Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

15 hours ago, lyubo21 said:

Аз това пробвах първо, но отстъпките излизат само за компании като Frontier и Spirit, които имат такси дори за кабинен багаж и така се обезмисля всичко. При традиционните авиокомпании като Американ, Юнайтед и Делта (включва се поне кабинен багаж), цените са близки за нашите дати, но не излизат никакви отстъпки, дори е по-неизгодно. Странно е също, че Southwest, които са пионерите в low cost сегмента държат доста високи цени по много дестинации, но пък включват кабинен багаж+малка чанта безплатно.  В крайна сметка излиза по-изгодно да се купи билет на някоя от големите три компании директно през техния сайт околкото да се правят някакви сложни операции с другите.

Southwest имат два безплатни чекирани багажа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

@lyubo21 - през последната година купувах вътрешни полети с JetBlue, Delta, American Airlines и United, като всички билети излизаха с много приятни отстъпки спрямо сайтовете на самите авиокомпании. Опитай италианската/немската/испанската версия на Kayak, Momondo и Jetcost, както и латвийската/италианската версия на Budgetair. Стискам палци.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 24 минути , Alexander каза:

Много бързо затвориха крана, вече правилната карта е някаква Maestro Widiba ...

За сметка на това италианското Momondo в момента дава (минимум) по €2-3 отстъпка в посока на повечето Ryanair полети, при това се плаща с обикновена кредитна Visa и няма никакво ограничение за брой покупки. Преди малко взех билет за €8.45, който на страницата на Ryan се продава за €10.99 . При по-високи цени е възможно и отстъпката да е по-голяма :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Нещо ново за мен: ако през Momondo.it се избере сайтът на Ryanair, и там дава 10% отстъпка. 

 

momondo.it-ryanair.JPG

 

P.S.: Всъщност, не знам дали това намаление е заради влизането през Momondo, или има текущо намаление.

Редактирано от Ilian359
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 часа, Ilian359 каза:

Нещо ново за мен: ако през Momondo.it се избере сайтът на Ryanair, и там дава 10% отстъпка. 

 

momondo.it-ryanair.JPG

 

P.S.: Всъщност, не знам дали това намаление е заради влизането през Momondo, или има текущо намаление.

А как избираш сайта на Ryanair през момондо? 

Връзка към мнение

Излиза в резултатите без посочена цена.

 

Направих още един експеримент. Полет на стойност 19.99 при влизане през momondo.it струва 20.39. Т.е. разлика в цената със сигурност има, но трябва да се проверява дали е надолу или нагоре.

mom-ryr.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Ivko каза:

А дали дава едницени през уеб версия и ако влизаш през приложението за италия?!

Възможно е да дава различни цени през различни ИП-та от различни държави.

Аз съм си играл преди с easyjet и airbulgaria и съм намирал малки разлики от сорта на 5 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Маестрото в момента върви в jetcost.it --- lastminute

Следя един полет до Шарлероа, за там ми дава отстъпка 4,50 евро.

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 4 часа, Яничка каза:

Маестрото в момента върви в jetcost.it --- lastminute

Следя един полет до Шарлероа, за там ми дава отстъпка 4,50 евро.

 

При мен отстъпката е 12,50 евро и за най-евтините двупосочни на Раянеър.Май има някаква разпродажба на lastminute до 13.8-23:59,защото получих ваучер за 20 евро за volagratis,а те са едно с lastminute

о.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, някой има ли информация доколко е надежден сайта kiss@fly?

За полет на Aegean /на сайта 97евро/ ми дава най-добра цена през  jetcost.at - kiss@fly /65 евро/,

при плащане с Виза дебит или кредит / Мастър карт дебит или кредит.

Симулирах резервация до плащане и сумата не се променя.

Моля, ако някой има опит с този сайт да сподели.

Благодаря предварително. :)

 

Връзка към мнение

Последният пост ме подсети и аз да питам - mytrip.com ОК ли са? Купих един билет от една от версиите на jetcost и понеже много бързах, чак в последствие забелязах, че този посредник ми е неизвестен. Някой има ли впечатления от тях?

