Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 29.04.2021 г. в 12:10, ven62 каза:

Схемата с jetcost.de->lastminute.de за билети на Bulgaria Air от/до  София до/от Амстердам отиване и връщане си работи с около 20 Евро на билет на посока

Току що взех за двама души отиване и връщане на една резервация.

Картата e Diners.

Цена на air.bg около 700 лв. През jetcost.de около 540 лв.

 

Само дето получих потвърждението с PNR с около 2 часа закъснение.

Повторих схемата.

Този път lastminute.de издадоха билетите още докато правя скрииншот на техния букинг номер.

Супер!

 

В моя случай няма значение с какво IP се влиза на jetcost.de

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, ven62 каза:

Повторих схемата.

Този път lastminute.de издадоха билетите още докато правя скрииншот на техния букинг номер.

Супер!

 

В моя случай няма значение с какво IP се влиза на jetcost.de

Мен LastMinute веднъж ме отрязаха след 2 дена чакане, ползвам останалите Opodo, eDreams, Travelstart, MyTrip.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Дали е бъг или недоглеждане не зная, но след като в последните дни с 1 и съща карта купих над 20 билета с огромни отстъпки мога да потвърдя със сигурност: в момента Bravofly / Last Minute Group са премахнали ограничението за Дайнърс и с една и съща карта може да се плаща многократноIP-то няма значение. Най-големи отстъпки (в зависимост от авиокомпанията) вадят jetcost.de, jetcost.at, jetcost.co.uk, jetcost.com.au, jetcost.dk и jetcost.no. Определено има смисъл да ги извъртите всичките, ако търсите конкретен полет.

 

Много важна особеност - невинаги най-ниската цена се показва веднага и трябва търсенето да се повтаря 5-6 пъти. Ще забележите, че след почти всеки рефреш цените са различни, особено при немския джеткост. Също така за някои машрути излиза по-евтино да се взимат 2 или 3 билета накуп, трябва да се експериментира малко.

 

Едно от топ попаденията ми - еднопосочен билет с официална цена €109 взех за €49, но имаше и още доста подобни. Като цяло отстъпка под €30 на отсечка нямаше, включително за лоукост и традиционни авиокомпании.

  • Харесвам 24
  • Благодаря 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги Матеев каза:

Дали е бъг или недоглеждане не зная, но след като в последните дни с 1 и съща карта купих над 20 билета с огромни отстъпки мога да потвърдя със сигурност: в момента Bravofly / Last Minute Group са премахнали ограничението за Дайнърс и с една и съща карта може да се плаща многократноIP-то няма значение. Най-големи отстъпки (в зависимост от авиокомпанията) вадят jetcost.de, jetcost.at, jetcost.co.uk, jetcost.com.au, jetcost.dk и jetcost.no. Определено има смисъл да ги извъртите всичките, ако търсите конкретен полет.

 

Много важна особеност - невинаги най-ниската цена се показва веднага и трябва търсенето да се повтаря 5-6 пъти. Ще забележите, че след почти всеки рефреш цените са различни, особено при немския джеткост. Също така за някои машрути излиза по-евтино да се взимат 2 или 3 билета накуп, трябва да се експериментира малко.

 

Едно от топ попаденията ми - еднопосочен билет с официална цена €109 взех за €49, но имаше и още доста подобни. Като цяло отстъпка под €30 на отсечка нямаше, включително за лоукост и традиционни авиокомпании.

Само да допълня, че в някой случай след като се "изтиска" максималното намаление от jetcost и се отиде на lastminute и отново се разцъка напред-назад, 1-2 билета, ... може да се появи допълнително намаление от няколко евро на билет.

Говоря за немските версии.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги Матеев каза:

Дали е бъг или недоглеждане не зная, но след като в последните дни с 1 и съща карта купих над 20 билета с огромни отстъпки мога да потвърдя със сигурност: в момента Bravofly / Last Minute Group са премахнали ограничението за Дайнърс и с една и съща карта може да се плаща многократноIP-то няма значение. Най-големи отстъпки (в зависимост от авиокомпанията) вадят jetcost.de, jetcost.at, jetcost.co.uk, jetcost.com.au, jetcost.dk и jetcost.no. Определено има смисъл да ги извъртите всичките, ако търсите конкретен полет.

