Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

...............

Моята приятелка Мариа Анхелес има такава брада, че ми мяза на Гурко или Скобелев.

Сто пъти предпочитам пред някоя испанка доцент Пенин... :D

:D  :D  :D сори, не се сдържах ....

Връзка към мнение

Бележка на Георги: Дискусията започна като клонче към бирената тема тук: http://magelanci.com/topic/402-%D0%B1%D0%B8%D0%B8%D0%B8%D1%80%D0%B0/ Дай да видим кой ще спечели битката за вниманието на Фичо :)

 

 

 

Ама чакайте сега - в бутилираната има повече стабилизатори и съответно повече шанс да ви заболи главата (например Загорката)

 

От друга страна, повечето стабилизатори помагат да пазиш равновесие... :D :D

Фичо, ти си моят човек! Снощи се хилих до сълзи на твоята история с "не"-то на гъркинята, сега пак се хиля... Ако се съберем с теб, имам чувството, че можем да редим простотии 24 часа, без да се повтаряме :D :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Фичо, ти си моят човек! ...

Ако се съберем с теб, имам чувството, че можем да редим простотии 24 часа, без да се повтаряме :D :D

Виж сега ;) , да не те разочаровам, ама аз на живо съм си малко темерут :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Виж сега ;) , да не те разочаровам, ама аз на живо съм си малко темерут :unsure:

Не се кахъри, и аз съм така. С теб ще стоим отстрани, ще пийваме кротко, и ще наблюдаваме с интерес останалите. От време на време може само да обменяме знания по гръцки помежду си, по някоя думичка.  :rolleyes:

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

От друга страна, повечето стабилизатори помагат да пазиш равновесие... :D :D

Фичо, ти си моят човек! Снощи се хилих до сълзи на твоята история с "не"-то на гъркинята, сега пак се хиля... Ако се съберем с теб, имам чувството, че можем да редим простотии 24 часа, без да се повтаряме :D :D

Щом е за простотии, може ли и аз с Вас? :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Айде сега, познаваш ме....не се скатам, просто не съм от мълчаливите ;)

Именно, затова раздумка и простотии .... и бира. :D Да се абстрахират кептъна и Фичо, че сме жени. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

остави ги да си темерутстват, ние ще си седнем на раздувка ;)

Ooo, добре! Щом е за раздувка..и бирок! :) Но някак си така прави впечетление как го ухажват тоя Фичо :) 

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Те, ако се абстрахират от такива работи, може и в лявата лента да минат!

Кептънът не се интересува от жени (вероятно само от половинката си, това имах предвид), има го черно на бяло в една друга тема, предполагам и за Фичо няма да е трудно. :D  Важното е смехът! :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

В тази тема ще пренасям всички чатърски клончета, от останалите по-сериозни теми (сериозни, сериозни, колко да са сериозни). Ще се постарая всяко клонче да си има кратка предистория за да не виси в нищото. Да държим все пак основните теми по-разчистени, без да пресичаме полета на мисълта, на хората, които искат да си разменят кратки лафове :)

 

Знам какъв кеф е спаменето по теми, минал съм от там, още съм там всъщност, но малко пречи на останалите, на които им се дискутира по основният топик :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

А, така, дай възможност за контролируем чат, защото всеки форум умира в мига, в който започне да се модерира страничната дискусия и цитират правилата... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А, така, дай възможност за контролируем чат, защото всеки форум умира в мига, в който започне да се модерира страничната дискусия и цитират правилата... ;)

 

Хронологията малко куца, ама те чатърските теми са безконтролни така и така :) Правила не цитирам, в главата са ми :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Напълно съм съгласна!!!! и за бирата си беше супер сериозна тема и за Бон Джоуви също!

 

Нали ти казах за бон джоуви, снегорините седят, готови са, чакат само сигнал да се заемат с почистването!!!

 

Избирателно ще е малко местенето на клончета тук, генерално съм фен на свободни дискусии, 1-2 оф-топик коментара няма да ги пипам, но когато си се отдели цяло клонче с отделна насоченост или ще идва тук или в отделна тема - какъв е критерия за отделна тема, звездите ми го говорят :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

, снегорините седят, готови са, чакат само сигнал да се заемат с почистването!!!

 

 Давай смело, че мнения от сорта "Ау, Оу" по 20 пъти само разбиват стегнатите дискусии!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз си мрънкам, ама ако прочистиш там ще остане съвсем постно....

 

Няма да се престараваме, пък и за какво да чистя, най-много да дойде още някой да нахрани концерта :))))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А, така, дай възможност за контролируем чат, защото всеки форум умира в мига, в който започне да се модерира страничната дискусия и цитират правилата... ;)

 

... И всяка смислена дискусия умира в мига, в който малка групичка юзъри я превземе и започне я разводнява с чат разговори... ;) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.