Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...
преди 50 минути , Яничка каза:

Мисля, че Amex ги изтеглят или изтеглиха вече от България.

Да, така е. Това е от сайта на Пощенска банка https://www.postbank.bg/bg-BG/Individuals/03Cards/AmexConvertion/

"... от 15.07.2017 г.се преустановява издаването и поддръжката на кредитни карти American Express в редица европейски държави, в резултат на което „Юробанк България“ АД също ще прекрати издаването и поддръжката на карти American Express... Вашaта активна  кредитна карта American Express ще бъде  деактивирана, считано от 15.07.2017 г., след което Вие няма да може да извършвате трансакции ..."

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да за жалост, тъкмо започнаха да излизат оферти с тази карта и те ти край...добре че поне я използвах при последните покупки...преди да и изтече валидността може пак да опитам...да платя 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз ли си въобразявам или цялата румбо схема май поумря? Като се сетя преди година какви отстъпки от по 100-120 евро на двупосочен билет имаше, а сега като циганчета се радваме на смешните 10-15 евро намаление...

 

Май свършиха рекламните бюджети или битките за надмощие между онлайн травъл агентите или каквото-и-да-беше-онова-чудо-преди.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

дам абсолютно си прав....аз това писах преди няколко страници....ето сега тая оферта за манила през женева я пробвах през всичките бравофлай и румбо-та обаче не могат да бият момондото, а миналата година взех 4 билета през румбото за тайланд и ми свали по 70 евро на билет.....явно наистина умира тая ниша

Връзка към коментар

Както вече Таньо е споменал тук - има разпродажаба  на Iberia Express и като се врътне през сайтовете, могат да се намерят билети от сорта:

 Майорка-Madrid  -  0.99€ -  минава се през jetcost.es >>> edreams, с карта AmEx:
PMI-MAD_amex-1.thumb.jpg.de1a4133bd2edeab850657a92760a666.jpg
 
или 
Мадрид - Майорка -  3.86€ -  минава се през kayak.es >>> edreams, с карта Visa Debit:
PMI-MAD_visa-1.thumb.jpg.bcb2ca67bec939f6449aeafde896ef1d.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 13 минути , Grishkata каза:

без амекс става ли? с маестро или дайнерс?

 

написал съм това, което съм открил - с AmEx и Visa Debit ...
а дали може с други карти не знам, трябва да се пробва 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , chandni каза:

Жалко, че умря далаверата с Маестро/Дайнърс... :unsure: Хубави времена бяха.

Е, поне добре "понамазахме", то е ясно, че такива неща траят само определен период от време. Пък да се надаваме, че не са съвсем умрели, а само заглъхнали ... ;) 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 23 минути , chandni каза:

Факт. Жалко, че умря далаверата с Маестро/Дайнърс... :unsure: Хубави времена бяха.

Тя далаверата с Дайнърс отдавна е друга... :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
On 6/29/2017 at 6:19 PM, chandni said:

Е да де, ама те тия вече си ги събраха обратно банките в България... :)

Не само в България. Май си прекратиха дейността в цяла Източна Европа.

Връзка към коментар

Преди два-три дни си купих билети Брюксел-Порто през http://www.jetcost.pt - rumbo.pt и ми даде по-ниска цена с 17 евро/ на билет от цената в сайта на Ryanair. Плащането беше с Mastercard Debit на Уникредит , като с  една и съща карта  платих два пъти съвсем нормално. Разцъквах навсякъде и тази цена беше най-добрата, изключвам офертите с American Express. Офертата с Mastercard Debit гледам, че още е валидна и може някой да се възползва :) 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Може ли да се ползва Румбо за покупка на билети и на деца на Раян?

Сега, след като Раян искат да има купени места задължително, тази цялата операция получава ли се през Румбо?

Връзка към коментар
преди 16 минути , Oshko каза:

Може ли да се ползва Румбо за покупка на билети и на деца на Раян?

Сега, след като Раян искат да има купени места задължително, тази цялата операция получава ли се през Румбо?

Да, получава се! В цената, която ти дава включва и цената на мястото, което в сайта на райан искат да купиш. Просто залагаш в търсенето , колко възрастни и колко деца!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.