 

Много важна особеност - невинаги най-ниската цена се показва веднага и трябва търсенето да се повтаря 5-6 пъти. Ще забележите, че след почти всеки рефреш цените са различни, особено при немския джеткост. Също така за някои машрути излиза по-евтино да се взимат 2 или 3 билета накуп, трябва да се експериментира малко.

 

Едно от топ попаденията ми - еднопосочен билет с официална цена €109 взех за €49, но имаше и още доста подобни. Като цяло отстъпка под €30 на отсечка нямаше, включително за лоукост и традиционни авиокомпании.

Вчера купих 3 билети до Варна за август месец за 55 лв. за трите, като само единия в сайта на БГ еър е 69.-  jetcost.no/sembo.no. Използвах норвежко IP. Плащането става с всякакви карти. Аз платих с Мастъркард дебит.

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Искам да благодаря на @Георги Матеев , за трика с Дайнърса.

 

Току-що закупени два билета, един след друг, през jetcost.co.uk -> lastminute с Райън, общо намаление около 65 лв.

 

Потвържденията, пристигнаха веднага и билетите са видими в сайта на Райън.

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Предадох се, след като 10 дни се мъчих с jetcost.no и по-точно  със сембо. Успях да взема един път с голямо намаление, платих  52лв общо за 3 билета вместо  199лв, но след това  не можах да го накарам да ми изкара такива цени.

Та днес купих от скъпите по 13,99 евро на три пъти по един билет със старото opodo.at, при стандартите 61,50лв, минава една и съща кредитна Виза, както се каза назад

 

Общо пак не е зле, 45лв за двупосочен, вместо 127лв.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Специална виртуална прегръдка за @Георги Матеев

Тамън се чудех къде да си празнувам рождения ден тая година и езерото Комо ми се стори идеално за уикенд, без отпуск, та схемата по-горе свали по 12 евро на човек 🙂

Благодаря, Жоре 🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 18.05.2021 г. в 19:05, Георги Матеев каза:

Дали е бъг или недоглеждане не зная, но след като в последните дни с 1 и съща карта купих над 20 билета с огромни отстъпки мога да потвърдя със сигурност: в момента Bravofly / Last Minute Group са премахнали ограничението за Дайнърс и с една и съща карта може да се плаща многократноIP-то няма значение. Най-големи отстъпки (в зависимост от авиокомпанията) вадят jetcost.de, jetcost.at, jetcost.co.uk, jetcost.com.au, jetcost.dk и jetcost.no. Определено има смисъл да ги извъртите всичките, ако търсите конкретен полет.

 

Много важна особеност - невинаги най-ниската цена се показва веднага и трябва търсенето да се повтаря 5-6 пъти. Ще забележите, че след почти всеки рефреш цените са различни, особено при немския джеткост. Също така за някои машрути излиза по-евтино да се взимат 2 или 3 билета накуп, трябва да се експериментира малко.

 

Едно от топ попаденията ми - еднопосочен билет с официална цена €109 взех за €49, но имаше и още доста подобни. Като цяло отстъпка под €30 на отсечка нямаше, включително за лоукост и традиционни авиокомпании.

Подбива яко цената дори на WDC на WIZZ, само дето нямам Дайнърс 

Връзка към мнение

Големи благодарности на адаша @Георги Матеев напазарувах доволно през jetcost.co.uk.

 

Имайте предвид само, че приоритито на раян вече не е евтино както преди, ами 20 евро на човек в посока - проверено на 4 различни резервации, дестинации и дни...

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

jetcost.de->lastminute.de сваля много сериозно цените на катарците, билети Букурещ-София на техния сайт са по 107 евро, ги взех по 66 евро или 41 евро надолу. Само днес мина 5 пъти дайнърса, но иска немско ИП специално за цените на катарците, иначе не сваля толкова много.

