Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 19 минути , Jorro каза:

Нещо работещо в момента за Раян има ли? Навсякъде удрям и аз на камък с разпознаването на картите..?

Според всичко друго освен VIABUY не работи отдавна. Просто другите схеми изобщо не излизат

Връзка към коментар
10 minutes ago, cybersimo said:

Според всичко друго освен VIABUY не работи отдавна. Просто другите схеми изобщо не излизат

И все пак такава суша не е имало скоро. В jetcost.com.au излизат прилични цени на първи екран, но като преминеш към покупка и цените се вдигат.... почти съм опрял да ги купя билетите от сайта на раян 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

jetcost.no -> bravofly дава символична отстъпка с Дайнърс, но само, когато търся за 4+ човека. Всъщност най-голяма отстъпка ми даде, когато потърсих за 6 човека - 6 евро на човек, иначе за 4 е около 3.50 евро на човек. Става дума за полет на Раян от Атина до София.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 часа, Jorro каза:

Нещо работещо в момента за Раян има ли? Навсякъде удрям и аз на камък с разпознаването на картите..?

bravofly.dk и плащане с Мастъркард дебит намаля с около 10 евро за еднопосочен билет за повече от един. Взех три еднопосочни билета на една резервация милано-лисабон за 15 евро всеки срещу 25 в сайта.

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

bravofly.dk и плащане с Мастъркард дебит намаля с около 10 евро за еднопосочен билет за повече от един. Взех три еднопосочни билета на една резервация милано-лисабон за 15 евро всеки срещу 25 в сайта.

Става и за един пътник двупосочно, но намалява общо само около EUR 10.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
5 minutes ago, Loverboy said:

Има ли нещо актуално за намаление на билети на Раян? Как беше офертата с Дайнърс, че не я намирам? 

Горе в закачения пост е обобщението от @koliob.

Връзка към коментар
преди 9 минути , Loverboy каза:

Има ли нещо актуално за намаление на билети на Раян? Как беше офертата с Дайнърс, че не я намирам? 

jetcost.de-lastminute.de еднопосочно за един на резервация, даде ми отсъпка от 25 евро на билет направих две плащания едно след друго и минаха само смених имейла във втората резервация.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

jetcost.de-lastminute.de еднопосочно за един на резервация, даде ми отсъпка от 25 евро на билет направих две плащания едно след друго и минаха само смених имейла във втората резервация.

Не ми излиза lastminute въобще. преди месец купих през тази схема, но сега нъцки

Връзка към коментар
преди 20 минути , Ivko каза:

 Той май има предвид различни от Раян 😀

Точно. Пробва ми се дали могат да се свалят още надолу. 😄

За анулацията - нямам идея. През румбо са купуване началото на Април, писмо от тях, че са анулирани - не. Съвсем случайно проверих сега и видях, че всичко е анулирано, макар и платено. Та сега се разправях с безполезният Live Chat на Раян, за да си върна парите (по всички резервации да дойдат в една карта, че за едната сме двама човека, и общо стават 6 резервации, с 4 различни карти).

Връзка към коментар

Минавам да допълня, че чилийската схема, освен с Visa Debit, работи и с American Express. Знам, че не сме много хората с Amex тук, но все пак може да е полезно. Намалението е доста голямо - от 214 на 145 паунда (след превалутиране), авиокомпанията е British Airways, билет за след 4 дни. Същата цена я даваше с Visa Debit през eDestinos, а с Амекс - през Atrapalo. Потвърждението се забави доста, може би 8-9 чАса.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Продължавам да опитвам 4-ти ден да купя 3 билета на Раян през bravofly.dk , но винаги накрая не успявам да завърша резервацията със следната грешка - Unexpected error during request. The transaction was not completed. Please try again. 

Идеи?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Продължавам да опитвам 4-ти ден да купя 3 билета на Раян през bravofly.dk , но винаги накрая не успявам да завърша резервацията със следната грешка - Unexpected error during request. The transaction was not completed. Please try again. 

