> es.lastminute.com

Плащането е все още с VISA Electron, но са безполезни за Wizzair и Ryanair. Свалят цената за някои от по-скъпите билети на други авиокомпании. Всички пренасочват по един и същи начин, но съм ги изредил, защото някoй вариант може да се промени, както се случва с аржентинския Jetcost.

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

След като затвориха повечето кранчета - ще ви обърна внимание на една известна от доста време схема, която работи по малко странен и сравнително ограничен начин. През следните три сайта:

www.edreams.de

www.opodo.de

www.opodo.at

директно могат да се купуват билети за вътрешни полети с намаление между EUR 5 и EUR 22 на всякакви авокомпании в цял свят. Единственото условие да се появи намалението е да се търси билет за полет между две летища в една и съща държава. Мисля, че имат грешка в ценообразуването, като вадят някаква такса, вместо да я добавят. Плащнето е с VISA Entropay (дори и да пише друго на предните екрани - накрая има опция за намаление с такава карта). Има няколко други особености:

 - Трябва да се използва немски или друг небългарски IP адрес. В противен случай показва нормалната цена;

 - Сайтовете www.opodo.de и особено www.opodo.at понякога не дават намаленията в рамките на няколко часа - до ден, но после пак се "оправят";

 - Има стандартното за Edreams и Opodo ограничение за плащане веднъж на три месеца.

 

image.png.d56c13798c21a54c3c4908af336ca812.png

 

  • Харесвам 17
  • Браво 2
Връзка към коментар

Още един сайт, който пуска частични намаления е:

www.opodo.ch

От София е най-полезен за полетите на Aegean Airlines. Намалението на еднопосочните полети до Атина е EUR 12. Става и за полети до островите, както и за някои сравнително евтини еднопосочни полети до различни европейски градове с прекачване в Атина.

 

image.png.389264c3c992714674064b0f20727e6e.png

 

Плащането е с Mastercard Debit или с Visa Entropay

 

image.png.de0eb36279b13884534a9a862b78feef.png

 

Става и за полети SOF <-> VAR

 

image.png.34a4ff9ff8c71e343866cc8666335def.png

 

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

След като Уиз ми смениха полета се зачудих, какво да правя и ровейки се вчера успях да взема три еднопосочни билета на една резервация Рим-София за 12 евро всеки срещу 17 евро в сайта директно от bravofly.no и плащане с Маестро. Преди време картата минаваше многократно, но сега не знам дали още е така.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Направих си една табличка за актуалните отстъпки - симулирах при цена около 100Евро на билет 🙂

Надявам се схващате - всички минават многократно.

sshot-1.jpg

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ако някой евентуално се интересува от билети бизнес класа на Qatar Airways:

 

www.jetcost.ie -> ie.gotogate.com току-що ми продадоха билет с колосалните €223 отстъпка спрямо официалната цена на qatarairways.com.

 

Категорично си бих рекорда по отстъпка (в абсолютна стойност). Браво на Gotogate!

  • Харесвам 7
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 23 часа, vinidj каза:

eDreams.com

Картата минава само веднъж тук като уточнение.

Приложението на eDreams някой чартъри ги продава с 15Евро по-евтини примерно на Germania Air от Бургас-Франкфурт

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Чекиране в райън на билети през Rumbo е възможно да се направи само 2 дена преди полета нали? Аз си купих от Райън избор на места за тези полети, като се надявах така да мога да се чекирам по-рано, но не става. 

Също така с апп на райън на телефона не мога да влеза в профила ми нито с имейл, нито с google или фейсбук. Показва "Get connected. You have no data connection, try again. Something is not right..." Преди вървеше, но го деинсталирах за място и сега многократно го инсталирам, но не се оправя. Моля ви кажете дали ще може да се оправи по някакъв начин.

Редактирано от Катя мравката
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 hours ago, Катя мравката said:

Чекиране в райън на билети през Rumbo е възможно да се направи само 2 дена преди полета нали?

...

 

Пробвай да си добавиш резервацията в сайта на Раян през "Не откривате предстоящото си пътуване?" линка.

За Rumbo не знам дали става, но мога да потвърдя, че за резервация през myholidays.com работи.

Явно myholidays.com предават към Раян истинския ми е-майл защото веднага след плащането получих писмо и от Раян. Добавих го през гореспоменатия линк, полета ми се показа в "Моите пътувания" на сайта на Раян и ми дава възможност да се чекирам.

За полети платени през kiwi.com това не работи.

 

За протокола преди малко купих  билет по схемата 

 

jetcost.ie -> ie.myholidays.com - Даде около 10евро намаление при плащане с MASTERCARD CREDIT.

 

Някоя може ли да сподели нещо актуално за плащане с различни от Viabuy карти?

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , Sany каза:

Някоя може ли да сподели нещо актуално за плащане с различни от Viabuy карти?

директно от bravofly.no и плащане с Маестро валута е норвежки крони

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.