Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Днес дават 2 GBP в британския topcashback:

https://www.topcashback.co.uk/bonus/2-on-5-coronation-bonus-j51qio2t?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=TCB Newsletter

 

Hotels, Expedia, Viator предлагат по над 10% cashback, както обикновено. Букинг – слаба работа, при американците винаги е повече.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

eBay дава цели 4% днес (пак там), обикновено е 1%

жалко че вече не пазарувам оттам, много досадно с това ДДС

Връзка към мнение

 Благодаря за съветите, но въпроса ми беше за алтернативни на kayak възможности: малки суми, но редовни, при симулация на търсене.

Пробвах за 2те лири в английския сайт, но май иска минимално изхарчена сума за да даде кешбека 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

image.png.eb87703bfeb90b8feb765a01ee1d991f.png

При покупка от 26.05 до 29.05 за $15 или повече американският topcashback дават допълнително $2.50 бонус. От промото са изключени: booking.com, hotels.com и RentalCars.com. Промото се активира от тук.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

да похваля топкешбек, бях купил Мариот точки, за да си закръгля акаунта. Имаше бонус $4 за една покупка, която не се тракна, пуснах клейм и вече ги получих, заедно с бонуса. Хем бях забравил колко е бонуса и бях писал $2,50, а те ми пратиха 4, колкото трябва всъщност. Отне няколко месеца де, но все пак...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 6 минути , bad kid каза:

За миналия месец са ми признали 16 търсения в Skyscanner, чудя се дали ще минат и този месец, пише че до 5 минават.

Където е текло, пак ще тече 😉

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

И аз не бях сигурен дали всеки месец ще плащат,но са ми платили за април 5 търсения. Все още имам 24 профила с VPN,а на 2 ми отказаха,че в  региони Белгия и Кения не изплащали.

И quidco.com платиха за KAYAK,има право 2 пъти месечно.

 

Screenshot 2023-06-12 at 10-58-51 Account - Earnings By Member.png

Screenshot 2023-06-12 at 11-06-34 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

 

1135939675_Screenshot2023-06-12at11-57-32MyActivity.png.c02ea1c13e2a7510d81f54c071bda0f7.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Topcashback.com дава $2,50 за една транзакция над $15, но както обикновено букинг.ком и хотелс.ком не са включени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

🎁 A Friday treat from us to you 🎁

 

Get a £2 bonus when you spend £10+ with any brand💸

 

Activate the bonus 

Shop through us as normal

Spend £10+ on one transaction

Once your transaction has gone payable, so will your bonus 

 

Active your bonus now👇

https://ow.ly/Z0S750P8xxt

 

T&Cs apply. Ends 23:59

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Имам резервация в Booking, правена през Topcashback. Сега се налага да сменя датите на нощувките. Запазва ли се кешбека или трябва да анулирам резервацията и наново да я направя през Topcashback?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Яничка каза:

Имам резервация в Booking, правена през Topcashback. Сега се налага да сменя датите на нощувките. Запазва ли се кешбека или трябва да анулирам резервацията и наново да я направя през Topcashback?

И на мен ми се наложи да го правя, запази се кешбека.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Иван Попов
На 12.06.2023 г. в 10:38, bad kid каза:

За миналия месец са ми признали 16 търсения в Skyscanner, чудя се дали ще минат и този месец, пише че до 5 минават.

Нещо не разбрах тук, как така при 16 търсения в Sky ще ти дадат пари, какво трябва да се направи, за да ти направят излащането....

 

Връзка към мнение

https://www.topcashback.com/skyscanner/

 

Completed Flights search that results in a booking

 Limited to five flight bookings per month.

$0.31

 

Отваряш Skyscanner през topcashback и правиш някакво търсене на полет, не е нужно да купуваш, и ти  изплащат 31 цента.

Признават по едно на ден , не 5 месечно както са написали. (Освен ако не се усетят в някакъв момент).

След 2 месеца парите могат да се изтеглят.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 26 минути , bad kid каза:

https://www.topcashback.com/skyscanner/

 

Completed Flights search that results in a booking

 Limited to five flight bookings per month.

$0.31

 

Отваряш Skyscanner през topcashback и правиш някакво търсене на полет, не е нужно да купуваш, и ти  изплащат 31 цента.

Признават по едно на ден , не 5 месечно както са написали. (Освен ако не се усетят в някакъв момент).

След 2 месеца парите могат да се изтеглят.

Благодаря ти! Ще го пробвам и ще дам отговор 😊

Ще направя някакви търсания през ден и ще видя какво ще стане 😊 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , Иван Попов каза:

Благодаря ти! Ще го пробвам и ще дам отговор 😊

Ще направя някакви търсания през ден и ще видя какво ще стане 😊 

Става. Аз обаче участвам с 24 профила  от различни  държави и мейли,и за един  месец  игра си купих тези обувки от Амазон  за 42,69 долара,общо Ддс и доставка. 

2023_07_23_16.11.46.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , bad kid каза:

А как плати? Като са от много акаунти сумите?

От всеки акаунт се взима ваучер за Амазон и после в сайта на Амазон се вкарват един по един .Там ,където пише gift card balance. Сега съм харесал тези обувки,но чакам за 2 месеца да се съберат парите.

ао.png

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 5 часа, dimitrov6 каза:

От всеки акаунт се взима ваучер за Амазон и после в сайта на Амазон се вкарват един по един .Там ,където пише gift card balance. Сега съм харесал тези обувки,но чакам за 2 месеца да се съберат парите.

ао.png

Значи искаш да кажеш, че когато си направя няколко профила с различни мейли (и да влизам от различни страни) и ще ми идват ваучери за Амазон, а не да ми се изплащат на една и съща карта (дебитна примерно)

А след това ваучерите мога да си ги използвам. 

А тези ваучери ще ти идват на мейла или..... 

Нещо с този кешбек съм много зле, защото никога не съм правил каквото и да било, но трябва да започна да правя разни неща, за да видя кое как работи и да ми идват по някоя стотинка отгоре. 

 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Иван Попов каза:

Значи искаш да кажеш, че когато си направя няколко профила с различни мейли (и да влизам от различни страни) и ще ми идват ваучери за Амазон, а не да ми се изплащат на една и съща карта (дебитна примерно)

А след това ваучерите мога да си ги използвам. 

А тези ваучери ще ти идват на мейла или..... 

Нещо с този кешбек съм много зле, защото никога не съм правил каквото и да било, но трябва да започна да правя разни неща, за да видя кое как работи и да ми идват по някоя стотинка отгоре. 

 

Не го прави това с многото профили,защото  е измама  и може да ги блокират. Карай с един и парите тегли към Paypal ,а оттам към твоята сметка  или карта. Най-много кешбек идва,ако резервираш хотел в Booking през кешбек сайта.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.