Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди малко през skyscanner.de>opodo с немско IP ми свали по около 10 евро на два двупосочни билета на Ryanair, така че общо вместо 100EUR ги взех за 80EUR. Работеше с различни карти, вкл. Mastercard и Visa 😉 За който няма Diners 👌

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Днес през Jetcost.de -> lastminute.de за София -> Варна за петък (02.07) ми излезе 33,8Е с Дайнърс.

През сайта на БГАир ми искаше около 135лв, което е около 50% намаление. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И вчера, и днес през Jetcost.de -> lastminute.de ми излиза една страница в lastminute за избиране на полетите, но като цъкна самия полет, той побелява и не може да се продължи въобще към данни за резервация на билет камо ли финалната стъпка плащане. ползвах различни браузъри и различни ИП-та, български и чуждестранни и все така. На какво може да се дължи това?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой успява ли да плати с дайнърс през lastminute.de ? Дава ми грешка, че банката ми има двойна автентикация, аз имам, но изобщо не ми изкарва екран да си въведа паролите.

Ihre Bank hat wahrscheinlich eine Zwei-Faktor-Authentifizierung für diese Zahlung eingerichtet. Um die Sicherheit Ihrer Zahlung zu garantieren, erfüllen wir die aktuellen EU-Richtlinien für Online-Zahlungen.
Пробвах през различни айпита, браузери и устройства. Идеи?
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 6 минути , Jorro каза:

Някой успява ли да плати с дайнърс през lastminute.de ? Дава ми грешка, че банката ми има двойна автентикация, аз имам, но изобщо не ми изкарва екран да си въведа паролите.

Ihre Bank hat wahrscheinlich eine Zwei-Faktor-Authentifizierung für diese Zahlung eingerichtet. Um die Sicherheit Ihrer Zahlung zu garantieren, erfüllen wir die aktuellen EU-Richtlinien für Online-Zahlungen.
Пробвах през различни айпита, браузери и устройства. Идеи?

Преди час взех един билет и нямаше проблем с плащането, въпреки че и на мен ми показа този надпис. До въвеждане на допълнителна парола или 3D не се стигна.

 

П.С. Билетът беше София-Бургас. Официална цена на air.bg 86 лв, платено на Lastminite €20.81.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Преди час взех един билет и нямаше проблем с плащането, въпреки че и на мен ми показа този надпис. До въвеждане на допълнителна парола или 3D не се стигна.

 

П.С. Билетът беше София-Бургас. Официална цена на air.bg 86 лв, платено на Lastminite €20.81.

А как го прескочи? С рефреш на сайта или? 

 

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 минути , Jorro каза:

А как го прескочи? С рефреш на сайта или? 

 

Не, просто под този надпис бяха полетата за въвеждане на карта. След като потвърдих данните очаквах нов екран за 3D код или парола, но плащането просто си мина и след минута имах билет.

 

Сигурно нещо временно се е бъгясало.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Георги Матеев каза:

Не, просто под този надпис бяха полетата за въвеждане карта. След като потвърдих данните очаквах нов екран за 3D код или парола, но плащането просто си мина и след минута имах билет.

При мен излизаше надпис за грешка. Сега промених имейл ми и взе че стана и успях да купя единия, сега стискам палци за другия. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За нямащите Дайнърс:

jetcost.co.uk --> uk.mytrip.com през мобилен телефон - свали ми цените на Раян, като за моите дати и дестинация дори даде малко по-добри цени от Lastminute. Билетите купих като еднопосочни с по двама човека в резервация. Крайната равносметка е спестени около 15 евро общо за двамата пътуващи в посока.

Плащане с Мастър кредит. 

Нарочно написах през мобилен телефон, защото на компа не ми показа подобни цени, пробвах и сравнявах няколко пъти.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Йосиф Милчов

Току що си купих билети от e dreams от Кишинев до Букурещ и ми пратиха ваучер за 20 паунда отстъпка при следваща резервация валиден до 9 август.  Прилагам го ако на някой му върши работа:

 

RYHJN1XA

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моля да помагате! 🙂

Трябва да купя 1 билет BOj-SOF за 31.07. Пробвах jetcost.de с полски и бг IP, jetcost.co.uk, jetcost.no с полски и норвежки IP. Най-ниската цена беше през немският jetcost.de-56 евро, което е с много малка отстъпка, реалната цена 138лв. През телефон, като че ли не дава големи отстъпки както през десктопа, но друго нямам под ръка. Други идеи да имате? Благодаря!

