Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 12 минути , boogy83 каза:

Ами за Ryanair, билета е 30 Евро ако си го взема от Ryan, в bravofly.pt ми го намира пак от тях, посочва ми цена 23 евро, което ме устройва. Иска обаче Viabuy Mastercard и щом напиша номер на карта (пробвах с 3 различни, Diners, Mastercard, Visa) и ми променя цената на 41 евро :(

Не директно през bravofly.pt, а jetcost.pt->bravofly.pt.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Alexander каза:

Не разбирам какъв точно е проблема ти.

 

Ма честно казано и аз не разбирам какъв беше проблема....на 5-тия път като повторих упражнението стана работа и май успях да си купя билетчето.

Проблема преди това идваше ето тук:

Screenshot_2.thumb.png.4c485466bfe16c4d27ac11ee2a3f8b9d.png

На снимката вече всичко е ОК, но първите 4 пъти за Mastercard Debit не ми даваше цената дето се вижда долу вдясно, а някаква друга по-висока цена. Ниската цена ми я даваше за някакъв друг тип карта, който аз нямах.

 

Както и да е, вече се получиха нещата и купих билета. Благодаря за помощта, да открия далаверката :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на @Alexander за споделената информация!

 

По схемата jetcost.pt -> rumbo.pt вече сме с два еднопосочни до Милано за февруари. При цена на сайта на Раян 23.99€, през rumbo.pt взех два билета на две отделни резервации за по 12.99€ с отстъпка 11€, на билет. При опит за купуване на два билета накуп, цената беше 36€. 2 последователни лащания с една карта.

 

П.С. Да допълня, че плащането беше с дебитна Mastercard на Eurobank.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 17 минути , chandni каза:

Благодаря на @Alexander за споделената информация!

 

По схемата jetcost.pt -> rumbo.pt вече сме с два еднопосочни до Милано за февруари. При цена на сайта на Раян 23.99€, през rumbo.pt взех два билета на две отделни резервации за по 12.99€ с отстъпка 11€, на билет. При опит за купуване на два билета накуп, цената беше 36€. 2 последователни лащания с една карта.

Това е прекрасна новина за всички, на които все още им минават плащанията в Румбо и сие.

 

За мен тая схема умря изцяло преди 1 година, когато Rumbo / Bravofly / Lastminute ме баннаха от покупки на всичките им сайтове. Явно не издържаха на темпото ми :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 28 минути , chandni каза:

Благодаря на @Alexander за споделената информация!

 

По схемата jetcost.pt -> rumbo.pt вече сме с два еднопосочни до Милано за февруари. При цена на сайта на Раян 23.99€, през rumbo.pt взех два билета на две отделни резервации за по 12.99€ с отстъпка 11€, на билет. При опит за купуване на два билета накуп, цената беше 36€. 2 последователни лащания с една карта.

А пробвахте ли за повече с една карта?

Връзка към коментар
преди 10 минути , bad kid каза:

А пробвахте ли за повече с една карта?

Виж ми последното изречение... :) 2 последователни плащания с една и съща карта.  При купуване на една резервация, цената беше 36€, а не 26, колкото се получава при две отделни резервации. Като се прибави и факта, че двама души на една и съща резервация да седнат един до друг без да платят места клони към 0, нямаше никаква логика да ги купим на една резервация :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ilian359 каза:

Как да разбера на gotogate.pt с какви карти е валидна отстъпката в момента? На някои ми качва цената при въвеждане на първите цифри, на други - не реагира.

Внимавай с тия, аз за малко да се мина по невнимание. Не открих начин да разбера цента предварително, чак след като въведеш данните от картата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , chandni каза:

Виж ми последното изречение... :) 2 последователни плащания с една и съща карта.  При купуване на една резервация, цената беше 36€, а не 26, колкото се получава при две отделни резервации. Като се прибави и факта, че двама души на една и съща резервация да седнат един до друг без да платят места клони към 0, нямаше никаква логика да ги купим на една резервация :)

Това за отстъпката го установих и аз, чудя се дали 4 пъти ще мине

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, bad kid каза:

Това за отстъпката го установих и аз, чудя се дали 4 пъти ще мине

Ами 2 пъти мина... 4 пъти дали ще мине, ще разбереш след като пробваш :) Само 2 билета ми бяха останали за купуване, така че не знам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Струва ми се, че вече има различно намаление, според цената на билета и ми се струва по-честно, хем няма да има купуване на кг, както съм правил и аз дори 1-2 пъти.