Идеи?

От около 2 седмици е така.

Връзка към коментар

Сменете имейла на мен ми даде същото, но след като го смених всичко мина ок въпреки, че ползвах карта за първи път в този сайт, но ако сте вземали от този или някой от другите сайтове, които са към lastminute group и по-точно lastminute, rumbo, bravofly, viajar,jetcost,volagratis със същия имейл и явно го разпознава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Lastminute.com Group formerly known as Bravofly Rumbo Group a publicly traded multinational Group in theonline travel industry and owns a number of brands including:

 

8D0B326C-090A-4341-B59A-3A02BBBE8C97.jpeg

 

За тези на които им дава понякога грешка при плащане в един от тези сайтове: 

  - на първо място да си видят, дали не ползват същата карта в рамките на три месеца /какъвто е обикновенно срока за плащане с даден вид карта/, която са ползвали в друг сайт от изброените понеже всичките са заедно и предполагам ограничението е общо, като понякога всеки един от сайтовете имат промоция с различни карти и тогава да престъпят към долната опция:

  - второ: ако все пак са сигурни, че ползват неизползвана до момента карта да си променят имейл адреса, който явно също се засича ако е ползван някъде другаде /но не винаги важи това правило/;

  - трето- понякога плащане минава два пъти с една и съща карта в рамките на минута-две, като при нужда се повтаря правило 2 

 

п.с. от личен опит и с трите правила споделям тези варианти, но не нося отговорност ако на някой не му се получават нещата по тези методи 😊

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

При търсене през https://www.piratinviaggio.it .... volagratis  дава отстъпка 11 евро на двупосочен билет спрямо сайта на Изиджет.

Търсенето е за 4-ма, при 3-ма отстъпката е 9 евро, при двама не излиза.

image.png.f301f338411eb10cbd7fb4c4cdc2a4d3.png

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

Опитвам се да намaля цената на един полет, но все удрям на камък. Някой може ли да помогне с идеи? Полетът е на 26 август с Turkish airlines от Варна до Малта - 3:50 - 9:40 за един. Все ми излиза плащане с MC Viabuy.

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Алекс каза:

Здравейте,

Опитвам се да намaля цената на един полет, но все удрям на камък. Някой може ли да помогне с идеи? Полетът е на 26 август с Turkish airlines от Варна до Малта - 3:50 - 9:40 за един. Все ми излиза плащане с MC Viabuy.

 

BudgetAir.Lv - дават и 15Евро по погрешка ваучер.

Пробвай и JetCost.Nl-BudgetAir.Nl - не слага такса в Холандската версия за резервация, след кликване на линка за разлика от директното влизане.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Adria Airways са понамалили най-ниските цени за директните полети SOF - LJU - SOF на EUR 89.  Това позволява да се купуват такива двупосочни билети за около EUR 56 през https://bit.ly/2ICSNns  и с използване на ваучер за $40 намаление.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Оподо леко са се поотпуснали. В мобилното им приложение има работещ код OPODO20, който сваля с EUR 20 резервации с обща стойност над EUR 100 без значение дали са еднопосочни, двупосочни, OJ, за един или повече пътници. Кодът работи за всички версии, но като че ли е най-добре в профила да се избере Rest of World заради цените, които се зареждат. Плащането е с всякакви карти.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Оподо леко са се поотпуснали. В мобилното им приложение има работещ код OPODO20, който сваля с EUR 20 резервации с обща стойност над EUR 100 без значение дали са еднопосочни, двупосочни, OJ, за един или повече пътници. Кодът работи за всички версии, но като че ли е най-добре в профила да се избере Rest of World заради цените, които се зареждат. Плащането е с всякакви карти.

Мобилното приложение на Edreams има подобен код APP20 при същите условия и повече национални версии, но не забелязах да има по-добри цени от Opodo.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.