Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 26 минути , vladimira74 каза:

Моля за помощ. За първи път се опитвам да взема билети от тези сайтове.

Бургас - Будапеща 22-25.04.2022г. за 2в и 1 дете /7/. Цената която показва с намалението ли е или ниската цена се вижда в края на плащането?

Мога ли да направя две последователни плащания, тъй като цената е различна за 1в., 2в или 1в. и 1дете. 

кой е сайта

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , vladimira74 каза:

Гледам opodo.co.uk  и Jetcost.uk.com.

Цената, която виждаш, е тази, на която можеш да купиш. Но пак трябва да гледаш. Понякога, като тръгнеш да плащаш вдига цената, обикновено заради IP - то.

За opodo.uk по-рядко се случва това, но за  jetcost  обикновено трябва да се сменя.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Tani каза:

Цената, която виждаш, е тази, на която можеш да купиш. Но пак трябва да гледаш. Понякога, като тръгнеш да плащаш вдига цената, обикновено заради IP - то.

За opodo.uk по-рядко се случва това, но за  jetcost  обикновено трябва да се сменя.

Симулирай плащане и на екрана за данни на КК, виждаш картата, за която е намалението, със знак минус. Там трябва да пише с някаква звездичка, дали е ограничено само  веднъж с карта плащането. Така е за  jetcost.

За opodo плащай с Prime, там няма ограничение за карти и може многократно.

Но ако ще разделяш билетите заради комбинация за цена, трябва и отделен Prime.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Схемата jetcost.no -> bravofly.no - плащане с Diners още работи.

При търсене за един и двама пътника, даде по-добра цена за двама за полет на Ryan София - Айндховен на 10.06. От Ак беше 17 Е/човек, което ми е някакси над психологическата граница за Европа.  13 Е/човек ми звучи по-добре 🙂

  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, jorocontrola каза:

15?

 

преди 50 минути , Яничка каза:

Еми естествено.

При мен от доста време е 4,99 паунда 🙃

 

П.п. А да, пропуснах - и на Уиз пари не давам от две години, само кредит. Какво да правиш, принципи?! 😁

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

П.п. А да, пропуснах - и на Уиз пари не давам от две години, само кредит. Какво да правиш, принципи?! 😁

А на мен преди около месец ми се наложи да им доплатя 25 цента живи пари за преместване на един билет с флекс и беше много трудно решение, но в крайна сметка алтруизмът и благородството ми надделяха и реших че е добре да им ударя едно рамо в тези трудни за авиационния бизнес времена ... :grin:

image.png.e5e99d0185fca2aa265283ddfa8b9532.png

 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

 

При мен от доста време е 4,99 паунда 🙃

 

преди 10 минути , Фил каза:

А на мен преди около месец ми се наложи да им доплатя 25 цента живи пари за преместване на един билет с флекс и беше много трудно решение, но в крайна сметка алтруизмът и благородството ми надделяха и реших че е добре да им ударя едно рамо в тези трудни за авиационния бизнес времена ... :grin:

image.png.e5e99d0185fca2aa265283ddfa8b9532.png

 

@jorocontrola, учи се 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 10 минути , jorocontrola каза:

Има ли някой във форума, който да не е от Габрово или поне да се чувства габровец ... 😛

Аз съм от София, коренячка 🙂

Надявам се нищо не намекваш за останалите магеланци, от които през годините съм научавала интересни схеми и благодарение на които пътуванията ми нарастнаха многократно, откакто чета форума, точно защото не купуваме на първата видяна цена 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

При мен от доста време е 4,99 паунда

 

преди 16 минути , jorocontrola каза:

Има ли някой във форума, който да не е от Габрово или поне да се чувства габровец ... 😛

Ееееее сега, не, че ако цената е 5,01 паунда на билет няма да я платя, но ще ми е терсене вътрешно, едно такова подтиснато. 😁

Преди 1 час, Фил каза:

А на мен преди около месец ми се наложи да им доплатя 25 цента живи пари за преместване на един билет с флекс и беше много трудно решение, но в крайна сметка алтруизмът и благородството ми надделяха и реших че е добре да им ударя едно рамо в тези трудни за авиационния бизнес времена ... :grin:

image.png.e5e99d0185fca2aa265283ddfa8b9532.png

 

Е не, това вече не мога да го направя !!! 😜

Кой беше казал " Великодушието е привилегия на силният!" ? 😉

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 22 минути , jorocontrola каза:

Има ли някой във форума, който да не е от Габрово или поне да се чувства габровец ... 😛

 

Ще помоля да ползваме правилната форумна терминология: казва се "Оптимизатор на разходите" (ОР)! 😉 (Използвано за първи път с най-добри чувства именно от човека, когото @stanimir има предвид в горното мнение 😞 )

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

преди 2 часа, iMari каза:

на Уиз пари не давам от две години, само кредит. Какво да правиш, принципи?! 😁

Абе и ти ще се окажеш една скрита кредитна Уиз милионерка... 🙂 Но те разбирам, принципите ни изцяло се припокриват 😄

 

преди 1 час, Фил каза:

преди около месец ми се наложи да им доплатя 25 цента живи пари за преместване на един билет с флекс

Признай си, че плати с Уиз карта и го направи заради кешбека 😉

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги Матеев каза:

Да похабиш 3-месечно плащане с Дайнърс за да спестиш €4 на човек ми звучи като светотатство 😄 Дайнърс обикновено се вади при дискаунт от поне €35-40 на билет, а тези Раян-и лесно щеше да ги вземеш от Opodo за по £4.99. Само отбелязвам 🙂

Opodo и останалите варианти ги проверих още в началото. Освен това двата билета ги взех наведнъж с една Diners, а в нашето семейство имаме още една Diners. Само отбелязвам 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 44 минути , Яничка каза:

Opodo и останалите варианти ги проверих още в началото. Освен това двата билета ги взех наведнъж с една Diners, а в нашето семейство имаме още една Diners. Само отбелязвам 🙂

Не се и съмнявам, че си проверила и в никакъв случай не исках да прозвучи като забележка, говорех абсолютно принципно 🙂 Просто Раян се сваля лесно на доста други места (Момондо например), а Дайнърса има далеч по-добри приложения. Няколко пъти с него съм взимал билети даже с €80-90 дискаунт, което с други карти е абсолютно непостижимо. Та си пазя трите Дайнърса като зеницата на окото и даже записвам на коя дата съм плащал с тях за да знам кога са минали 3 месеца 🙂

 

Пресен пример от вчера. Купувах си вътрешен полет в Индия. Официална цена на сайта €87, а през jetcost.at -> lastminute излезна €41 с Дайнърс. За сравнение, всички останали схеми сваляха този полет максимум до €75.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги Матеев каза:

Не се и съмнявам, че си проверила и в никакъв случай не исках да прозвучи като забележка 🙂 Просто Раян се сваля лесно на доста други места (Момондо например), а Дайнърса има далеч по-добри приложения. Няколко пъти с него съм взимал билети даже с €80-90 дискаунт, което с други карти е абсолютно непостижимо. Та си пазя трите Дайнърса като зеницата на окото и даже записвам на коя дата съм плащал с тях за да знам кога са минали 3 месеца 🙂

 

Пресен пример от вчера. Купувах си вътрешен полет в Индия. Официална цена на сайта €87, а през jetcost.at -> lastminute излезна €41. За сравнение, всички останали схеми сваляха този полет максимум до €75.

Светотатство или лукс - мога да си го позволя, други билети до август вкл. няма да купувам. Вътрешни полети - също 🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , КолЮ каза:

Може ли малко повече детайли за момондо пътечката и билетите на Райън?

Няма постоянно работеща схема, а и варира за всеки конкретен полет. Най-често (но не винаги) отстъпки излизат в momondo.de .at .ch .dk .no .se .ie .co.uk .com.au - опасявам се, че ще трябва да ги превърташ всичките. Последно преди 3 дни немското momondo беше благосклонно и ми пусна по €9 отстъпка на Ryanair (в случая беше повече от Оподо дискаунта). Веднъж имах силно попадение и в com.nz. Понякога помага да си с чуждо IP.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Шапка Ви свалям на схемите. Аз от няколко дена следя едни билети Бургас - Будапеща 22-25.04. и докато се лутам из сайтовете цената се вдига .

Та , питам може ли с една и съща карта в Оподо да платя през различни регистрации.

И мога ли да разделя билетите първо в едната посока , след това да взема другата?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , vladimira74 каза:

Шапка Ви свалям на схемите. Аз от няколко дена следя едни билети Бургас - Будапеща 22-25.04. и докато се лутам из сайтовете цената се вдига .

Та , питам може ли с една и съща карта в Оподо да платя през различни регистрации.

И мога ли да разделя билетите първо в едната посока , след това да взема другата?

С една и съща карта може, само да се внимава  регистрациите да са в 30 дневния тестов период, за да не си приберат някоя дължима такса.

Посоките нямат значение. Следи се за регистрация, титуляр, e-mail, карта.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, vladimira74 каза:

Шапка Ви свалям на схемите. Аз от няколко дена следя едни билети Бургас - Будапеща 22-25.04. и докато се лутам из сайтовете цената се вдига .

Та , питам може ли с една и съща карта в Оподо да платя през различни регистрации.

И мога ли да разделя билетите първо в едната посока , след това да взема другата?

Пропускаш важната подробност, че дните са почивни. Само картата не е достатъчна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • kadmira
    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.