Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 15 минути , Яничка каза:

...  пише отстъпката с каква карта важи.

Billetes

Pasajeros Precio/Pasajero Número Precio
Adultos 22,92 € 1 22,92 €
Precio de los billetes
22,92 €
Gastos de gestión 25,92 €
Descuento eDreams
- 25,92 €
 
Total *
22,92 €
* eDreams añade 12,96 € de gastos de gestión por pasajero y segmento a todas las transacciones. El mejor precio disponible incluye un descuento y solo es aplicable si se paga con Viabuy MasterCard Prepago.
Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да... честно казано и аз го бях видял това, но понеже нямам такава карта, а и не знам някой да има въобще забравих да го спомена. Да кажем, че май мога да извадя всяка карта, освен тая.

Връзка към коментар
На 23.10.2017 г. в 14:52, MARTiNSHO каза:

Да кажем, че май мога да извадя всяка карта, освен тая.

 
Карта VIABUY MasterCard за eDreams
Характеристики на предплатената карта VIABUY MasterCard:

    
Mastercard дебитна.
    
Тя не предлага никакъв вид кредит или заем.
    
За да използвате картата си, трябва първо да я заредите
    
Първа такса в размер на минимум 90.00 EUR
    
Договорът има начална продължителност от три години.
    
Таксата за емитиране е 69.90 EUR.
    
Годишната такса е 19,90 евро, ще бъде платена от първата година.
    
Периодът на отмяна е 21 дни
    
Карта се изпраща за 24 часа
    
Безплатна доставка
   
Зареждане на картата VIABUY -  онлайн чрез трансфер или друга карта.
   При презареждане на картата VIABUY - не забравяйте да го направите с трансфер SEPA (в евро).

● Предимства на картата VIABUY:

    
Имате предплатена карта, която да купувате онлайн (по-сигурна, отколкото ако е кредитна карта)
    
Можете да го използвате, за да купите по-евтини полети

● Недостатъци:

    
Таксата за емитиране е 69.90 EUR.
    
Ограничено до 1 покупка на всеки 3 месеца в eDreams, по купувач, пътник или номер на картата.
   
Такси акаунт € 10

Важно: НЕ изисквайте повече от една карта VIABUY за едно и също лице (със същото име). eDreams няма да ви позволи да ги използвате преди предвидените 3 месеца. НЕ изисквайте допълнителна карта, че може да я използва преди 3 месеца. Въпреки че има различни номерации, eDreams няма да ви позволи да я използвате, защото има същото име. Да не се правят покупки с две различни карти от един и същ компютър - няма да ви се позволи да използвате картата, IP на компютъра се записва.
 
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хаха, имах впредвид, че не ми е рентабилно и няма смисъл да се вади, въпреки, че това е картата, която е имала най-много отстъпки и ако си я бях извадил преди 2 години до сега да съм спестил 100 пъти тея такси. Няма да я вадя, търсим друг вариант.

Връзка към коментар

Току що взех билет на Раян през колумбийския джеткост –-> колумбиския edreams с 18 евро по-малко от сайта на а/к. Картата е Виза Дебит и със сигурност минава само веднъж, така че, ако ще пробвате, имайте предвид това.

 

Също така бъдете внимателни с цените.. ако пише, че билетът е 15.000 колумбийски песо, това не са 15, а 15000. Просто слагат разделител на хилядните, но е лесно човек да се обърка. Аз за по-сигурно ползвах виртуалната карта на ДСК, като я заредих с конкретната сума.

 

Пробвах и билет София-Варна с Уиз, като цената излезе около 8-9лв, сравнено с 35лв в сайта на Уиз, но, както казах, картата минава само веднъж и не можах да го купя. :)

  • Харесвам 16
  • Браво 5
Връзка към коментар

БРАВО! Адмирации, добро попадение. За сега видях, че намаля само на wizzair и ryanair, пробвах с easyjet и norwegian и няма драстична разлика в цените, както е при wizz и ryan! Евала, отново!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Намалението е доста приятно. Има до Мадрид през Януари за 4,60 лв. А и при цена в сайта на wizz от 20 лв, като минеш през jetcost -> edreams става COP$ 1.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , elateq каза:

Намалението е доста приятно. Има до Мадрид през Януари за 4,60 лв. А и при цена в сайта на wizz от 20 лв, като минеш през jetcost -> edreams става COP$ 1.

