Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

май е само за полети и има някакви ограничения, примерно 5 пъти месечно

то пише, че дава при реализирана покупка, може би не се репортва коректно и затова дава и при търсене

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Заиграх се със Skyscanner и в двете версии на  TCB (.com & .co.uk). Въпреки, че и на двете места пише до 5 бонуса месечно пробвам всеки ден и се натрупаха вече 6 в английския и 8 в другия, чакащи кешбека. Вярно че ще станат реални пари след няколко месеца, но май не сработва ограничението от 5 бр за месец 

 

Връзка към коментар
преди 1 час, КолЮ каза:

Заиграх се със Skyscanner и в двете версии на  TCB (.com & .co.uk). Въпреки, че и на двете места пише до 5 бонуса месечно пробвам всеки ден и се натрупаха вече 6 в английския и 8 в другия, чакащи кешбека. Вярно че ще станат реални пари след няколко месеца, но май не сработва ограничението от 5 бр за месец 

 

Най-много да те блокират!Преди 1-2 години заради това ме блокираха от Quidco!После бяха писма,обяснения...така и не ми ги върнаха сумите!

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

При мен е така. И днес, в очакване на 5 последни лакомства за някаква печалба, ми се подна второ jelly bean😄. Даже и кока кола за 0.10 нямам😛

Подскажете нещо, извън днешната загадка😉

67485412-2439-4F24-A01C-9E6B74CA1755.png

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , ДиянаВ каза:

Подскажете нещо, извън днешната загадка

ATG tickets последно ми даде сърце❤️. Разгледай списъка от линка на ven62 🙂

По мои наблюдения, колкото по-изчанчено и неизвестно ти звучи, толкова по-голям шанс да прелети птичка. 🤣

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 45 минути , ДиянаВ каза:

При мен е така. И днес, в очакване на 5 последни лакомства за някаква печалба, ми се подна второ jelly bean😄. Даже и кока кола за 0.10 нямам😛

Подскажете нещо, извън днешната загадка😉

67485412-2439-4F24-A01C-9E6B74CA1755.png

 

Преди 1 час, iMari каза:

В очакване на последните дни от играта.....😄

Screenshot_20230226-085157.png

Отворете picniq, на мен ми даде flying saucers, виждам, че по 1 ви трябва и на двете... Стискам плаци. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , bad kid каза:

Днес кой е отговорът

Boohoo

преди 2 минути , Jorro каза:

 

Отворете picniq, на мен ми даде flying saucers, виждам, че по 1 ви трябва и на двете... Стискам плаци. 

За сега не дава нищо. По-късно пак ще пробвам🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

А на мен не се появяват никъде колибрита, освен за дневната загадка, през последните 4-5 дни. Е, понякога идват и такива за още 1 опит, но определено не и носещи сладки.

Връзка към коментар
преди 34 минути , Lindt каза:

А на мен не се появяват никъде колибрита, освен за дневната загадка, през последните 4-5 дни. Е, понякога идват и такива за още 1 опит, но определено не и носещи сладки.

По британските форуми има разни "хватки" - отписваш се, в различен браузър пишеш буква по буква topcashback. co.uk и се логваш отново. При мен няколко пъти даде резултат и лакомство съответно, но през последните дни са станали съвсем стиснати. Вчера нищо сладко не открих. 🙂

 

преди 57 минути , Jorro каза:

Отворете picniq

Даде пържено яйце, благодаря 😊

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Все пак програма е залагала наградите, броя птички и т.н. Във ФБ при оплаквания за липса на птички, от topcashback отговарят, че е въпрос на шанс. Много често не от първия път при даден търговец се показва птичка. Тогава връщам, пак пробвам и така няколко пъти, докато ми писне. Ето, тази сутрин ATG tickets нищо не ми даде, но преди малко отвори сърце. Стана ми трето. @iMari настигам те😜. Ще мъча и пикника😄. Днес е добре - 2 сладки, нищо че не са от тези, които чакам🤭. Предните дни беше много зле и при мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След като не можах никъде по посредниците да сваля цената на билет София - Копенхаген на Austrian, го минах през Us topcashback, че да не съм съвсем капо - дават 1,57%. Напомням да си инсталирате екстеншъна, който дава нотификации, че дава кешбек за определени сайтове, иначе нямаше да се сетя, че за Austrian дават нещо.

image.png.4bc41f15c307d5d9449ab2b17edd979e.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
На 18.02.2023 г. в 11:38, dimitrov6 каза:

А в американския при търсене само на полети в Skyscanner преди ми платиха.Сега ако платят,имате право на 5 търсения по 0.31 долара или общо 1.55 на месец.

Плащат .Може тези 5 търсения едно след друго да се направят за 10 минути.

Screenshot 2023-03-21 at 16-47-53 Account - Earnings By Member.png

 

Днес печеля 0,25$

.

Screenshot 2023-03-21 at 16-58-51 Belk Cash Back Offers Coupons & Discount Codes.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.