Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

 

преди 12 минути , georgebg каза:

За този код питах и аз - къде се вижда?

Когато влезеш в приложението, долу от табовете отиваш на Earn. Иначе го пише и на листа, върху който е залепена картата. Изпратили са 4 "аналогови" перфо кода, които да откъсна и да раздам на приятели... :laugh1: 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И при мен картата пристигна.

Чудя се изобщо дали да я активирам или не. (станаха ми 100 MK debit)

Май ще я активирам, пък като имам време ще се зачета в условията им за "simple".

Тия хартиени кодове ( в опаковката на картата) са все еднакви (VEN_____30) за по 10 евро всеки. В приложението - същия код 15 евро.:wink:

 

--------

Ей, ама сте. :wink: Никой не клъвна да ми разкаже за тази карта ...

Докато чакам:

-Регистрирах я.

-Топ-ъпнах 10 евро. (Първо пробвах с Phyre - не стана. После с виртуална на Revolut - OK)

От Revolut-а точно 10 евро си изтеглиха (чакаха ме да оторизирам транзакцията през app на Revolut) и 0 паунда - явно за да верифицират картата на Revolut.

ОК. 

Да видим с харченето как ще са...

 

Връзка към коментар

Странно... Monese изчезнаха от ТОС... Любопитно ми е дали тези от вас, на които им се появиха 16-те паунда в акаунтите все още ги виждат и дали ще ги получат...

Връзка към коментар
преди 48 минути , Фичо каза:

При мен пристигна картата monese и £16.80 паунда вече са confirmed в TCB

 

преди 43 минути , chandni каза:

Тя самата карта и при мен пристигна, но кешбек така и не се появи, а сега видях, че Monese въобще са изчезнали от ТОС

Аз съм като @Фичо .

Изненадващи 16 паунда (  Confirmed ) + още една карта MC Debit (за ония сайтове)

@Ilian359 имам да го черпя (Естествено не много - в рамките на 16 паунда)

:biggrin:

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

 

4 hours ago, chandni said:

Тя самата карта и при мен пристигна, но кешбек така и не се появи, а сега видях, че Monese въобще са изчезнали от ТОС

Аз нямам проблеми, даже са confirmed при мен . Отваряй кейс.

 
 
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

При избор на Payout във  виртуална Mastercard, предполагам няма проблем да се прехвърлят след това в Revolut? Не, че е голяма разликата де, 4%, но все пак. Някой пробвал ли е?

Връзка към коментар
20 minutes ago, zhivko7 said:

При избор на Payout във  виртуална Mastercard, предполагам няма проблем да се прехвърлят след това в Revolut? Не, че е голяма разликата де, 4%, но все пак. Някой пробвал ли е?

Не може. Пробвах го преди време.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сумата от Topcashback/Monese вече e на топло в Revolut-a, пък и картата пристигна - специални благодарности на @Ilian359 за споделената находка, имаш всички основания да предявиш заявка за бира (или каквото там пиеш) ако/когато се видим някъде! :smile3::yes::drinks:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам един по-голям кешбек от резервация пред Expedia.com. Пише ми, че периодът на изплащане е 21 седмици. Да разбирам, че за Сирни Заговезни ще се появят паричките, така ли?

Връзка към коментар

Абе понякога страшно много се бавят, не може да се отрече, но тия срокове са по-скоро максималните. Та да ги занимаваш по-малко по мейла защо не са дошли парите.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Zaro каза:

Имам един по-голям кешбек от резервация пред Expedia.com. Пише ми, че периодът на изплащане е 21 седмици. Да разбирам, че за Сирни Заговезни ще се появят паричките, така ли?

Аз не бих конкретизирал толкова, но бих фиксирал времева рамка между Васильовден и Цветница 😄

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ilian359 каза:

Аз не бих конкретизирал толкова, но бих фиксирал времева рамка между Васильовден и Цветница 😄

 

Добре, че не е между Васильов и Стефановден... :laugh1:

Връзка към коментар
преди 2 часа, Zaro каза:

Имам един по-голям кешбек от резервация пред Expedia.com. Пише ми, че периодът на изплащане е 21 седмици. Да разбирам, че за Сирни Заговезни ще се появят паричките, така ли?

Уви, това е напълно реалистичен срок. Ако това ще те успокои - кешбекът от booking.com се бави дори още повече 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

кешбекът от booking.com

Че ти пък от кога ги ползваш...? :laugh1: Между другото, не знам какъв е срокът за Booking в UK версията, но в US версията е 11 седмици, а кешбекът при янките винаги е по-висок. Стандартно е 6-7%, при промоции и повече, докато в UK версията стандартът е 3%, при промоция дават 4%.

Връзка към коментар
преди 21 минути , chandni каза:

Че ти пък от кога ги ползваш...? :laugh1: Между другото, не знам какъв е срокът за Booking в UK версията, но в US версията е 11 седмици, а кешбекът при янките винаги е по-висок. Стандартно е 6-7%, при промоции и повече, докато в UK версията стандартът е 3%, при промоция дават 4%.

1 от 50 резервации обикновено ми е през booking 🙂 A последният кешбек се бави близо 5 месеца докато стана payable.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.