Внимавай само, че слагат разделител точка за хилядните и това СОР 1 най-вероятно е СОР 1.000, което всъщност си е 1000 песо. Това пак е смешните 30 евроцента, но все пак да не стане объркване с по-големи цифри. :D

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Може би е добре да се отбележи, че адресът на колумбийският джеткост е http://www.jetcost.com.co/ , че аз отначало безуспешно се опитвах да вляза в www.jetcost.co  ;)
 

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

Малък офтопик: не знам каква точно е врътката с колумбийското песо в момента, но вчера ми излезна най-евтино да платя един AirBNB апартамент в Канада именно в колумбийско песо (а за спорта извъртях абсолютно всички валути и сравних курсовете).

 

Да няма скорошен рязък спад на песото случайно?

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Моля за съдействие. Нужен за мен полет като крайна цена ми излиза това:

Precio COP$ 1
Al pagar con Visa Débito.
Възможно ли е и дали не е някаква уловка? Да не ми изпразни картата след като платя?
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , stanislavpp каза:

Не успявам да заредя jetcost.com.co изобщо, опитвам през 3 устройства и различни браузъри.

При мен се зарежда без проблем. Пробва ли през мобилен интернет? Опитай и да отвориш някой от другите джеткостове и да смениш държавата от горния десен ъгъл.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Dreamm каза:

Моля за съдействие. Нужен за мен полет като крайна цена ми излиза това:

Precio COP$ 1
Al pagar con Visa Débito.
Възможно ли е и дали не е някаква уловка? Да не ми изпразни картата след като платя?

Ако има точка и три нули след единицата, цената ще ти е 1000, а не 1. Т.е, ако пише Precio COP$ 1.000 - това е 1000. 

Ако имаш виртуална карта, която може да се зарежда с желана сума, пробвай през нея.

На мен ми взеха толкова, колкото пишеше, но аз ползвах виртуална карта, така че и да искаха да вземат повече, нямаше да могат.

Също е много важно да се обърне внимание дали цената няма да се промени след като се въведе номера на картата, защото не е изключено да имаш Виза дебит, но сайтът да не я разпознае като такава и цената ще скочи дооооста.

Всеки си преценява. :)

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за бързия отговор. Намерих уловката, поне за мен - моята карта е дебитна Visa Electron, а те искат Visa Débito....В момента, в който си въведа данните от картата цената ми става 169.000. Еми ще пропусна и този път, нямам Visa Débito :)

Връзка към коментар

През мобилен нет се отваря страницата безпроблемно. Цените при Раян са зашеметяващи : SOF - MXP - SOF  2€ или 7€ за двама, това за 30.11-04.12

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , Alexander каза:

 Някой има ли виза дебит? Аз не съм срещал май такава.

Да. Безконтактната виза на ДСК е дебит. Виртуалната на ДСК също се разпознава като дебит.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Малък офтопик: не знам каква точно е врътката с колумбийското песо в момента, но вчера ми излезна най-евтино да платя един AirBNB апартамент в Канада именно в колумбийско песо (а за спорта извъртях абсолютно всички валути и сравних курсовете).

 

Да няма скорошен рязък спад на песото случайно?

Някъде 20-на % е изгубило от стойността си спрямо еврото в последните 6 месеца, което не е никак зле ..

 

03FD8B76-0111-4250-9AC8-0DEFE04CA0AF.png.73d55805a9d235f81e5bc2998aefcd4a.png

  • Замислям се 2
Връзка към коментар

 

преди 1 час, Alexander каза:

 Някой има ли виза дебит? Аз не съм срещал май такава.

ДСК издават Visa Debit, аз даже имам няколко. Дойде им времето май, то и в kayak най-често искат Visa Debit вече.

 

Между другото далеч не всички цени в jestcost са реални. Много често след като се зареди Edreams цената е по-висока спрямо първоначално показаната в прозореца на jetcost. Редовен номер на Edreams. Пак има реални намаления тук-там, но трябва да се проверява доста внимателно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз имам Visa Debit от ЦКБ, която изтече миналия месец. Сега като видях това, в понеделник тичам да си взема новата. Дано това издържи до тогава, че съм си харесал полет до Италия. Между другото цена от$1 да го разбирам като 1000 COP ли?

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.