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 12 минути , iMari каза:

Моля да помагате! 🙂

Трябва да купя 1 билет BOj-SOF за 31.07. Пробвах jetcost.de с полски и бг IP, jetcost.co.uk, jetcost.no с полски и норвежки IP. Най-ниската цена беше през немският jetcost.de-56 евро, което е с много малка отстъпка, реалната цена 138лв. През телефон, като че ли не дава големи отстъпки както през десктопа, но друго нямам под ръка. Други идеи да имате? Благодаря!

image.png.3155a97f250a23c6eaebdce14e683007.png

 

35 евро е по-добре, но явно тази цена не излиза през телефон. Единствено ми хрумва да ти взема билета аз, ако те устройва прати данни на лично.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към мнение
Георги Матеев
В момента, Фил каза:

Жоре, с какво IP го докара? 

 

Българско, не съм променял нищо на практика. Просто отворих jetcost.de и направих търсенето.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Българско, не съм променял нищо на практика. Просто отворих jetcost.de и направих търсенето.

Ясно :smile3: - неведоми са пътищата jetcost-ки :grin: - при мен излиза €54

Връзка към мнение
преди 20 минути , Фил каза:

Жоре, с какво IP го докара? 

 

 

преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Българско, не съм променял нищо на практика. Просто отворих jetcost.de и направих търсенето.

За @Георги Матеев по подразбиране ги сваля с много, независимо от IP и версията... 

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 24 минути , crazyhorse каза:

 

За @Георги Матеев по подразбиране ги сваля с много, независимо от IP и версията... 

Мина ми  и на мен нещо такова през ума ... :grin:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

www.jetcost.cl  --- lasminute.com  води до отстъпка от 11.60 евро при еднопосочно търсене за трима при полет SOF - VAR или около 23 евро за двупосочни полети при цена на полет 10 евро.

412705275_.png.95d302ecaa307a0026ede2cb6ccce29a.png

 

934397826_.png.470c4bd7702876718bd207065ddd70d5.png

Няма изискване за карта.

При търсене за двама отстъпката е по-малка, при повече от трима се увеличава малко.

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

jetcost.com.au   ---   bravofly.com води до 50 % отстъпка при еднопосочно търсене за трима, плащане с  Diners за полет на Райън

1365270061_.png.a07dbc2183231f9603d0e4f51ee3dca7.png

 

Същият полет на сайта на превозвача е 39.60 евро за трима:

1919349682_.png.06623dc2cb4487261fc85a0dd5e748a1.png

 

31.85 aud са 38.81 лева,

39.60 euro са 77.52 лева

 

  • Харесвам 9
  • Браво 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 час, agenta каза:

Здравейте,

Искам да закупя билет през rumbo.es, но ми иска mastercard  viabuy, виждам по-нагоре в дискусията, за видовете карти, но никоя карта не става, а имам доста.

Някой може ли да даде идея как да намаля билет София - Барселона дата: 07.08.2021г.?

Oпитай www.jetcost.de. В момента твоя билет го виждам за €11.

 

image.png.c5597ec9736922fa489230258491a897.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Oпитай www.jetcost.de. В момента твоя билет го виждам за €11.

 

image.png.c5597ec9736922fa489230258491a897.png

Благодаря много @Георги Матеев, стана през еDreams - 12 евро! Ще трябва да те черпя, май доколкото знам обичаш шоколад 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

През добре известната схема jetcost.de -> lastminute.de напоследък се получават доста приятни отстъпки за някои полети на Austrian. И освен хубавото намаление на цените на двупосочните полети се появяват интересни цени и за еднопосочните, особено за тези от Виена до София. Плащането, както обикновено е с Diners.

 

image.png.9050828c4d16770db9f19b4dbd8863e2.png

 

image.png.b33b0d504e4cdb57599f81b92d31b306.png

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.