 

За сваляне на цени на Ryan, пак по същата схема става и с българско ИП, за 3 билета ги свали на половина от 23 евро на сайта ги взех по 12 евро, трите  наведнъж за 36 евро.

 

За последния билет ми каза, че не му хареса пощата, та я смених и мина и той.

 

 

 

 

  • Харесвам 9
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

jetcost.de->lastminute.de сваля много сериозно цените на катарците, билети Букурещ-София на техния сайт са по 107 евро, ги взех по 66 евро или 41 евро надолу. Само днес мина 5 пъти дайнърса, но иска немско ИП специално за цените на катарците, иначе не сваля толкова много.

 

За сваляне на цени на Ryan, пак по същата схема става и с българско ИП, за 3 билета ги свали на половина от 23 евро на сайта ги взех по 12 евро, трите  наведнъж за 36 евро.

 

За последния билет ми каза, че не му хареса пощата, та я смених и мина и той.

 

 

 

 

С друга карта освен дайнърс дали минава?

Връзка към мнение
преди 26 минути , neuromancer каза:

С друга карта освен дайнърс дали минава?

Пробвай също skyscanner.de и momondo.de - там понякога излизат намаления с други карти.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Наскоро в един немски форум видях, че се обсъжда трик с една добавка за chrome. Изглежда, че добавката е свързана с lastminute групата. Та идеята е като се сравняват цените през някой сайт като jetcost да се мине през opodo или edreams (или друг конкурент) дори там да показва по-висока цена. Отивайки на сайта на opodo теоретично автоматично се активира добавкатра и ти дава по-добра цена на някой от lastminute сайтовете. Накрая би трябвало да се получи отстъпка близка до тази с diners, viabuy или която карта в момента дава отстъпки.

 

Аз го пробвах и при мен досега нито веднъж не се получи, но може някой да намери някаква зависимост при която работи.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някой скоро купувал ли е билет по схемата jetcost.de/lastminute.de с карта diners club. Днес опитвам няколко пъти да купя билет с две различни карти дайнърс и не ми позволява. Сменях устройства,телефон,мейл,инкогнито браузър и какво ли още не и не минава. Едната карта дайнърс никога не е ползвана на такива сайтове,а другата е ползвана последно преди повече от 6 месеца на същия сайт и тогава мина без проблем.

Връзка към мнение
преди 20 минути , kiril768 каза:

Някой скоро купувал ли е билет по схемата jetcost.de/lastminute.de с карта diners club. Днес опитвам няколко пъти да купя билет с две различни карти дайнърс и не ми позволява. Сменях устройства,телефон,мейл,инкогнито браузър и какво ли още не и не минава. Едната карта дайнърс никога не е ползвана на такива сайтове,а другата е ползвана последно преди повече от 6 месеца на същия сайт и тогава мина без проблем.

Пробвай през jetcost.co.uk понякога даже и цената е по-добра

Връзка към мнение
преди 7 минути , Jorro каза:

Пробвай през jetcost.co.uk понякога даже и цената е по-добра

Благодаря,пробвах го и него сутринта през българско,немско и английско IP,но давa с 20тина евро по-високи цени от jetcost.de за полет София-Москва на 04.07.2021 с Аерофлот. 
Няма налично описание.

image.png.c0310d69df485b014228a01d0c134df6.png

Връзка към мнение
Преди 1 час, kiril768 каза:

Благодаря,пробвах го и него сутринта през българско,немско и английско IP,но давa с 20тина евро по-високи цени от jetcost.de за полет София-Москва на 04.07.2021 с Аерофлот. 
Няма налично описание.

image.png.c0310d69df485b014228a01d0c134df6.png

Тествай с немско в австралийския 😉

Връзка към мнение
преди 35 минути , Branko каза:

Тествай с немско в австралийския 😉

Почти същата цена като jetcost.co.uk ми изкара през jetcost.com.au 🙂 Ще опитвам пак през jetcost.de и jetcost.at или ще купя направо от сайта на компанията.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.