При цена на единичен  билет от 30+ евро, сваля 11 евро, при цена 20-25 евро, сваля 5-6 евро, а при най-евтините от 10-15 евро сваля до 3 евро.

 

gotogate е от яловите сайтове с фалшивите намаления.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Boo каза:

Някой да е купувал билети на Раян от Варна до Брюксел по посочената схема. Rumbo не отчита полет от Варна на Раян.

За кои дати искаш билет? Така като гледам първа възможна дата е 29-ти октомври тази година

Връзка към коментар

За дати 28-29 септември дава цена от София до Шарлероа и обратно 11,98 евро,при нормална цена  20,21.Отиването е с Wizz,връщане с Ryan ,и това на една резервация.

До Бирмингам и обратно за дати 14-16 ноември, цената е 11,98 евро,при нормална 24,14.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , dimitrov6 каза:

За дати 28-29 септември дава цена до Шарлероа и обратно 11,98 евро,при нормална цен 19,98.Отиването е с Wizz,връщане с Ryan ,и това на една резервация.

Нали говорим за Варна, аз от Варна не намирам полети преди 29-ти Октомври в сайта на Ryanair на каквато и да е цена:

 

Screenshot_2.png

Връзка към коментар
преди 8 минути , boogy83 каза:

Нали говорим за Варна, аз от Варна не намирам полети преди 29-ти Октомври в сайта на Ryanair на каквато и да е цена:

 

Screenshot_2.png

Да, става въпрос за 2-5 ноември. Полетите започват от 29 октомври

Връзка към коментар

Благодаря за полезната информация, страхотни сте! Преди малко купих през jetcost.pt/rumbo.pt двупосочен Болоня - София 14-28 август за 48 евро! В сайта на Wizzair без членство излизаше 67, 48, т.е намаление от почти 20 евро! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли на идея през тези сайтове rumbo,bravofly... как става да вземеш два билета ,че до сега само за един съм вземал и никъде не виждам опция за два билета наведнъж ,а нали веднъж като купиш и после чак след 2-3 месеца може пак да ползваш картата за отсъпката?

Връзка към коментар

Здравейте, 

новак съм в купуванети на евтини билети и имам питане:
през jetcost.pt намирам билет за 2 Е, но в момента, в който пристъпя към  купуване и отваряне на страницата, цената става 36Е.
Из някои от форумите четох, че първата най-ниска цена на edreams не е реална и да се отваря следващата от rumbo. Но не е ли прекалено голяма тази разлика то 20Е /rumbo/?
Как се процедира в тези случаи?
Благодаря!

Untitled.jpg

Връзка към коментар
преди 8 минути , Ell каза:

Здравейте, 

новак съм в купуванети на евтини билети и имам питане:
през jetcost.pt намирам билет за 2 Е, но в момента, в който пристъпя към  купуване и отваряне на страницата, цената става 36Е.
Из някои от форумите четох, че първата най-ниска цена на edreams не е реална и да се отваря следващата от rumbo. Но не е ли прекалено голяма тази разлика то 20Е /rumbo/?
Как се процедира в тези случаи?
Благодаря!

Untitled.jpg

 Ами защото избираш най-ниската цена,която е най-вероятно на edreams.Трябва да си избираш следващата която е на rumbo 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Ell каза:

Здравейте, 

новак съм в купуванети на евтини билети и имам питане:
през jetcost.pt намирам билет за 2 Е, но в момента, в който пристъпя към  купуване и отваряне на страницата, цената става 36Е.
Из някои от форумите четох, че първата най-ниска цена на edreams не е реална и да се отваря следващата от rumbo. Но не е ли прекалено голяма тази разлика то 20Е /rumbo/?
Как се процедира в тези случаи?
Благодаря!

Untitled.jpg

Цената от 2 евро е в Edreams. Там плащането е със специфична карта. Ако имаш необходимата карта за Румбо цената е тази, на страницата. От друга страна - темата е 91 страници и си струва да се прегледа. Има дълги и описателни отговори на въпроси като твоя.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Magelanko
    • userkata
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.