Връзка към мнение
Георги Матеев
Преди 1 час, ESK каза:

Здравейте, някой има ли информация доколко е надежден сайта kiss@fly?

За полет на Aegean /на сайта 97евро/ ми дава най-добра цена през  jetcost.at - kiss@fly /65 евро/,

при плащане с Виза дебит или кредит / Мастър карт дебит или кредит.

Симулирах резервация до плащане и сумата не се променя.

Моля, ако някой има опит с този сайт да сподели.

Благодаря предварително. :)

 

Ако успееш да платиш - след това няма да имаш проблеми с билета. При kiss&fly често плащането с бг карти минава трудно. Като изключим това усложнение иначе са напълно ОК посредник, а билетите ги издават минути след плащане.

 

преди 33 минути , Яничка каза:

Последният пост ме подсети и аз да питам - mytrip.com ОК ли са? Купих един билет от една от версиите на jetcost и понеже много бързах, чак в последствие забелязах, че този посредник ми е неизвестен. Някой има ли впечатления от тях?

Mytrip.com са в една група с trip.bg, airtickets24.com и още няколко сайта. Напълно ОК са, взимал съм билети от тях доста пъти и всичко е било наред.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 1 час, ESK каза:

Здравейте, някой има ли информация доколко е надежден сайта kiss@fly?

За полет на Aegean /на сайта 97евро/ ми дава най-добра цена през  jetcost.at - kiss@fly /65 евро/,

при плащане с Виза дебит или кредит / Мастър карт дебит или кредит.

Симулирах резервация до плащане и сумата не се променя.

Моля, ако някой има опит с този сайт да сподели.

Благодаря предварително. :)

 

 

преди 29 минути , Георги Матеев каза:

Ако успееш да платиш - след това няма да имаш проблеми с билета. При kiss&fly често плащането с бг карти минава трудно. Като изключим това усложнение иначе са напълно ОК посредник, а билетите ги издават минути след плащане.

При мен плащането мина без никакъв проблем с най-обикновена VISA credit. И не стига, че цената за моя билет през KISS&FLY беше с около 60 по-ниска от всеки друг сайт, който прерових (над 10 при всички положения), но и след това видх, че от картата ми са изтеглени с 30 по-малко и от тази намалена цена :) Или отстъпката ми общо се върза на над -90€ 
Цялата врътка стана през немския jetcost, към немския KISS&FLY, s VISA credit, потвърждението дойде в пощата след по-малко от 5 минути.

 

За mytrip, както Матеев вече е писал, са стари познайници във форума. Много хора от много време насам сме ги ползвали без никаква засечка засега. Няма място за притеснение и при тях.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

аз пък имам един малко странен въпрос ...гледам за полет Атина-Бейрут и през jetcost.pt ми дава цена 94Е за през edreams.pt за двупосочен но влизайки в еdreams.pt цената автоматично става 128Е без дори да съм избрал каквато и да е карта за плащане

1.jpg

2.jpg

Връзка към мнение
преди 33 минути , Alexander каза:

edreams всички версии не стават, не ги гледай.

Много грешна насока даваш. Едни от най-консистентните отстъпки са точно при тях, с лесни карти.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре де, от доста време не съм чул някой да успее да купи нещо изгодно от тях.

Излизат винаги с най-ниската цена, която в последствие се вдига независимо с каква карта се плаща. Ако знаеш нещо определено кажи ни го.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Знам, че най-много билети с отстъпка съм купил точно оттам, без никакви проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 14 минути , Alexander каза:

Добре де, от доста време не съм чул някой да успее да купи нещо изгодно от тях.

Излизат винаги с най-ниската цена, която в последствие се вдига независимо с каква карта се плаща. Ако знаеш нещо определено кажи ни го.

Силно бъркаш. В последната година взех десетки билети от италианския edreams - винаги с доста приятни отстъпки и плащане с обикновена кредитна Visa, без ограничение на брой покупки. Проверявайте италианския kayak и momondo, оферти има почти постоянно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Mac, от къде минаваш за да купуваш от там? Ясно е, че през 95% от случаите наистина иска оная мръснишка карта, та може ли да обадиш ти с какво пазаруваш там?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.