Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)

без бой нищо не признавам  :yahoo:

Заплювам си да съм рефер.  :D А след боя по некоя интубация, след пълна анестезия. :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Заплювам си да съм рефер.  :D А след боя по некоя интубация, след пълна анестезия. :D

ми то ако но нейм ме потроши, дано да могат да ме интубират после :)

Редактирано от niki_m
Връзка към мнение

ми то ако но нейм ме потроши, дано да могат да ме интубират после :)

Нали ти казах, нямаш грижи. Първа помощ съм, здраво ще помагам. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

без бой нищо не признавам  :yahoo:

ако ми пропадне за втори път ходенето до Тринидад и Тобаго, ще те преследвам чак до СК и ти обещавам, че ще те споходи съдбата на Магелан! :angry:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

ако ми пропадне за втори път ходенето до Тринидад и Тобаго, ще те преследвам чак до СК и ти обещавам, че ще те споходи съдбата на Магелан

 

ако ми пропадне за втори път ходенето до Тринидад и Тобаго, ще те преследвам чак до СК и ти обещавам, че ще те споходи съдбата на Магелан! :angry:

 

Аз ще те пазя от но нейм, а вие с Уилкс ще ме водите за ръчичка в СК.  :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ако ми пропадне за втори път ходенето до Тринидад и Тобаго, ще те преследвам чак до СК и ти обещавам, че ще те споходи съдбата на Магелан! :angry:

майко мила, че от теб ли да се пазя, от Кимчи ли да се пазя?  :banghead:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

And I'm singing the song of Sha-la-la

Мдаам, Vengaboys. Не си мисли, че ще ти е толкова лесно. :D Да не пея аз последна. :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тогава бързо takeoff и към Ibiza...трудно някой ще ме хване

willks, къде изчезна, тук ще ме изядат и няма кой да ме защитава от тия амазонки и бягам бързо към ...

Редактирано от niki_m
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Тогава бързо takeoff и към Ibiza...трудно някой ще ме хване

willks, къде изчезна, тук ще ме изядат и няма кой да ме защитава от тия амазонки и бягам бързо към ...

Е, колко да си тейк оф? И къде прочете, че някой ще те яде? :D Това аз не мога да разбера! Нито но нейм, нито аз се конкретизирали какво аджеба ще ти се случи!  :D  Боят, ти сам си го изпроси ...  :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, колко да си тейк оф? И къде прочете, че някой ще те яде? :D Това аз не мога да разбера! Нито но нейм, нито аз се конкретизирали какво аджеба ще ти се случи!  :D  Боят, ти сам си го изпроси ...  :D

6-то чувство си е тва ... :D

Връзка към мнение

може, преди 15-16 века, кога са били мустакате и космате  :lol:  и бизоне са мушкале  :D

и това не знам, сега е 21 век и нещата стоят друго яче. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, колко да си тейк оф? И къде прочете, че някой ще те яде? :D Това аз не мога да разбера! Нито но нейм, нито аз се конкретизирали какво аджеба ще ти се случи!  :D  Боят, ти сам си го изпроси ...  :D

сигурно нещо такова може да стане

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.