Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Бележка на Георги: Клончето е отделено от темата за най-красивите жени/мъже тук: http://magelanci.com/topic/327-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B5/

 

 

 

Сега, принципно, колкото повече тестостерон има една жена, толкова е по-страстна, нищо че може да има мустаци.

(Да уточня, че мъжки и женски хормони имат и двата пола, просто баланса е различен)

В 21в.?! :D Шегуваш се, нали? Има най-различни прийоми, събрани под едно действие - обезкосмяване. Иначе, чувала съм и аз, че са огън. :rolleyes:

Връзка към мнение

Чакай сега, аз говоря за естественото състояние, без намеса на козметика, пластична хирургия и фотошоп. 

Това щото по-горе казаха, че имали бради и мустаци

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чакай сега, аз говоря за естественото състояние, без намеса на козметика, пластична хирургия и фотошоп. 

Това щото по-горе казаха, че имали бради и мустаци

Имат, виждал съм ги. :)

И съвсем не е задължително да ги махат.

Повечето само ги изрусяват, и слагат някаква пудра. Но от съвсем близо си се виждат симпатични малки мустачки. Много е екзотично.  :D

 

При испанките културата на телесното обезкосмяване не е толкова популярна, както при някой други нации.

Всъщност и при германките е така, но в по-малка степен. След 10 дена Фичо може да даде по-актуална информация, ако пожелае. ;)

Редактирано от wilks
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Имат, виждал съм ги. :)

И съвсем не е задължително да ги махат.

Повечето само ги изрусяват, и слагат някаква пудра. Но от съвсем близо си се виждат симпатични малки мустачки. Много е екзотично.  :D

 

При испанките културата на телесното обезкосмяване не е толкова популярна, както при някой други нации.

Всъщност и при германките е така, но в по-малка степен. След 10 дена Фичо може да даде по-актуална информация, ако пожелае. ;)

Блях ...  :D

Що се касае за Фичо, аз го заклеймих да снима и да не се спотайва, а да сподели тет-а-тет. :D   :D  :D Сега е момента да оправи грешката от Гърция. Може и на лични, ако го е срам. :D Добър читател и слушател съм. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Блях ...  :D

Що се касае за Фичо, аз го заклеймих да снима и да не се спотайва, а да сподели тет-а-тет. :D   :D  :D Сега е момента да оправи грешката от Гърция. Може и на лични, ако го е срам. :D Добър читател и слушател съм. :D

Той ако стигне до етапа "поправяне на грешката", да прави снимки ще му е най-последната грижа. ;)

Не знам...поне така си мился аз  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Той ако стигне до етапа "поправяне на грешката", да прави снимки ще му е най-последната грижа. ;)

Не знам...поне така си мился аз  :rolleyes:

Има уреди - може да са в стенд бай. :D  :D  :D От снимките може и идеи да получиш. :D  :P

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Има уреди - може да са в стенд бай. :D  :D  :D От снимките може и идеи да получиш. :D  :P

Мерси да ми идват идеи от чужди снимки. Разчитам на импровизация и лично въображение :)

За уредите в стенд-бай, а и всякакви други, е въпрос на отделна тема. Много обширна при това ;)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мерси да ми идват идеи от чужди снимки. Разчитам на импровизация и лично въображение :)

За уредите в стенд-бай, а и всякакви други, е въпрос на отделна тема. Много обширна при това ;)

Човек цял живот се учи и в това няма нищо срамно! Всеки има малко или много въображение, а някой пък и доста развинтено. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Да бе, да!

 

Wilks е в моя отбор! А goldeneyeful  засега гледа сеир и чака последния момент, за да реши коя е групата на победителите и да се присъедини към нея. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да бе, да!

 

Wilks е в моя отбор! А goldeneyeful  засега гледа сеир и чака последния момент, за да реши коя е групата на победителите и да се присъедини към нея. :)

хм, ще видим като заиграе ким-докан с двата ножа  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

хм, ще видим като заиграе ким-докан с двата ножа  :)

 

хм, ще видим като заиграе ким-докан с двата ножа  :)

Забавлявате ли се? :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Да бе, да!

 

Wilks е в моя отбор! А goldeneyeful  засега гледа сеир и чака последния момент, за да реши коя е групата на победителите и да се присъедини към нея. :)

Wilks чака да стегне кофража, че лея втора плоча тука  :D 

Относно отборите, съм за СК, но не за форумна среща. Там ще сме си само двойка с Ники.  :P

За Тринидад съм в кюпа по дифолт, заради карнавала. ;)

 

 

 

 

Не, с 300 грама ориз. Общо.

 

 

 

май не трябваше да си толкова директен...така отказа всеки друг потенциален желаещ, колкото и малък да беше шанса до момента...абе направо утрепа ентусиазма на агитката за СК :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Wilks чака да стегне кофража, че лея втора плоча тука  :D 

Относно отборите, съм за СК, но не за форумна среща. Там ще сме си само двойка с Ники.  :P

За Тринидад съм в кюпа по дифолт, заради карнавала. ;)

Така е, то се видя кои сме смелите тука  :lol:

с останалите ще плетем чорапкиу сакън да ги не ухапе кимус кореикус - тва нов вид бъъла  :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Wilks чака да стегне кофража, че лея втора плоча тука  :D 

Относно отборите, съм за СК, но не за форумна среща. Там ще сме си само двойка с Ники.  :P

За Тринидад съм в кюпа по дифолт, заради карнавала. ;)

Какви са тия македонски номера: и тако, и вако?!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

е, ти това ще кажеш ...  :D  Не мога да се гмурна под завивките от Вас! Пфуууууууу  :rolleyes:  :D

и да се гмурнеш, на границата ще ти сложат колан на целомъдрието ... без разрешение нищо се не прави

Връзка към мнение

е, ти това ще кажеш ...  :D  Не мога да се гмурна под завивките от Вас! Пфуууууууу  :rolleyes:  :D

пробвай с шнорхел, може да стане по-лесно  B)

...гмуркането :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Така е, то се видя кои сме смелите тука  :lol:

с останалите ще плетем чорапкиу сакън да ги не ухапе кимус кореикус - тва нов вид бъъла  :D

Ама аз също не съм се отказала. Чакам да направя избор към коя група. :D

Връзка към мнение

и да се гмурнеш, на границата ще ти сложат колан на целомъдрието ... без разрешение нищо се не прави

Напротив, напротив, то разрешението само идва, а целомъдрието е резултат от него. :D  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.