Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

И аз след него ...  да го вадя. :D Наканила съм се ...  :D

"Не го крий бабо тази нощ", или както го пее оня Аксел "Донт край бейби тунайт"  B)

Та защо ще го вадиш, ако си го скрила преди това?  :rolleyes:

Връзка към мнение

Сега ще бъдеш подкастрен - няма червена точка, много се отклони от темата. :D

то вече е 1 часа... няма нужда от червени точки... цяла България е в червено сега  :D

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

то вече е 1 часа... няма нужда от червени точки... цяла България е в червено сега  :D

А в Лисабон как е? :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

там найш ли къф ветър духа... :D

Не, `ич даже. Ни най-малка представа имам на лисабонска почва как духа вятъра. :D  Виж, за тук мога да ти кажа. :D

Връзка към мнение

Не, `ич даже. Ни най-малка представа имам на лисабонска почва как духа вятъра. :D  Виж, за тук мога да ти кажа. :D

ахам, особено както трета нощ е пълнолуние...вампирлъкът яко действа, за вятърът да не говорим :P

 

що народ се кани да почне диета и не знае от коя луна да почне...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ахам, особено както трета нощ е пълнолуние...вампирлъкът яко действа, за вятърът да не говорим :P

 

що народ се кани да почне диета и не знае от коя луна да почне...

Ам за диети и пълнолуние не знам, но се каня от поне два часа да поспя малко. :D  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ам за диети и пълнолуние не знам, но се каня от поне два часа да поспя малко. :D  :P

леле, трябва да се ляга...че утре дзъркалата ще са на понички и пак ще слагаме картофи и краставици по тях  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

леле, трябва да се ляга...че утре дзъркалата ще са на понички и пак ще слагаме картофи и краставици по тях  :P

Никаква терапия не предприех, но, след вчерашнтия маратон ... се успах. :P  :D  Ти си виновен! :D

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

И аз смятам да спя по това време, засега не знам още в чие легло :D

По темата, по темата, приятелю, леглата на маса се дискутират. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Моето си беше баш по темата, ама твоето май не е :lol:

Напротив, преди Джулая, на маса ще се дискутира кой къде ще го посрещне, с кого и в чие легло ще НОЩУВА. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

 и най вече били... космати

Прав е бил човекът! Една жена не удря ли контра всяка сутрин пред огледалото в банята...ми че то това жена ли е?  :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сещам се за гида ни в Тайланд, който на една почивка, започна да се чуди как бледоликите мъже си падали по тайландки, т.като, те били едни такива слабички, нисички, чернички, а пък той самият много си падал по бели жени, защото били къде къде по- дейни, обичали да правят секс на всякакви места, а не само в спалните, били якички... и най вече били... космати

Ама пак ли за секс?! То няма лошо, светът така се е създал, но ... отворете нова тема ( Жоро ей сега ще отдели присадките ), да Ви питам аз нещо или както каза един съфорумец, да отворя "Кутията на Пандора". :D

Връзка към мнение

Прав е бил човекът! Една жена не удря ли контра всяка сутрин пред огледалото в банята...ми че то това жена ли е?  :D

Уилкс, какви контри, какви пет лв. Прийомите отдавна са съвсем други. :D

Връзка към мнение

Прав е бил човекът! Една жена не удря ли контра всяка сутрин пред огледалото в банята...ми че то това жена ли е?  :D

Еми, това е заложено в Европейските ценности! Някои страни-членки се опъват, ама няма да е за дълго! Засега поне са успели да култивират мъжете да се обезкосмяват, изрусяват и да си скубят веждите!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Прав е бил човекът! Една жена не удря ли контра всяка сутрин пред огледалото в банята...ми че то това жена ли е?  :D

Забравих да те питам, ти с такава ли делиш постелите? :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.