Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 4 минути , georgebg каза:

Ето го същия при мен:

image.png.4746008663a5b799497c58be152675a4.png

Не е същият и дори не за същата дата, но това няма значение. До вчера и при мен вадеше такива цени. Сега не се получава на нито едно устройство (опитах на 5 разлини, с различни браузъри и т.н.).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И виждам нещо инетресно при търсенето:

image.png.46721dfa975048cfdf5abee5b8b722bc.png

Показва се и заложения за полета самолет ... е може да съм последния, който го е забелязал това де 🙂, ама ми достави радост, че ще мога да "избягвам" 737 😉 

Връзка към коментар
преди 12 часа, yordanov каза:

Прайм-а нещо май секна, или поне при нас не дава отстъпки тази вечер. Нито с БГ IP, нито с испанско.

Интересното е, че на Safari, където ми е яко кешнало, излизат от време на време, но на нито един друг браузър, включително инкогнито Сафари, както и на друг компютър, отстъпки няма никакви.

 

Как е при вас?

При мен пак ги има отстъпките, но само през мобилното приложение.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
В момента, koliob каза:

При мен пак ги има отстъпките, но само през мобилното приложение.

Аз успях да го излъжа с френско IP на телефона. През моб. приложение отстъпката, която ми излиза с Прайм, е 93 евроцента - от 34,99 на 34,06 евро. 😄

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 11.07.2019 г. в 11:30, Мари Николова каза:

Цената е 183,37 евро за двупосочен,толкова е и при единично търсене.Имаш избор между три полета в посока.Нещо не мога да направя скриншот.

A това членство тип wizzair ли е демек ако го купя на мое име и искам да купя билет на жена ми няма да даде отстъпка?

Може ли да едно сравнение....софия - малага 06.08-20.08 един възрастен и едно дете. Най-евтино ми го дава през edreams.es  110 евро на човек, което е бая ама там лятото билетите са скъпи

Връзка към коментар
преди 18 минути , Grishkata каза:

A това членство тип wizzair ли е демек ако го купя на мое име и искам да купя билет на жена ми няма да даде отстъпка?

Може ли да едно сравнение....софия - малага 06.08-20.08 един възрастен и едно дете. Най-евтино ми го дава през edreams.es  110 евро на човек, което е бая ама там лятото билетите са скъпи

Е,точно за edreams.es,от там се купува Прайм.За твойте полети излиза 99,36е за един и 114,88е на човек при търсене за двама.Намалението важи само ако титуляра пътува.

@Grishkata,обърках се първоначално,поправих търсенето на двама.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

букнах за другата седмица до варна  и с jetcost.pt  прие плащане с Виза кредитна  - общо взето ми позволи да букна  най евтината версия на полета ( през сайта на българия еър не ми го даваше наличен - тоест някъде към 40 лв за двама по малко платих

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В момента jetcost.de/lastminute.de намаля полети успешно на раянеър и изиджет, когато се купуват по 2 билета на резервация.Билети на ст-ст 23 евро на сайта на изиджет ги взех срещу 10 евро , а на раян от 25 евро на 12 евро, което си е 13 евро отстъпка на билет!!! Плащане с Дайнърс. Първия път ми даде грешка в информацията но при повторния опит за натискане на бутона купи покупката мина. Не успях да купя втори билет с тази карта.

 

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, jiva каза:

Здравейте, има ли сайт който намаля wizzair . Налага ми се спешно да пътувам до UK и обратно за 2-3 дни в началото на август. Благодаря!

Ако имате членство wizz discount club,мисля,че по-ниски цени няма.

Ако нямате гледам през bravofly.dk,може да се намали билет от 49 лева на 1 август,до 42 лева с mastercard debit.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , dimitrov6 каза:

Ако имате членство wizz discount club,мисля,че по-ниски цени няма.

Ако нямате гледам през bravofly.dk,може да се намали билет от 49 лева на 1 август,до 42 лева с mastercard debit.

Има и по-ниски цени, но пак трябва членство (в edreams.es)

 

image.png.3e3c107a62224ea14ee71d4f77db6b5d.png

image.png.06c0ec977c3c9ca1dbfa8deec0083c36.png

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 19.07.2019 г. в 0:27, Jorro каза:

В момента jetcost.de/lastminute.de намаля полети успешно на раянеър и изиджет, когато се купуват по 2 билета на резервация.Билети на ст-ст 23 евро на сайта на изиджет ги взех срещу 10 евро , а на раян от 25 евро на 12 евро, което си е 13 евро отстъпка на билет!!! Плащане с Дайнърс. Първия път ми даде грешка в информацията но при повторния опит за натискане на бутона купи покупката мина. Не успях да купя втори билет с тази карта.

 

@Jorro, благодаря!  Закупих по два еднопосочни - отиването с моята карта, връщането с тази на жена ми. Платих малко под половината цена от тази на Раян! 🍻

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

През vayama, но през линка на @koliob. Директно не става. И в хром се отваря този линк, в мозила полети не намира.

Потърсете линка в темата за билети София - Варна/ Бургас.

 

Edit: ей го на линка: https://bit.ly/2ICSNns

+ това: 

При покупката имаш допълнително три опции за бъдещи спестявания:

1. Купуваш си ваучер за отстъпка от $40 (за следващи покупки) срещу $23 (осигурява нетна отстъпка от $17);

2. Купуваш си ваучер за отстъпка от $30 (за следващи покупки) срещу $18 (осигурява нетна отстъпка от $12);

3. Не си купуваш ваучер, но след това получаваш такъв за $8 (за следващи покупки). Това не работи при всички акаунти.

Изборът разбира се зависи от бъдещите планове, но за билети с цена до $35 най-изгоден е вторият вариант, а за по-скъпите - първият.

 

И цялата тема.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
На ‎30‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 16:25, Таньо каза:

lastminute.de и weg.de дават отстъпка за полети на Райънеър 8 ...14 евро при еднопосочно търсене за един.

Плащане с Мастеркард дебит.

Билета се издава от rumbo.es

lastminute.de сработва и за билети на wizz когато си без членство - проверено преди малко - билета се издава от lastminute

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.