Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 33 минути , Alexander каза:

При покупка от Вуелинг ще платиш 250 евро за двамата.

При покупка от бравофлай с Маестро ще платиш 228 евро.

 

Не гледай какво пише като намаление при методите за плащане, там не е реално, а това което наистина ще спестиш  250-228 е 22, толкова са казали в началото и те  "Descuento incl. 22,00 €".

 

Дали си струва или не, ти ще решиш, но Маестро ще ти трябва само един път в случай, че купиш през бравофлай.

Благодаря :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Отделих последните мнения в правилната тема.

Нека сме си взаимно полезни и да спазваме, доколкото е възможно, шаблона за споделяне на информацията за намаленията от първото мнение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

jetcost.se -> bravofly дава отстъпки по 20-30 евро на еднопосочен с кредитна Visa за полети на Bulgaria Air и British Airways, включително за полети след няколко дни, от и до Лондон. Пример: Полет Лондон-София  на 17 май, сряда, за 54 евро срещу 80 евро (160 лв) на сайта на Бг еър. Полет София-Лондон на 24 май - 45 евро срещу 72 евро (145лв) на сайта на Бг еър. 

 

Edit:

Забравих да добавя, плащането е с кредитна Visa, обаче пробвахме с три различни, и трите започваха с 47, но прие само едната.

Редактирано от water
Уточнение
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Тъкмо се зарадвах, че намерих отново намаление за лоу костовете ryan с Маестро (на ПИБ в моя случай ), през jetcos.pt-gotogate.pt, ама ядец.

Хем не дава да се избира вида карта, понеже след като се въведат цифрите разпознава картата, хем като се въведат всичките, веднага изписва грешни данни и не дава дори да се натисне -плати.

Беше писано, че gotogate са читави, ама вече явно не са. Намалението което уж дават е 15 евро за еднопосочен с ryan и 22-23 за двупосочен.

Edreams и те се оляха, уж дават най-ниски цени и след това си слагат два вида такси и цените стават много над официалните на превозвача..

Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

.

Edreams и те се оляха, уж дават най-ниски цени и след това си слагат два вида такси и цените стават много над официалните на превозвача..

Финтирай с други ип- та. Често сработво и заобикаля такси

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.se ми дава ниска цена /90 крони/ за полет на българия еър София - Варна, но за един човек, за двама цената скача. Въпросът ми е дали ще ме пусне два пъти с една и съща карта да направя две отделни резервации? Притеснението ми е, че в горния край пише един път на три месеца, а имам една карта. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Kamen каза:

jetcost.se ми дава ниска цена /90 крони/ за полет на българия еър София - Варна, но за един човек, за двама цената скача. Въпросът ми е дали ще ме пусне два пъти с една и съща карта да направя две отделни резервации? Притеснението ми е, че в горния край пише един път на три месеца, а имам една карта. 

Минаха четири плащания с една карта без проблем, картата е 48xx на цкб

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искам да купя и аз билети до Варна за мен и дъщеря ми( 6 години), но за два билета цената е доста по-висока отколкото за един. Та въпроса ми е ако и взема билет за възрастен човек за нея дали ще имам някакъв проблем при чекина?

Редактирано от mitaka
Връзка към коментар
Преди 1 час, Kamen каза:

Минаха четири плащания с една карта без проблем, картата е 48xx на цкб

Те са минали , ама били ли са с намление. С този Vpay няма отстъпки.

Връзка към коментар
преди 46 минути , Щастливеца каза:

Те са минали , ама били ли са с намление. С този Vpay няма отстъпки.

Всичките минаха с намалението, плащане на отиване 2 билета по 90 крони, връщане по 96 крони. И мен това ме притесняваше и преди всяко плащане вкарвах по 20лв. 

Преди 1 час, mitaka каза:

Искам да купя и аз билети до Варна за мен и дъщеря ми( 6 години), но за два билета цената е доста по-висока отколкото за един. Та въпроса ми е ако и взема билет за възрастен човек за нея дали ще имам някакъв проблем при чекина?

Преди малко взимах през jetcost.se за българия еър и никъде не ме питаше за години, според мен взимай смело като за голям, ако ти е изгодно де. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Kamen каза:

Минаха четири плащания с една карта без проблем, картата е 48xx на цкб

Може ли малко разяснение за тази карта.Доколкото си спомням беше коментирано ,че това е дебитна виза,която шведския сайт разчита като кредитна.Навсякъде ли минава за кредитна или само на този сайт?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Може ли малко разяснение за тази карта.Доколкото си спомням беше коментирано ,че това е дебитна виза,която шведския сайт разчита като кредитна.Навсякъде ли минава за кредитна или само на този сайт?

Ами нормална дебитна карта от цкб, за разяснения потърси в сайта на цкб. Някъде напред се коментираше кои карти минават, с какви започващи цифри, тази е с 48xx и си мина днес 4 пъти. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси.Питам защото в други сайтове има отстъпки за виза дебит.:)

Преди време Пощенска пусна Мастъркат дебитна със статут на кредитна и тя винаги се разчиташе от сайтовете като кредитна.Да не би да е такъв случая с тази Виза?

Връзка към коментар
8 hours ago, Kamen said:

Минаха четири плащания с една карта без проблем, картата е 48xx на цкб

Аз може би нещо не правя както трябва, но как плащаш с намалената цена?

Опитах да платя, но маркирам ли карта веднага ми скача цената. 

Намалената цена ми дава само за интернет банкиране.

Връзка към коментар
преди 30 минути , Mistela каза:

Аз може би нещо не правя както трябва, но как плащаш с намалената цена?

Опитах да платя, но маркирам ли карта веднага ми скача цената. 

Намалената цена ми дава само за интернет банкиране.

Твоята карта с 48 ли започва? 

Връзка към коментар

Някой знае ли кой е този италиански сайт, който дава отстъпка с Visa Electron. / Не е италианската версия на lastminute.com /

 

 

Untitled11111111111111111111111111111111111111.png

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
На 22.05.2017 г. в 10:18, Sonic каза:

Здравейте, някой може ли да ми даде малко информация за т.нар. Viabuy карта - има ли някакъв начин да се извади в България и в кой страни може да се намери?

Viabuy е коментирана във форума. Предплатена карта с дебела такса за издаване 89 евро ако не се лъжа. Имат си сайт с информация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Таньо каза:

Някой знае ли кой е този италиански сайт, който дава отстъпка с Visa Electron. / Не е италианската версия на lastminute.com /

 

 

Untitled11111111111111111111111111111111111111.png

Визията е точно като на lastminute.it,но може би е изтекла промоция или грешка.През kayak.it -> lastminute.it първоначално дава 25евро отстъпка с виза електрон,но после прехвърляйки те на сайта иска някакво странно Маестро.

Иначе 147,48 евро си е супер цена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.