Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 37 минути , Мари Николова каза:

Визията е точно като на lastminute.it,но може би е изтекла промоция или грешка.През kayak.it -> lastminute.it първоначално дава 25евро отстъпка с виза електрон,но после прехвърляйки те на сайта иска някакво странно Маестро.

Иначе 147,48 евро си е супер цена.

Почти съм сигурен, че си права. Браво! Проверих всички комбинации, които зная и стигнах до предположение като твоето.

Направи ми впечатление, че когато се минава през kayak.it -> lastminute.it опцията за виза електрон съществува, но ако се преминава само през lastminute.it , то плащане с виза електрон не винаги е налично. Пробвах няколко варианта с няколко полета и дали това е правило не мога да преценя  ... засега.

От търсенията ми днес в италианските сайтове излязоха няколко интересни резултата:

- полет на Райънеър при цена в сайта им 39 евро излиза при тях за 36, 33, 25 и 18 евро.

- търсене за два и повече билета дава по-голяма остъпка, отколкото при един билет, което е изключение.

- избиране на различни карти за плащане свали цената, т.е . първоначално показаната отстъпка не е най-добрата.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Само аз ли имам проблем с шведския джеткост?От няколко седмици гледам полети на БГ ер до Варна и Бургас.Веднъж ми ги дава на много ниска цена ,веднъж по-скъпо от колкото в сайта на БГ.

Редактирано от Мари Николова
грешка
Връзка към коментар
преди 10 минути , Мари Николова каза:

Само аз ли имам проблем с шведския джеткост?От няколко седмици гледам полети на БГ ер до Варна и Бургас.Веднъж ми ги дава на много ниска цена ,веднъж по-скъпо от колкото в сайта на БГ.

Да, периодично отстъпката я има или не. Ако имаш от картите, които се споменаваха в постовете назад проверяването на сайта си струва.

Връзка към коментар

Банда, трябва да пътувам до болоня за седмица на 25ти Август до 1ви септ. Имам карта за отстъпка в уиз ама тя е за 2ма човека а ние сме с бебока (2г.) та много много не мога да се възползвам от отстъпките. Кажете ми кои в момента са най-добрите сайтове за европа. Пробвах испанското румбо и бравофлай ама цените са абсурдни.... Цените които докарвам са около 170лв за трима ни, което не е много но все си мисля, че Болоня е доста евтина дестинация.....

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 3.06.2017 г. в 21:25, Grishkata каза:

Банда, трябва да пътувам до болоня за седмица на 25ти Август до 1ви септ. Имам карта за отстъпка в уиз ама тя е за 2ма човека а ние сме с бебока (2г.) та много много не мога да се възползвам от отстъпките. Кажете ми кои в момента са най-добрите сайтове за европа. Пробвах испанското румбо и бравофлай ама цените са абсурдни.... Цените които докарвам са около 170лв за трима ни, което не е много но все си мисля, че Болоня е доста евтина дестинация.....

В този период на годината евтиното е само в едната посока. Или го преглъщаш, или търсиш вариант през Милано и после влак до Болоня.

Връзка към коментар
преди 12 часа, ven62 каза:

Нещо за Ларнака, октомври 2017,  да се намира - в смисъл по-евтино от самите wizzair.

 

10x предварително.

 

Не си написал конкретни дати, но виж егейците... В зависимост от датите, имат цени от 57 до 157€ за SOF - LCA. Февруари точно с тях се завлякохме до Ларнака за връзката с йорданците до Банкок... Цената през сайта Aegean беше 50€ на човек, през rumbo.es с Maestro ги бяхме свалили на 40€

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
13 hours ago, Zaro said:

В този период на годината евтиното е само в едната посока. Или го преглъщаш, или търсиш вариант през Милано и после влак до Болоня.

същата работа е и от там....само на връщане е 19лв....

нещо напоследък нямам късмет с билети....каквото и където и да търся нищо не намирам....

Връзка към коментар
преди 11 часа, chandni каза:

Не си написал конкретни дати, но виж егейците... В зависимост от датите, имат цени от 57 до 157€ за SOF - LCA. Февруари точно с тях се завлякохме до Ларнака за връзката с йорданците до Банкок... Цената през сайта Aegean беше 50€ на човек, през rumbo.es с Maestro ги бяхме свалили на 40€

Не написах, защото ми е все едно. Някъде през октомври, с разлика между кацане и излитане да е 7-9 дни и началната дата да е преди 25 октомври. :)

Сега пак ги прегледах aegean. Дори и през rumbo.es и др. не успях да сваля под 100-на евро. А wizzair са под 60 евро. Е, бяха с 10-15 още по евтини, ама аз съм цар по моткането, в стремежа да изпиля още 2.5 евро на човек. Лакомията се наказва. За втори или трети път ми се преподава този урок. Сега чакам намаление от wiz - 20%-30%, но усещам как ще взема билетите за по 100 евро. :lol:

Връзка към коментар
преди 11 часа, Kaloyan89 каза:

Да попитам пак, някой да е срещал отстъпки с Виза дебит/ Мастъркард дебит/ виза електрон от тези сайтове ? 

Писах в другата тема преди месец

https://magelanci.com/forums/topic/4735-софия-варнабургас-и-обратно-по-5-20-евро/?page=11

Намаленията са за полети на БГ Ер,не съм сигурна дали още всички са актуални.От испанския идриймс през каяк пазарувах преди седмица.

Връзка към коментар
преди 23 минути , chandni каза:

Това за двупосочен ли?

Да. Напр. 12.10-19.10 София-Ларнака-София с WIZZ Discount Club и с миниатюрния багаж, но ние с жена ми нямаме проблем.

излиза 116 лв. = 60 евро.

 

 

Връзка към коментар
В момента, ven62 каза:

Да. Напр. 12.10-19.10 София-Ларнака-София с WIZZ Discount Club и с миниатюрния багаж, но ние с жена ми нямаме проблем.

излиза 116 лв. = 60 евро.

 

 

Цена 60€ двупосочно изобщо не е за изпускане - лично мнение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да допълня горния пост:

Три дни се назландисвах. Накрая (вчера) купих два билета директно от wizz.

Днес имат 20% отстъпка. Знаех си, че точно така ще стане.

Назад съм с 16 лв. Ужас. :):lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , ven62 каза:

Да допълня горния пост:

Три дни се назландисвах. Накрая (вчера) купих два билета директно от wizz.

Днес имат 20% отстъпка. Знаех си, че точно така ще стане.

Назад съм с 16 лв. Ужас. :):lol:

Винаги са ме радвали разсъждения за 10-20 лева минавка при пътуване, което гълта четирицифрени суми :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Да допълня горния пост:

Три дни се назландисвах. Накрая (вчера) купих два билета директно от wizz.

Днес имат 20% отстъпка. Знаех си, че точно така ще стане.

Назад съм с 16 лв. Ужас. :):lol:

 

По някои отсечки има лека промяна в разписанието, та може да чукнеш техните 120% + днешните 20% :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 38 минути , ven62 каза:

Назад съм с 16 лв. Ужас. :):lol:

Влез в някоя кръчма, набележи си няколоко бири и някое мезе за 16 лв, преглътни сухо и излез... Готово! Загубата е "избита"! :lol:

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

Влез в някоя кръчма, набележи си няколоко бири и някое мезе за 16 лв, преглътни сухо и излез... Готово! Загубата е "избита"! :lol:

А не може ли да влезем с жена ми в някой магазин (за роклички или обувки) и ... да си излезем. Даже ще съм на печалба. :lol:

 

Идеята е добра, нали? ... Ама, май няма да ми се получи. ;)

 

 

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.